Poraďte multifunkčnú stoličku

ssussie
28. nov 2012

Caute mamky, poradite mi niektora dobru mulitfunkcnu stolicku inej ako polskej vyroby? (cize nie Arti, 4baby, Caretero, Coto baby a pod.) ... multifunkcna je ta co sa da rozlozit na stolik a stolicku neskor 😉

lienkan
28. nov 2012

@ssussie maminka kupte mu stabilnu a pevnu - mame chicco - spokojnost je velka - neviem,či sa vam podari najste niečo ine ...Videla som nazivo carratero - je pekna a prakticka.. No nakoniec som dala na stabilitu čo teraz aj ocenujem ..

ssussie
autor
28. nov 2012

@lienkan uz mi je aj jedno ci bude multifunkcna ale rozhodne chcem pratelny a nie umyvatelny potah ...

lienkan
29. nov 2012

@ssussie vies,ja to vidim az teraz,ked som jej pred par mesiacami zhanala stolicku , nevedela som sa rozhodnut , presne - chcela som multi. a s prac,potahom ... napadla ma ta z ikei, nebola moc draha , mala moznost prat.potahu a aj prid.pultiku, no potom som na nej videla to ,ze si nebude mat kde opriet nohy a pod.
Vsetko ma za a proti , suhlasim s tebou ze umyv.potahy toho asi vela nevydrzia ... zaroven ti prajem vela stastia pri najdeni ten pre teba Naj 🙂 - pekny dník

ssussie
autor
29. nov 2012

@lienkan nakoniec sme sa po dlhom luskani internetom rozhodli pre cam campione minulorocny model - cena dostupna, funkcnost ako pri chicco 🙂 ... uz ju len kupit 😀

lienkan
29. nov 2012

@ssussie idem kuknut - akurat dnes som sa rozpravala s mojou znamou o stolickam ...mozno tam tip 🙂 🙂 dakujem za info

ssussie
autor
29. nov 2012

@lienkan vidis to nie je zly napad - pozri, mozno je predsa ta chicco lepsia 🙂 daj vediet, lebo uz tych 15 eur hore dole ... prezijem

lienkan
29. nov 2012

@ssussie no na chiccu sa daju polohovat nohy - a aj opierka - a aj ta vlozka je tam odnimatelna,este kym su malicke deti - neviem ako je va cam rieseny ten stolik, pri chiccu si ho das dozadu a mas .... No ja som velmi spokojna ... ja mam tuto :http://detsky-bazar.slovenskainzercia.sk/detsky-nabytok/inzerat/1605611-chicco-polly-2v1-detska-stolicka-ponuka-bratislavsky-kraj/ - Presne tuto istu.

ssussie
autor
29. nov 2012

@lienkan no kazda ma svoje vyhody aj nevyhody ... necham to na manzela, nech sa v obchode rozhodne :-P

penelopa
30. apr 2013

my máme cam aj stokke a spokojnosť...cam lepšia stokke na dlhšie