Príkrmy z obchodov. Aké sú vaše skúsenosti?

aa1111
7. nov 2008

Ahojte ake su vase skusenosti s prikrmami z obchodov? Ja obcas malej dam a potom mam vycitky svedomia.Stretavam sa totiz z roznymi nazormi.Malej chutia le fakt neviem.
Popiste papa

zuzka1.
28. nov 2008

Ahoj katmi, nas Samko ma vselijake dni, teraz 2 dni papa pekne, ale rpedtym den v podstate len 2xmliecko a nestle kasu na noc!!!hroza!!!!dufam, ze teraz mu to pekne vydrzi.

dididi30
28. nov 2008

norik heh sak mlieko =cici 😀
karmi vyskusam 😉

zuzka , myslis,ze ked chyba zelezo ,tak sa malo pribera? 😕 hm nas je fajny, len drobnejsi, ale na zelezo by som to nedavala, 😒

dididi30
28. nov 2008

inak dcera ma malo zeleza a 5 rocna ma le 14 kilov 😀 ale vraj je to ok 😉

norik1
28. nov 2008

Dididi a vam merali hladinu zeleza v krvi? teda malemu? zistili, ze ma malo?

zuzka1.
28. nov 2008

didi hej ma to suvis!!!sme to konzultovali s pani dokinou Norik!!!!!
Didi segra ked isla do ksoly, mala 90cm a 16kg!!!a teraz ma 158cm a 200kg!!!! 😝 😝 😝 😝

dididi30
28. nov 2008

zuzka cooooo kolko ma kg? nepomylila si sa 😀 😕 ale inak sradna co, z takeho tintitka take hoviadko🙂

norik nemerali, teda neviem z paty mu brali, tu je to ine inak nic, len ockovanie....no asi ma to ok , ale on je ok 😉 😉

len mala ma mat nejako 12 a mala 6 cize polovica ale to bolo pred 2 rokmi tak neviem teraz, brala na to ten cierny ci aky sirup ci kvapky...tak asi to bude tym no ale ja neviem bo muz bol tak isto malicky a teraz je hovado 😀

dididi30
28. nov 2008

baby mam taku nahrazku ryze a cestovin, cize take bio boby to je na vsetko aj na zahustenie, co poviete ako to mam pripravit, co do toho?

zuzka1.
28. nov 2008

bio boby???to ako nejaka strukovina, ci co???nehcapme!!
Nepomylila, ma len okolo 80-90!!!hadam!!mozno nie, ale je riadne okruhla a ma 34!!!to len tie miery s amozu zdat, ze je nejake mlada!!!

norik1
28. nov 2008

juuj 200 si ani predstavit neviem ty brdo....
Dididi ja ani netusim ake boby to tam v tom kingdome mate...na cetliku nie je nic napisane? sak ved to uvar, rozmixuj a uvidis... 😵 a potom zreferuj a zbehnem do bio obchodu 😀 😀

zuzka1.
28. nov 2008

co budete zajtra papkat?????

dididi30
28. nov 2008

norik je, no proste ono to napukne a vyzera to ako ked sa pukance robia, len to je malilinke, jezis ja si neviem za pana spomenut ako sa to u nas vola ale dava sa to ako zavarka do polievok 😖
no a skor jje tam recept na sladky dezert a kupila to aj kamoska, vraj sa to ako aj zavarka na zahustenie a tak...
v
vyraba to granovita organic, na sk bio......a vola sa to quinoa a v zatvorke je tam keen-wah, tak kuknite na nete

zuzka jej nova fotka, peknucka 😉
a ozaj to mala 200 kg 😕 😕 ?

dididi30
28. nov 2008

norka presne ty si poklad, cmuk cmuk aj ja ta mam rada 😀

norik1
28. nov 2008

dididi kukaj:
http://www.biospotrebitel.sk/recepty/recept/270...

len si to nejak uprav na svoj obraz - napr bez papriciek he he Daj potom vediet ze ake to bolo, celkom fajn to vyzera 😉

dididi30
28. nov 2008

jej norik vyskusam 😵

zuzka1.
28. nov 2008

norik ty dnes hviezdis riadne!!!!!!!! 😀 😀 😀
Dakujem aj ja, v zivote som o tm nepocula!!a ani to nevidela, ono to je strukovina, ze???
My sa tu mame velmi radi!!!!!
Este si predstavte, ze by sme sa original stretavali, alebo vyrazili na damsku jazdu!!!!!!!!!!!!!!
KOniec sveta!!!!Velky tresk!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
28. nov 2008

Ci panky Zuzi vsak to by mesto zlahlo...tri matky na damskej jazde, to by len vsetci kukali 😀 😀 😀

dididi30
28. nov 2008

zuzki norik heh, konec sveta, v aprili idem na sk, co vy na to dat nejaku jazdu? damsku 😀 😀
hej len sranda, bo ja som nitra a zuzka zlate morvace a norik kosice 😀 😀 ale idem aj do michaloviec mam tam rodinu 😀 takze aj cez moravce 😀 😀 😀 inak zuzi ty to nemas daleko ,
tak sa stretneme v poprade ci v tatrach 😀 😀 😀

zuzka1.
28. nov 2008

Jake plany sa tu kuju!!!!!!nejak by sme to mohli sklbit!!!!!co tak v nitre, norik pride a ja to mam na skok????!! 😀 😀 😀 😀 😀
Riadna akcoska by bola!!!!

norik1
28. nov 2008

aaaale, ved ta nasa Slovakia taka mala je ze nemoze byt problem do seba vrazit🙂 Noa do aprila urcite daco vymyslime 🙂

dididi30
28. nov 2008

hej, len treba nieco so spanim vymysliet, no sak daco sa poriesi 😀

dididi30
28. nov 2008

a piste aj o jedle bo nas zrusia 😀

zuzka1.
28. nov 2008

My by sme si mali zalozit asi vlastnu temu, aj ked si myslim, ze my sme kazda tema sama o sebe!!!!
sme si sadli, tak predpokladam, ze jedna je vacsia dracica ako druha a expertky neuveritelne!!!!! 😀 😀
no dnes same komlimenty davame!!!nas zrusia!

dididi30
28. nov 2008

zuzka 😀 😀 😀

norik1
28. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
28. nov 2008

bru nocku 😵

norik1
28. nov 2008

idem aj ja bo som na srot....pa pa expertky 😀 😀

zuzka1.
28. nov 2008

papa idem ja ucit na skusku 😠 😠 😠

dididi30
29. nov 2008

ahojte
zuzka ,tak ako ucila si sa? a co si sa ucila?

baby idem varit to pseno, drobec bude mat na obed s nejakou zeleninko a mozno tam smarim aj vajko 😀

dzanka3
29. nov 2008

dobre ranko aj ked hnusne uprsane ☹
prosim vas odkedy mu mozem odstavovat ovocie a davat vypit do flasky? 😨