Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte fľašu podobnú bradavke

oblivian
6. aug 2015

Ahojte, vedeli by ste mi poradit, ktora flasa sa najviac podoba bradavke? Budem chodit na busily skolu cez soboty, a kedze babatko si nebudem moct zobrat so sebou, chcela by som, aby mu muz daval moje mliecko z flasky. Len nechcem, aby so zvykol na lahke pitie z flasky, preto hladam kvalitnu flasku, ktora sa aspon trosku tvari ako bradavka..

kika691
6. aug 2015

Tommee tippee

sardinka333
6. aug 2015

@oblivian AVENT sa ,,tvári,, ako bradavka...ale kamaratka dojčí a ked potrebuje tak občas dava aj MAM (aj AVENT). Neboj, za ,,jednu,, sobotu si na lahké pitie z flašky nezvykne...inak neviem či je to také lahké ako si mnohé myslia. Moja pije z flaše aj pol hodinu, potom ma pauzu a potom sa ešte ,,dorazí,, a je spotená ako robotník na stavbe. 🙂

anoma
6. aug 2015

Mne sa uzasne osvedcila Medela, je sice drahsia, ale oplati sa pouzivat ak aj kojis🙂

jjanulkaa3
6. aug 2015

Tommee tippee, avent a chicco maju take velke silikonove cumliky podobne ako bradavka😉

lejlla
6. aug 2015

Tommee tippee a Mam ,u mna spokojnost...

nevenka
6. aug 2015

my sme mali Avent classic, dokrmovali sme do 5 mesiacov, a potom sme presli vylucne na dojcenie, a zrazu odmietol flasku...ale stale sme pouzivali ten cumlik cislo 1, novorodenecky. Dokrmovali sme skoro kazde papanie, zo zaciatku urcite a potom coraz zriedkavejsie, ale nam sa teda tato flaska osvedcila popri kojeni. Pre dalsie babo som kupila Avent Natural, taku vacsiu a ma este maksi cumlik, tak ak bude treba, budeme pouzivat tu znova...

lajlilinka
6. aug 2015

Avent Natural má tvar prsníka...

sezam
10. aug 2015

Tommee tippee odporucam z vlastnej skusenosti, kojila som a aj dokrmovala flasou bez problemov.

lenja123
11. aug 2015

@oblivian každá žena má iný tvar bradavky, od vpáčených až po obrovské, ktoré dieťatku ledva vojdú do pusinky, takže hľadať konkrétnu značku a typ cumlíka je zbytočné. Okrem toho si uvedom, že ide predovšetkým o TECHNIKU SANIA, nie o tvar bradavky. Z cumlíka ( bez ohľadu na jeho tvar ) dieťa ťahá úplne inak ako z prsníka. Mám opakovanú skúsenosť, že dieťa nemalo problém sa dojčiť aj po dokrmovaní fľašou. Ak som dobre pochopila, tak to tvoje bude na fľaši len jeden deň v týždni, zvyšok na prsníku - takže neverím, že bude mať problém.

adka_gatka
26. aug 2015

Značka Mimijumi....maju ju v Ba Bory Shoppingu v Ble blé obchode

lokilonda
26. aug 2015

jednoznačne Tommee tippee 🙂

oblivian
autor
27. aug 2015

@adka_gatka wow, diky za tip, super stranka 🙂

fidka79
27. aug 2015

@oblivian Breast Flow-First Years 😉 dvojity cumlik ako bradavka taky tvar🙂)

adka_gatka
29. aug 2015

Oblivian nemas za čo...snad som pomohla...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli