Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prikrmovanie 5 mesačného dieťatka

vladka82
29. okt 2014

Ahojte maminky,rozhodla som sa zacat prikrmovat.Mame 5 mesiacov a plne kojeny,ale mam pocit,ze ma malo.V noci a cez den papa kazde 2 hod.Len potrebujem poradit ako zacat.Viem,ze treba zacat mrkvickou a postupne pridavat.Len mam nejasno ako dalej.Neviete mi poradit dajaku stranku okrm prikrmy.sk,kde je pekne rozpisane co a ako a kedy mam postupne pridavat.Pripadne dajaku tabulku,kde je to pekne znazornene.Nechcem byt moc tabulkova,ale potrebujem sa od niecoho odkopnut.
Dakujem Vam.... 🙂

margarita
29. okt 2014

@vladka82
ja ficim na tomto postupe momentalne uz treti krat 😀 a bez problemov, vsetky nase deti jedia vsetko a ako za troch 😉

http://www.kojeni.net/zavadeni-prikrmu.html
je tam word aj excel.

vladka82
autor
29. okt 2014

@margarita dakujem...presne take nieco som hladala 🙂

pokladxx
2. nov 2014

holky ked dokrmujete a kojite davate aj vodicku?

siska53
2. nov 2014

@pokladxx nie,na zaciatku som.nedavala,kym sa dost dojcili. A prikrmy som robila mixnute,cize aj tam bolo doat vody. Navyse dcerka sa naucila z flase pit az ako rocna,takze ak som tekutinku dala,tak a tym,ze bude cela mokra. A syn mal problwm s pitnym rezimom,tam som donho lyzickovala vodu. Ale v prve mesiace od prikrmov len trosku,kedze sa vzdy este dodojcili (najma dcerka,ta aj 20x za den dobehla si cucnut).

evittam
2. nov 2014

@pokladxx Ahojky, ja som obidve deti plne kojila a prikrmovala cca od 5 mesiaca a dávala som aj vodičku aj čajík už od cca mesiaca 😉 Nič tým nepokazíš.

pokladxx
2. nov 2014

dakujem za info ja asi ostanem len pri tom kojeni a tiez mixujem my sme len teraz zacali

lejca79
2. dec 2014

ahoj mam 5mesacneho chlapca a prikrmujem kasickou nutrilon bananovou a vanilkovou tak kazdy druhy den ale inak kojim...vodicku a cajik zatial odieta...za kazdym sa usmeje ze co mu to skusam davat 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli