Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poradíte ohľadom prikrmovania 7 mesačnej dcérky?

vivien10100
15. máj 2016

Mam 7 mesacnu dceru kojim papa uz aj tuhu stravu napr. Zeleninu jogurty vyzivky ovocie .no nemozem chodit na dlhe prechadzky alebo nakupy ci vybavovacky lebo mi hned place nakojim asi tak 45 min zaspi 1h pospi potom chce sediet v kociari dam jej niejaku piskotku a mlieko UM mi sflase vipije len max.90. Aj ked som si odsala vydim ze vipije len 90 viac nechce nutit nemozem ale potrebujem vybavit nakupit kojim o 7hod o 9h. desiata ovocie plus nakojim11.obet ryza masko 13,30 kojim tak spime 2 hod.15,30 kojimplus niejaka ta chrumka 19 kojim 21kojim a spime.poradte v com robim chybu.

lucibka
15. máj 2016

No nikde podla mna...kojis v normal intervaloch, ja som tiez tak maleho. A tie vybavovacky,nakupy..s tym mam aj ja doteraz problemy,lebo maly v kociku dlho neobsedi, alebo je cas papat alebo spat, cize bud ked spi, ho strazi oco, starka a ja vybavim v meste alebo sup ho do nositka manducy a pobeham po meste s nim..banky, obchod, urad...vyhoda ze chodenie s talizmanom v nositku vsetky vybavovacky zlahcuje 🙂 vsade su hned milsi a ochotnejsi..🙂

evelynm
15. máj 2016

nerobis chybu. V tomto obdobi treba zivot prisposobit potrebam dietatka. Nakupit, vybavit mozes v case, ked spi. Ono sa to casom upravi, neboj sa.

anita010
15. máj 2016

Skoro rovnake intervaly som mala s drobcom. Na nakupy som preto nikdy nesla sama. Vzdy som nechala manzela s nim, ked spinkal a vtedy som nakupovala a dalo sa to stihnut. Nechavala som si nakupy len na soboty a cez tyzden mi muz dokupoval potraviny podla potreby. To obdobie rychlo prejde, uvidis 🙂 Ja nic nelutujem, ze som o nieco prisla alebo pod. a to pritom prve 2 mesiace bol taky, ze doslova som sa malokedy stihla z pyzama prezliect🙂 Inak moj v tom veku vypil tiez max. 90, velakrat len 60, aspon tak mam poznacene 🙂

siska53
15. máj 2016

To je este normalne v tom veku. Kup si aj satku a ked treba,tak ju nadojci na verejnosti (decentne samozrejme). Starsi bol v pohode,ale tizz mal 1-2hodinive intervaly dojcenia.
Dcera bola dlho kolikova,nikde by sme sa nedostali,nuz som riesila to dojcenim,kde sa dalo a ziparkrat nas v obchode aj dopredu,lebo mala vrieskala odusu (no to bolo v case kolik). Preslo to. Teraz su vacsi,no zas nakupovanie deti nebavi,co je normalne,ja sama nerada nakupujem..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli