Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte multifunkčnú stoličku

ssussie
28. nov 2012

Caute mamky, poradite mi niektora dobru mulitfunkcnu stolicku inej ako polskej vyroby? (cize nie Arti, 4baby, Caretero, Coto baby a pod.) ... multifunkcna je ta co sa da rozlozit na stolik a stolicku neskor 😉

lienkan
28. nov 2012

@ssussie maminka kupte mu stabilnu a pevnu - mame chicco - spokojnost je velka - neviem,či sa vam podari najste niečo ine ...Videla som nazivo carratero - je pekna a prakticka.. No nakoniec som dala na stabilitu čo teraz aj ocenujem ..

ssussie
autor
28. nov 2012

@lienkan uz mi je aj jedno ci bude multifunkcna ale rozhodne chcem pratelny a nie umyvatelny potah ...

lienkan
29. nov 2012

@ssussie vies,ja to vidim az teraz,ked som jej pred par mesiacami zhanala stolicku , nevedela som sa rozhodnut , presne - chcela som multi. a s prac,potahom ... napadla ma ta z ikei, nebola moc draha , mala moznost prat.potahu a aj prid.pultiku, no potom som na nej videla to ,ze si nebude mat kde opriet nohy a pod.
Vsetko ma za a proti , suhlasim s tebou ze umyv.potahy toho asi vela nevydrzia ... zaroven ti prajem vela stastia pri najdeni ten pre teba Naj 🙂 - pekny dník

ssussie
autor
29. nov 2012

@lienkan nakoniec sme sa po dlhom luskani internetom rozhodli pre cam campione minulorocny model - cena dostupna, funkcnost ako pri chicco 🙂 ... uz ju len kupit 😀

lienkan
29. nov 2012

@ssussie idem kuknut - akurat dnes som sa rozpravala s mojou znamou o stolickam ...mozno tam tip 🙂 🙂 dakujem za info

ssussie
autor
29. nov 2012

@lienkan vidis to nie je zly napad - pozri, mozno je predsa ta chicco lepsia 🙂 daj vediet, lebo uz tych 15 eur hore dole ... prezijem

lienkan
29. nov 2012

@ssussie no na chiccu sa daju polohovat nohy - a aj opierka - a aj ta vlozka je tam odnimatelna,este kym su malicke deti - neviem ako je va cam rieseny ten stolik, pri chiccu si ho das dozadu a mas .... No ja som velmi spokojna ... ja mam tuto :http://detsky-bazar.slovenskainzercia.sk/detsky-nabytok/inzerat/1605611-chicco-polly-2v1-detska-stolicka-ponuka-bratislavsky-kraj/ - Presne tuto istu.

ssussie
autor
29. nov 2012

@lienkan no kazda ma svoje vyhody aj nevyhody ... necham to na manzela, nech sa v obchode rozhodne :-P

penelopa
30. apr 2013

my máme cam aj stokke a spokojnosť...cam lepšia stokke na dlhšie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli