Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Potrebuje dieťa, ktoré pije umelé mlieko vodu a čaj?

mytraja3
7. nov 2015

ahojte potrebuje dvojmesacne dieta ktore je len na umelom mleku caj alebo vodu?ja to nejako neviem do nej dostat.

bosoriak
7. nov 2015

@mytraja3 Teraz na zimu urcite nie. Ak vypije dostatocne mnozstvo UM, staci mu. Ine by bolo, ak by odmietalo aj UM.

zuzanaete
7. nov 2015

Nasilu by spm nedavala, kym je dostatok precikanych plienok. Skusala by som ponukat. Nas bol na um, ale on si jednu odporucanu davku rozdelil aj na 2-3. Pil casto a malo, vodu som mu ponukala, ale takmer nic nevipil. Malinko vypil aj cez leto. Viacej zacal pit az s prvymi prikrmami.

milota164
7. nov 2015

v zime nie , to skor v lete treba .ak dost cika tak by som nenutila

sardinka335
7. nov 2015

@mytraja3 v zime vodu ani čaj nepotrebuje. Nasilu nedavaj - nie je to potrebne. Samozrejme za predpokladu ze ma ,,normalne,, pocikane plienky, netrpi na zapchu a pod.
Ja vodu ani čaj nedavam - moja pije malo a často takze to nie je potrebne podla mna.

katrin21
7. nov 2015

@mytraja3 potrebuje aj vodu.... kedze kojene dietatko ma na uhasenie smadu predne mliecko, tak ty tuto moznost nemas a preto dietatku obcas trochu prevarenej vody mozes dat, normlane lyzickou sa da.. par lyziciek staci.... v lete urcite, teraz v zime - ak mas pocit, ze je len smadne, tak mozes, ale nemusis....

ivet1371
10. nov 2015

Treba aj vodu dávať

surriana
10. nov 2015

Nepotrebuje.Môj syn prvých 5 mesiacou vodu nechcel,až cez leto začal piť.Dovtrdy vôbec nechcel.Naša dr povedala že je to ok....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli