Príkrmy z obchodov. Aké sú vaše skúsenosti?

aa1111
7. nov 2008

Ahojte ake su vase skusenosti s prikrmami z obchodov? Ja obcas malej dam a potom mam vycitky svedomia.Stretavam sa totiz z roznymi nazormi.Malej chutia le fakt neviem.
Popiste papa

patricia1971
26. jan 2009

lucustek...som rada, že sa netrápim takto sama. Skúsila som jej dať ovocnú hipp 125 g, zjedla polovicu, inokedy mi ju zjedla celú, ale čo už. No ešte večer skúsim dať kašu a keď to do nej nepôjde, dám dáme týždeň pauzu.

A môžeš mi poradiť, ktoré mäsovozleninové výživky sú dobré? Mali sme len jednu hipp zemiak, kukurica a mäso, tak tá je vôbec nechutila. Alebo od ktorej značky sú dobré? Ovocné sú od hipp výborné, ale tie mäsovozelenivoé neviem. 😅 😅 😅

beelinka
26. jan 2009

Patricia ja to zvyknem malemu rozriedit prevarenou vodou, lepsie sa mu to papa a aj mu to tak viac chuti. A ja kupujem spenat, kralika so zemiakom vlastne len tie co su svetle tie co su do oranzova nam nechutia, a zapeka nas s nich a zapecie ho aj ked mu to dam bez vody

saska.t
26. jan 2009

beelinka - jasne vsetky do oranzova su s mrkvickou a ta samozrejme zapeka, ja ked tak, krmim len hippkami ostatne sme este neskusali ale zatial nam chutia samozrejme ak nemame navarene ale väcsinou varim ... 😀
inak vyhybajte sa granulovym cajom su otrasne a strasne sladene, existuju aj normalne sackove bio cajiky pre deticky bez pridavkov cukru....

cherries - konzervovat a sterilizovat mozes aj vysokou teplotou, nie len cukrom a solou, takze nemas pravdu, moja sestra pracuje vo firme kde sa vyrabaju detske vyzivky, samozrejme tie pre starsie deticky su uz aj so solou a cukrom ale tie pre deticky najmensie po 4 mes. su konz. len vysokou teplotou, je jasne ze väcsina vitaminov odide ale nie vsetko, je to len o mensom zle .... 😉