Príkrmy z obchodov. Aké sú vaše skúsenosti?

aa1111
7. nov 2008

Ahojte ake su vase skusenosti s prikrmami z obchodov? Ja obcas malej dam a potom mam vycitky svedomia.Stretavam sa totiz z roznymi nazormi.Malej chutia le fakt neviem.
Popiste papa

zuzka1.
1. dec 2008

ty davas vodu z kohutikaa iba ohrejes??ja davam lucku a iba prihrejem, tu neperlivu

dzanka3
1. dec 2008

a ja prevaram vodu z kohutika - po ukonceni 2 mesiaca som zacala - dovtedy som prevarala lucku.....

zuzka1.
1. dec 2008

ved to sa nic nestsane, mne by sa to nechcelo prevarat, takto len ohrejem a hotovo, jednoduchsie!
dzanka co dnes papakate??chuti to malemu???alebo sa tvari, ze ho chces otrasvit??nas bol taky, ale preslo to

dididi30
1. dec 2008

zuzka, prevarim tu vodu, nezohrievala by som to sa zas bojim
no a ty by si mala tiez prevarat aspon do roka 😉

dzanka3
1. dec 2008

dnes sme mali zase ako vcera zemiak,mrkva kalerab ale nechutilo mu - nejak drzi hladovku - ale ved je ho dost...

baby poradte kupila som spenat, kel, petrzlen a aj tie cestroviny bezlepkove bezvajecne...- no co na zajtra varit? co s cim?

inak ja tu prevarenu vodu ohrievam v mikrovlnke- snad az tak nevadi - ale uz zarobene mliecko ohrievam v ohrievacke a papanku studenu v horucej vode.. 😵

zuzka1.
1. dec 2008

ja ohrievam vsetko flaskove v ohrievacke, papanice v mikrovlnke!!!zle mamy!!!zleeee zleeeee!!!!cakam kedy sa do nas nejaka pusti!!Lucke verim, pije ju od kedy dokrmujeme a vsetko v poriadku!!! 😀

Dzanka o spenate ti povie didi, raz to tu spominala kvoli dusicnanom, nie je dobre ho davat casto ci ako, ona odpovie, petrzlen je super kvoli zeelzu, naucila norik!!
Norik poradi, lebo ona uz cestovinky robila minuly tyzden.
Ja som dnes dala hippku tu s jahnacinou, malemu chuti aaj ked tam je cibula a mlieko, maly mal stolicu ok, ani brusko nebolelo, nemylsim si, ze je tam nejake skodlive mnozstvo, inak by to nevyrabali, nie??

Kel sme este neskusali. Inak skus broko zo zemiakom a mrvou, je to mnamka, take jemne a chutne. Na zaciatok fajn. 😀

zuzka1.
1. dec 2008

Pozerali ste recepty- prve prikrmy???aj tam su recepty!!!!! 😀 😀 😀

dzanka3
1. dec 2008

zuzka zemiak,mrkva a brokolica uz bolo a chutilo celkom 😵 ale aj tak asi karfiol zatial najlepsie siel...

prave sme dosli 2.5 hod vonku spal ...ale aspon bude teraz dobry a aj sam sa zahra a nebude mrzuty....

tak asi zajtra zemiak, mrkva petrzlen kusok - snad bude chutit a vy co???

norik1
1. dec 2008

no cwte, idem vas citat 😀

norik1
1. dec 2008

juj babule som sa bola objednat v kadernictve bo uz mam 3/4 hlavy vypadanej, este si musim do zajtra rozmysliet, aqky kratky uces po sto rokoch si dam he he booooooze ved ja som furt mala dlhe vlasy, ale teraz sa uz hanbim nosit rozpusteneeeee

no my dnes Hami polievocka s ryzou a kuracinou - boli sme sa fotit na vianocne pozdravy a potom u kamosky-kolegyne, takze sme nevarili...

Zuzi ja tiez varim polobio - nebazirujem na tom, ci to je bio alebo nie, proste varim to co kupim a raz to je bio a raz nie, ako spomenula dididi je to teraz "very in" 😉
neviem kde som citala clanok ako si autorka dala urobit rozbor hodnoty dusicnanov svojej mrkvy zo zahradky - bio - a mrky kupenej nahodne v obchode...a hadajte co jej vyslo....ma zahradku plnu dusicnanov 😝 😝 😝

dididi30
1. dec 2008

avojte

zuzka, ci dzanka, no ja som davala spenat len v hippke, ale spenat nieje zly je dobry, treba uvarit so zemiackom a dat tam aj mliecko, par zrniecok rasce, kvoli zemiakom a par kvapiek olivoveho alebo rastlinneho oleja

ale moze byt dobry spenatik aj s vajickom 😵 teda zlkom, fiha aka som kucharka 😀

inak vam potom hodim nejaky link budete oci ocit 😀

norik1
1. dec 2008

no hod uz sa tesim na oci ocenie 😀

dididi30
1. dec 2008
norik1
1. dec 2008

he he dobry clanok 😉 ta teta Vicianova co ho napisala pise aj o vyzive do Mama a ja casopisu 😀

Ja mam taky pocit ze som to citala asi pred dvesto rokmi, alebo nieco podobne som citala, (muzik si kratil cas hladanim vyzivy na internete 😀 ) ale to som bola este tusim tehu a som si uz nic nepamätala takze dididi super 😎 😎 😎 ze si to nasla... inac sa mi paci ta veta "mäsovo – zeleninový príkrm miesto polievky formu zemiakovej kaše s mäsovým hašé." Hlavne to slovo hašé sa mi desne páči 😀 😀

Inac chudaci alergici, podla tych rad maju jest do dvoch rokov zemiak a mrkvu lebo ostatne je alergen...a zelezo maju mat potom z coho? 😀 😀

zuzka1.
1. dec 2008

mliecno.obilne kase az po prvom roku zivota????a kopa dalsich ?????????????????????
zle mamy, verz zleeeeee zleeee!!!!
sranda, som sa nieco nove dozvedela!!!!
Tak to potom nie ty didi o tom spenate, niekto tu o tom pisal tusim!!!!!
Norik a kde si to davas robit??ja som nasla tu MK link na jednu babu a dam jej to asi tam, posles fotky, spravi navrhy, odsuhlasis a ona to posle, myslim, ze ks stoji 20,Sk--25,-Sk

dididi30
1. dec 2008

baby hm je to dobry clanok ale skor na diskusiu , mna ten to clanok dost zere, teda nic nejedzme a zime zo vzduchu, fuj 😝 😀

inak baby zalozme si novu temu, vymyslite nazov, lebo fakt piseme o vselicom tak nejaku taku temu co este nieje a najlepsie hned 😉 😀
tak vymyslajte nazov 😀

dididi30
1. dec 2008

napr pokec pre lenive mamicky 😀

dididi30
1. dec 2008

jaj sak by nas ukamenovali, ale nevadi, mne by sa to pacilo 😀 😀 😀

dididi30
1. dec 2008

alebo pokec pre mamicky , ktore si vedia ulahcit zivot 😀 teda kupuju hippky a niemusia kupovat len bio 😉

dididi30
1. dec 2008

heh a uz to mame 😵

zuzka1.
1. dec 2008

tak teda aku??nejaku vytvor a my tam prideme, lebo sme od veci v kazdej druhej vete, alebo daj mamicky kamosky!!!! 😀

dididi30
1. dec 2008

sak uz je zuzi kuk 😉 dala som volny pokec pre mamicky , ktore si vedia ulahcit zivot 🙂

dididi30
1. dec 2008

je to vo volnej diskusii,tak vas tam babulky cakam:-

dzanka3
1. dec 2008

dididi vdaka - tak zajtra urobim ten spenat ako si napisala a aj trosku mliecka do neho dorobim - uvidime ako bude chutit- potom napisem.........
😵 😵 😵

dididi30
1. dec 2008

dzanka nemas zac

baby kde ste, zalozila som temu vo volnej diskusii a tam ani nohy, ci sa vam tam nechce? 😀

zuzka1.
1. dec 2008

kde je ta volna diskusia????

dididi30
1. dec 2008

no ides na temy a tam pise volna diskusia 😀 a tam hladaj este to snad bude na prvej strane

vola sa to volna diskusia pre mamicky, ktore si vedia ulahcit zivot🙂

zuzka1.
1. dec 2008

ja som to nenasla, kukni to a povedz na ktorej to je strane prosim ta, ja som si nikdy nevsimla, ze je tu aj toto, super temy!!!!!!budem aj tam veru chodit!!!!

dididi30
1. dec 2008

zuzka, ides na temy je tam napisane, spolocny termin, tehotenstvo batolata a uplne dole v pravom rohu je ta teme, teda kliknes na temu VOLNA DIKUSIA a tam su dalsie temy a medzi nimi je ta nasa 😀

teda sila, ked si nevedela aj o inych temac 😀

yasmina
2. dec 2008

ahojte...co menime temu? tak sa pridavam 🙂
aj ked moji nejako hodili Hippkam strajk 😠 tak skusam teraz Humanu prikrm a Hami