Plienky Bella Panda

henulienka
9. mar 2012

Dnes som objavila tieto plienky na feede, majú výbornú cenu, ale nepoznám ich, nemáte s nimi niekto skúsenosti???
http://www.feedo.sk/shop/bella-panda-maxi-42ks-...

whimy
9. mar 2012

@henulienka Ahojky, tiež som nad nimi premýšľala, ale skúsenosti nemám...rada o nich tiež niečo zistím 🙂

henulienka
autor
10. mar 2012

@whimy no ako vidíš, tak s nimi asi mamičky skúsenosti nemajú ☹ Pritom ja som hlavne chcela vedieť, či nie sú také "igelitové", inak moje deti nie sú náročné na plienky, keďže kupujeme ešte obom, tak stále hľadáme nejakú akciu....

solinkarka
10. mar 2012

@henulienka no ked si pozries je to len 42ks za 5,90e.....to sa ti neoplati 😒 ...vsak pampersky 78ks u nas stoja teraz v akcii 9,99e

henulienka
autor
10. mar 2012

@solinkarka hééééj ??? A to kde je u vás? To je super cena! Ja potrebujem jednému 4-ky a druhému 5-ky, toto čo si písala, to je za 4-ky?

solinkarka
10. mar 2012

@henulienka nie to je za 3-ky ale maju rozne velkosti a konkretne v carefoure, len neviem do kedy je akcia

henulienka
autor
10. mar 2012

@solinkarka jaj to je škoda, to tu my nemáme, najbližšie v BA, aj to mám vyše 100 km ☹

solinkarka
10. mar 2012

@henulienka a potom som este vcera v tescu videla 92ks za 14eur tiez rozne velkosti a tiez v akcii

henulienka
autor
10. mar 2012

@solinkarka tam sa chystáme pozrieť.... inak som pozrela leták toho carrfouru len tak zo zaujímavosti, akcia je do pondelka 12.teho

nibiru
10. mar 2012

@solinkarka tie akcie su sice fajn ale je to jednotna cena pri velkostiach sa pocet plienok liši napr. velkost 5nikde nekupis s poctom 98ks co je skoda:o(tiez zalezi ake pamporesky to su sleepplay by som nechcela ani zadarmo ale ak to su aktiv baby zajtra idem do polusu tak kupim tiez.mne sa osvedcili plienky s lidla touyour kupujemm viac baleni ked su v akcii cca za 7€ aj 5naraz a mam pokoj dlho sme mali pampresky a dovolim si trvrdit ze kvalitou sa vyrovnaju neprecikaju sa,iadny igelit .....dnes som bola v tescu a maju tesco plienky za 9€ @henulienka oplati sa potom ak chces pampers sledovat zlavovy kupon je to 2€najst si akciu vo vybranom obchode ktory ho podporuje a ked su este v nom v akcii vidu ta naozaj to gigabalenie za 10€ ja som tak nakupovala prevazne hypernova,101drogerie.

najjulinka
15. okt 2012

Tak nikto sa nenašiel kto by mal s tými PANDA plienkami skusenosť????
Tiež potrebujem len vedieť či su "gumené" alebo nie,.. aj ked píšu, že ma elasticke pasiky po bokoch, čo gumené nezyknú, ale nerisknem, ked to neviem na 100%

dreamer4
15. okt 2012

no, aj mna by zaujimalo, ake su tie plienky....

megan_
23. okt 2012

Ahojte, nie sú igelitové, sú ako každé iné. Mala som z nich vzorku. Neboli zlé ale radšej používam plienky Happy. Sú od tej istej značky ako Pandy.

hanusinuliatko
1. okt 2014

Ja som ich používala najraedšej ... sú malé, malá mii ich neprecikala a bola som s nimi najviac spokojná ... ani papmresky tak nevychválim ako pandy

ivana456charlie
17. máj 2016

PANDY som teraz prvykrat vyskusala, nie su zle, ale pampersky su ooomnoho lepsie, mne osobne vadi ze nemaju elasticky pas, inak nepretecu ani nič, len su take umelejsie na dotyk. K pamperskam by som porovanal plienky z lidlu. Tak snad som niekomu pomohla