Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Plač počas jedenia

tana0601
20. nov 2015

Ahojte mamky,potrebujem radu.Mam polrocneho syna,kt.od 4.mesiaca prikrmujem.Zacali sme obedom,vsetko mu chutilo,krasne jedol.Po 5.mesiaci som mu zaviedla ovocnu desiatu,par dni to fungovalo ale teraz posledny tyzden
place pri jedeni obedu.Najprv som si myslela,ze mu nechuti,lebo uz ochutnal sladsie,ale vcera uz plakal(ako by ho parali)aj pocas jedenia ovocia.Skusila som uz viacero zmien:vymenila som mu desiatu za olovrant,vymenila som riady,z ktorych jedava.Neviem,co dalej.Mete niekto podobnu skusenost?Co u Vas pomohlo,zabralo?Dakujem za Vase postrehy a nazory.

luba41
20. nov 2015

daj mu čas..asi tých príkrmov je na neho dosť..nechaj mu len jeden za den..za život sa toho jedla naje až až.. vyskúšaj o týžden, o dva alebo o mesiac..

tana0601
autor
20. nov 2015

Myslis Luba41 ze sa mam vratit spat k mliecku?

luba41
20. nov 2015

@tana0601 tak..niektoré deti ani v polroku ešte nezačínajú s príkrmami..

tana0601
autor
20. nov 2015

Hmm,tak skusim.Uvidime..Teraz syncek spinka,uz to budu skoro 2 hod.Jest mal o 10:25 ked ratam po 3 hod.Co mu mam dat,ked vstane?Mliecko,ci prikrm?

blumka
20. nov 2015

aj ja si myslim, ze ma toho vela..staci jeden prikrm...
a este mi napadlo, ci nema v puse dajaku infekciu, taky biely povlak, alebo zvacsene madle, ze ho boli pri prehltani, mozno mu idu zuby.

luba41
20. nov 2015

@tana0601 je to jedno.. trebars dávaj ten jeden príkrm v čase olovrantu.. a jeden den dávaj zeleninový, druhý den trebars ovocný..

klarah2
20. nov 2015

@tana0601 ahoj, skús malého keď bude plakať zdvihnúť na ruky a trošku sa poprechádzať - moja to robí keď si chce odgrgnúť, potom v pohode pokračujeme s papaním ďalej. Ale keď som zaviedla aj ovocie, prestala chcieť polievky. Takže som to robila tak, že na desiatu som dala ovocie, na obed mlieko a až potom polievku. Asi toho bolo veľa. Teraz už polievku papá na obed

tana0601
autor
20. nov 2015

Dakujem Vam velmi pekne za rady,vstal mi o 11:15 nebol hladny,zacal byt hladny okolo 12:00 dala som mu prikrm a ako ma videl ze idem s miskou,natahoval rucky a a otvaral pusu.Cize,mozno nebol az taky hladny,ked som mu pred tym davala jest hned ako sa zobudil,ked to bolo napr. po 3,5 hod.Asi bol sytsi a nepotreboval hned jest.Obed jedol s usmevom a mna hrialo pri srdci.(s miskou som k nemu sla s malou dusou,co to bude) 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli