Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Prečo nechce trojmesačné bábätko papať?

lens25
14. mar 2012

kto mi poradi ze preco mi 3mesacne babo nepapa stiahne si 100 aj po 4 hodinach a ma dost

anjelicek26
14. mar 2012

@lens25 - ved ti papa. Pane boze deti nie su tabulkove a nemusia pit tolko, co je pisane na krabici! Pokial je stastne, spokojne, pribera a viac nepyta - tak bud PROSIM spokojna aj ty.

katren
14. mar 2012

@lens25 akoze klobuk dolu, 100ml a 3 mesacne....mozes byt rada a urcite mu to staci
nas ma 8 a nevypije viac ako 120ml.....a tiez vydrzi tak isto.....

liv1
14. mar 2012

Ak ti pribera, urcite je vsetko v poriadku...

klincek
14. mar 2012

mne ta otazka nepripada divna, moje v tom veku jedli podstatne viac.
lens, treba odsledovat, ci pribera, ako spinka, ci nie je nervozne a nemoze ho napr. boliet brusko. ak bude vsetko v poriadku, tak mas zrejme len slabsieho jedaka.
a mozno je problem aj znacka mlieka - teda ak nekojis. niektore mnohym detom nechutia, napriklad aj ten najviac ospevovany a najuzasnejsi N...

lucia0412
15. mar 2012

No nme sa tiez nepozdava papanie mojho 3 mesacneho Jakubka,predtym zjedol aj 130ml a teraz horko tazko 90-100ml. Len sa pohrava s flaskou a hrizka dudlik na flaske. Snad to bude len nieake prechodne obdobie, ktore rychlo prejde.

31majka12
16. mar 2012

Ak nechce papat..zrejme mu pojdu zubky ...nas buclos tiez do 3 mesiacov bol ako buk...A potom sme zistili u lekara ze mu idu zubky,mlieko mi odmietal papat ...a potom ho chytili hnacky..a tak mi za 1 mesiac schudol 700g.
Ale potom ako zubky vysli,,,uz sme papali perfektne...uz aj prikrmy papal.
A to co schudol za mesiac,pribral naspat za tyzden 😀
Takze len treba vydrzat.

kolinia
16. mar 2012

Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.
Osobne si tiež myslím, že je to ok, moja malinká má 4 a pol. a spapá cca každé tri-štyri hodiny (ale skôr ako chce) po 120 ml, ale tiež jej prestáva chutiť, asi je skôr prejedená, nekojím, má UM Hipp, tak som začala prikrmovať a mlieko, čuduj sa svete, by po príkrme vypila aj 160 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli