Príkrmy počas pitia umelého mlieka

wewejanko
22. apr 2018

Ajojte, nasla by sa tu nejaka mamina, ktora mala babatko na um a zavadzala prikrmy ? Dakujem moc 🙂

pininka
22. apr 2018

@wewejanko a co by si rada vediet? Moj najstarsi bol na um od 6tyzdnov a s prikrmami sme zacali na 4 mesiace. Jedol super.

wewejanko
autor
22. apr 2018

Dobry den, chcem sa spytat, maly sa budi rano okolo 8 mej a ked mu dam ranajky um tak za 1 a pol hod mi nechce zjest ovocie / pyre tak som sa chcela spytat, ci moze mat ranajko/ desiatu ovocie okolo tej 9 tej,...potom ma obed masko a zelenina ide hajat a okolo 17 tej kasu / jogurt a vecer pred spanim okolo 20 tej mlieko... v noci pije okolo 3 tej ... ma 8 m

pininka
22. apr 2018

Urcite tak ako pises, rano mu desiatu daj neskor, aby zjedol, resp potom menej mlieka na rano. Nasa vypije 120-150ml a tesne pred naslednym spankom co je asi za 2,5 hodiny jej dam desiatu, resp olovrant.

wewejanko
autor
22. apr 2018

ok tak rano mu dam trochu mlieka ake pochybujem, ze mi za 2 hod bude chciet desiatu :( jeho to mlieko zasyti az na 6 hod a hladny nie je neplacenod hladu

pininka
22. apr 2018

@wewejanko no to je problem mnohych deti, ze ich takto mlieko zasyti a potom maju celkovo problem s jedenim