Prikrmovanie bábätka s tichým refluxom

mirkaknm
4. dec 2018

Mamicky, chcem sa Vas opytat na Vase skusenosti. Najma tych,kt.babatka trpeli tichym refluxom. Od ktoreho mesiaca ste zacali dokrmovat? Moja dcerka vracia stale,zatial sa to nezlepsuje,aspon mam taky pocit a to bude mat 12.12. 4 mesiace. Kedy to zvykne prestat?
Dakujem za vase skusenosri.

dorotka9819
4. dec 2018

@mirkaknm ahoj, my papáme príkrmy asi týždeň, včera mal malý šesť mesiacov. Odkedy papá zeleninku tak grcká minimálne, skôr na večer kedy má len moje mlieko (prikrmujem doobeda)
Záleží aj od toho či dojčíš alebo nie. Ja dojčím. Začala by som s príkrmami aj skôr lenže som čakala na vyjadrenie od doktorky kde som bola objednaná až týždeň dozadu.

malinajahoda
4. dec 2018

@mirkaknm my sme začali v 5 mesiaci. Ale stav sa ako tak zlepšil ešte pred príkrmami. Pomohlo AR mlieko a polohovanie.

mirkaknm
autor
5. dec 2018

@malinajahoda AR mlieko?

mirkaknm
autor
5. dec 2018

@dorotka9819 Ano dojcim,ale moc vracka. Mam pocit ze je vecer hladna a neviem ci zaviest UM alebo prikrmy, ci jej tym neublizim.

luba41
5. dec 2018

@mirkaknm vydrž ešte mesiac a bude to ovela lepšie a asi to prestane....načo zavádzat tak skoro príkrmy, zaťažovať trávenie, grckat bude pravdepodobne aj pri nich..stačí po 5-6 mesiaci..a ked dojčíš, tak načo UM?

malinajahoda
5. dec 2018

@mirkaknm umelé mlieko, antirefluxné.