Príkrmy vonku v lete

diablica697
27. máj 2017

Mamicky,ako riesite prikrmy v lete,ak idete napr.cele poobedie von?nechcem kupovat vyzivy,ja malemu rada spravim papanie.Osvedcil sa Vam napriklad termo obedar v lete?dakujem

mima6661
27. máj 2017

Ahoj,u mna fungovali sklenene pohariky,v tom cerstvy prikrm,a mala som mensiu termotasku,na spodok ktorej sa davaju z mraznicky take umelohmotne naplne...supla pod kocik a bolo vybavene...ked bola dcera starsia,tak som niekedy zobrala vianocku s maslom😆plastove nadoby sa mi moc neosvecili...

vodavodickova
27. máj 2017

osvedcila sa mi taka ta plechova termoska na detske prikrmy.je to predrazene podla mna zbytocne (ako tristvrtina detskych veci),ale v prospech toho,ze nemusim letiet kazdy den pred obedom s hladnym babenom domov,ked starsia dcerka sa najlepsie hra,som "zainvestovala"🙂
a nelutujem,vyuzivam ju kazdy den,obcas aj vecernu kasu mu zarabam vonku do tejto termosky.a je k nej aj vidlicko-lyzicka🙂

tyelde
27. máj 2017

spravím chlebík a vezmem ešte čerstvé nakrájané ovocie alebo zeleninu a vodu

diablica697
autor
27. máj 2017

Tiez som rozmyslala nad detskymi termoskami,ale nasla som aj normalne termo obedare(nie detske)a su lacnejsie,tak mam dalsiu dilemu. Som zabudla dodat,ze syn bude mat 10 mesiacov

annalena
27. máj 2017

@diablica697 mne sa velmi osvedcil maly termoobedar (na cerstvo uvarenu stravu), hlavne ked som nechcela/nemala moznost riesit prihrievanie. mam tiez normalny, ziadny extra detsky.
A inak pouzivame velmi vela aj malu termotasku, napr. na vyzivy, jogurty, v lete aj ovocie.

diablica697
autor
27. máj 2017

@annalena supis,dakujem 🙂🙂

diablica697
autor
27. máj 2017

Dakujem za kazdu radu.vyriesili ste moju dilemu 🙂

baska1
27. máj 2017

A termohrncek by nestačil?

pralinka25
27. máj 2017

ja som sa zas bala mat aaj ked uplne cerstve jedlo niekolko hodin teple. ja som nosila studene s chladiacimi vlozkami a potom prihriala v horucej vode z termosky. mne sa to tak zdalo bezpecnejsie. lebo ak sme sli rano a obed by jedli trebars o 4 hodiny to uz sa mi zdalo mat teple dlho.

jana_eyre
28. máj 2017

Ja fa

jana_eyre
28. máj 2017

Super sa mi podarilo 😅.. Ja nosievam tie plniace kapsicky a podavam to v izbovej teplote.. Obed davam pred spankom, takze riesim len ovocie co si mixnem pred odchodom z domu.. Som s tym velmi spokojna..

Ak sme cely den niekde, tak davam kupovany obed a tiez mu to nezohrievam, lebo to ma tak rad.. Ale dcere som napr. Zohrievala v hlrucej vode co som si vypytala kdekolvek kde predavali caj.. Inak je dobre kupit taku malu kapsicku termo aby sa do toho zmestila jeden mraziaci diel co udrzuje zimu.. My sme to kupili v tescu a vyuzili uz nespocetne krat.. Tam mozes dat kazdu dozicku a zohriat aj horucou vodou z termosky co si vezmes.. Ved kocik odvezie.. 😃

zuzana203
29. máj 2017

@vodavodickova prosím Ťa, kde si to kúpila? Príp. mi, prosím, pošli link, neviem si to ani predstaviť. Ďakujem

gabccia
29. máj 2017

@vodavodickova aj ja by som poprosila link alebo aspon odkial to je kupene? dakujem 🙂

vodavodickova
29. máj 2017

@zuzana203
@gabccia
ja mam konkretne tuto:
https://www.kociky.sk/tovar/skip-hop-zoo-termos...
ale viem ze Suavunex robi tiez,len tie stoja uz okolo 37€.

zuzana203
29. máj 2017

@vodavodickova ďakujem😊