Philips Avent 4v1 a tečie mi voda vrchom

lusy9
28. sep 2018

ahojte maminy, mam tento mixer, pouzivam ho necele 2 mesiace a vsetko je super az na to, ze voda vyteka vrchom kade tade 😐 skusala som davat aj menej vody ale nepomohlo. mate niekto podobnu skusenost? dakujem za info

jana993
28. sep 2018

@lusy9 Ahoj, myslis hned tam kde sa ta voda leje? Aj mne to vyteka niekedy trochu, niekedy viac. Tiez neviem preco ale pouzivam uz 3mes. a v podstate vsetko mi vari dobre ja to len poutieram stale, uz to neriesim. Tiez som na to neprisla 😊

lusy9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusy9
autor
7. okt 2018

@jana993 ahoj, vyteká to z tej nádržky ako to tam vrie, a musím dávať popod handru, inak je celá prac.doska plná vody a tiež pod mixérom, a bojím sa kvôli elektrike.

evelin2daniels
6. nov 2022

@lusy9 Dobrý večer, viem že je to už dávno... ale prosím aj ste to nejako poriešili s tou vodou? Lebo mne tiež vyteká voda, akokeby ten vrchnák kde sa voda nalieva, nedoliehal poriadne... ďakujem krásne 😊

lusy9
autor
8. nov 2022

@evelin2daniels zdravim Vas, nepomohlo nic, reklamovala som a dostala novy kus, ten uz netiekol

evelin2daniels
8. nov 2022

@lusy9 och škoda...ja mám tento už tri roky takže už nemám záruku 😩 ale ďakujem krásne za odpoveď