Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Papanie a sedkanie v stoličke

ivonka1990
8. nov 2012

Viete mi poradiť, kedy je vhodné kŕmiť dieťatko zo stoličky a kedy ho tam môžem aj nechať len tak sedkať?

anetkaadamko
8. nov 2012

môj má 11 mesiacov a nechce posediačky jesť vôbec.......nervy.....

adelajda2012
8. nov 2012

Nasa stolicku miluje... papa tam krasne a aj sa tam pohra. Myslim, ze je to individualne. Budes sa musiet riadit tym, co chce malá 🙂

mawka
8. nov 2012

papkat, sedkat.. to slovo sedkat je uz co za vyraz? 😕 musime my mamicky vsetko a doslova vsetko vyjadrovat v zdrobneninach?

martina1703
8. nov 2012

@adelajda2012 moja dcerka bola v stolicke od 5mesacov,nie vzdy no ked papala a potom sa aj kus pohrala,vzdy som jej zavesila hracky na bezpecnostne pasy alebo jej ich poukladala na stolik,ktory patril k stolicke dal sa odsunut aj prisunut,teraz bude mat 8mes.a uz tam dlho nevydrzi len sa napapka a mozno nejakych 5min,a to sa uz zlosti 😀

jankaferancova
8. nov 2012

@ivonka1990 Ahoj ja som maleho zacala krmit v stolicke od 6 mesiacov,ked som ho zacala prikrmovat a nechala som ho tam hrat sa od nejakych 8 mesiacov a bol tam rad este aj ked mal tak 1,5 r. teraz ma 21 mesiacov,len sa napapa a sup co najrychlejsie prec 😉 niekedy este nema dojedene a uz sa niekam zbera 😉 teraz uz mame stolicku prisunutu k stolu a krmime sa tak a uz skusa aj sam 🙂

adelajda2012
9. nov 2012

@martina1703 no jeeje...tak to sa mame na co tesit 🙂 Stale treba vymyslat nieco nove...

mabika
9. nov 2012

@ivonka1990 ahoj, dieta je vhodne posadit do detskej stolicky na krmenie az vtedy, ak vie same sediet a aj sa SAME posadit. Skor nie, nie je to dobre na chrbticu.
No ale ked sa vie same uz posadit, tak uz vie vacsinou aj lozit, takze len tak "sedkat" ho tam mozes nechat, ale asi ti dlho nevydrzi, bude mat lepsie na praci 🙂.
Nasa sa sama vedela posadit v 10tich mesiacoch, takze dovtedy som ju krmila v detskom lehatku 😀

martina1703
9. nov 2012

@mabika ahoj my mame stolicku polohovatelnu a tak som jej zvolila strednu polohu,cize bola ako v lehatku kym nezacala sama pekne sediet,.myslim ze tieto novsie sedacky su vsetky polohovatelne.No ci uz dieta vydrzi sediet a hrat sa tak to je individualne kazde ma nieco ine na praci ako si napisala 🙂

sakura77
9. nov 2012

my oboch od pol roka,samozrejme najprv v pololahu 😉 u nas velmi oblubena vec,pouzivali sme do troch rokov,neskor sme odopli stolik a prisunuli k nasmu stolu aby sme jedli pekne pokope🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli