Príkrmy z obchodov. Aké sú vaše skúsenosti?

aa1111
7. nov 2008

Ahojte ake su vase skusenosti s prikrmami z obchodov? Ja obcas malej dam a potom mam vycitky svedomia.Stretavam sa totiz z roznymi nazormi.Malej chutia le fakt neviem.
Popiste papa

zuzka1.
26. nov 2008

ani ja vsetko nehadzem na zubly, lebo ma to uz od 3 mesiaca roestalo bavit.
Ved ked vyjdu budu, ale nezda sa mi zase, zeby to malo byt hned!!!!
Hrasok ma vela zeleza, poradila norik , tak davame!
Samko moj vcera napriklad cely den drzal hladovku, nechcel vobec papat, ale vecer to aspon trosku dobehol, dnes ok. 😀

heppu
26. nov 2008

dididi ved ja nikomu nehovorim aby nedavali z obhodu ja som len napisala ze mne to nechuti a ze budem varit myslim ze na to je forum aby sme pislai svoje nazory , mne je jedno kto ako stravuje svoje dieta ja sa staram o svoje

zuzka1.
26. nov 2008

ozaj baby dnes som v jednej teme, kde som pislaa nasla aj nasu kamaratku kaskyu!!!!!!som si spomenula na stare casy 😔 😝 😝 😝 😝 😔

norik1
26. nov 2008

heeeej? a zasa podobne ladene?

norik1
26. nov 2008

Inac Zuzi, s tym hraskom opatrne, moze maleho naduvat... ja som sa hrasok este nedavala... ale je to vlastne o skusani, ak s tym nema problem, tak potom v pohode. Vidis, zajtra vyskusam aj ja... 😵

dididi30
26. nov 2008

hippu ok ok ok 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi hm hej aj ja som ju nasla v jednej teme a pisala ake ma genialne dieta 😀 no nech ma zelam jej 😉
a hrasok teda dam 🙂
norik tak teda len trocha toho hrasku 😉

dzanka3
26. nov 2008

ahojte a ahoj zuzka1
chcem vas poprosit - dnes som davala malemu 1x na veceru ryzovu kasu - tak ako bolo v navode 120ml vody a 40g prasku - a chudak tahaal cez dudel (urobila som mu ale vacsiu dierku) - tahal hodinu!!!!
a potom este 60ml mliecka vypil
- mozem mu to zmiesat nech to ma redsie?
- alebo davat lyzickou? ale to neviem ci by tak papal...aj ked mu chutila... 😵

norik1
26. nov 2008

Dzanka, to si ho chudaka nechala hodinu tahat? 😀 no lepsie je ucit ho na lyzicku, kase nie su moc urcene do flasi... no a pomer daj aky chces - redsia, hustejsia...ako to vyhovuje malemu...len aby mu dole krkom zosla he he...bo ja som raz taaaaaku hustu spravila ze beton suviks....hned sla do zachoda... 😀 😀 😀

dzanka3
26. nov 2008

ale on driemal pri tom...sme ho budili....a na konci ked uz skoro dopapal oci dokoran uz mal...
a teraz sa tam s muzom debatuju a nechce spat - ved sa uz na flasi vydrichmal 😠

zuzka1.
26. nov 2008

dzanka ahoj, ja davam malemu na noc ryzovu kasu od nestle, je to take od 4. mesiaca, v krabicke, malemu velmi chuti, aj manzelovi!!!! 😀
Potom od 6.mesiaca je aj bananova a medova tusim.
Ja mu davam tu taku miesanu poobede s ovocim, z flasky by to islo moc tazko a a na noc krmit s tanierika sa mi nezda. Tak ju davame na olovrant, to je taka hippka probioticka alebo sunarku lubime velmi.
Hrasok som skusala, nic s anestalo, tak je ok, najskor som dlaa menej, potom uz aj viac, Maly nehovori na to nic, tak pokracujeme, teda ani brusko a kaka pekne. Vacsinou mu ide tazko vykakat po bananiku, lae to aj dospelemu, tak mu ho miesam s jablckom, tak to ide potom lepsie.
Dzanka3 vitaj v klube!!!!!! 😀 😀 😀 😀

dzanka3
26. nov 2008

dakujem zuzka1
no ved aj mi tu kasu od nestle mame...

a ved to na noc krmit lyzickou sa mi nezdalo . on mi do toho rucicky pcha - celeho ho musim po papani prezliect....

ale ze zas kasa dost zasyti ...tak uvidke ako bud spat ak bude - lebo zatial lezi s muzom v posteli a robi s pusou brrr a pluje na neho 😀

zuzka1.
26. nov 2008

no toto zacal asi pres tazdnom robit aj nas samko a tesi sa z toho, ked sa smeje a ja sa rozculujem!!!!!! 😀
nechce sa mu spinkat????nespal vela cez den???smainko ked spi vela cez den, tak sa obcas zobudi o pol 2 a chce sa hrat, tak s ahramme a pokracujeme v spanku!!! 😀
no ved to by malo ist normalne, asle moze byt, ze ked to bolo prvykrat musi sa to len naucit tahat viacej

dzanka3
26. nov 2008

spal ako vzdy doobeda 2hod aj poobede dve
ale on chytil aj stikavku ako dopapal a stika stale uz pol hod.....
no idem sa aj ja dat trochu oplut co uz....a to robi aj po papani ked uz mu nechuti 😉 - frka mu to potom z ust 😠

norik1
26. nov 2008

Potom sa este da aj to - mozes kupit cumel na kasu - zvykne bat v tvare pomlcky alebo kriza- a ked ho babo stlaci ustami tak sa otvori velka dieraaaa a to potom kasa tecie, len musi byt redsia...tak skus toto...

zuzka1.
26. nov 2008

no a ma to vsade!!!aj na ockach aj na cele, a ked sa zadari tak aj vy???pozname veru pozname!!!!!!!!!!!!!!

norik1
26. nov 2008

hmmm....ale tie nase detvaky to na nas vymyslaju, co? mna najviac potesi, ked si Filipko s plnou pusou kase kychne....to potom prezliekam jeho, seba a vsetko okolo....a este umyvam vlasy... 😀 😀 😀 samozrejme ma z toho desnu srandu, tak pocka kym mu dam dalsie susto a kychne zasa...a sa rehli...betar jeden 😵

dzanka3
26. nov 2008

no ja neviem ci v tej ryzovej kasi je nejake povzbudzovadlo , ale zaspal az 23.30 a aj to muzovi na rukach..... 😒
asi ju ozaj budem davat o 17.30 hod s lyzickou ked prideme z vychadzky a na noc mliecko ako vzdy...alebo mu to redsie urobit ??? asi este vyskusam 😨
tak dobru noc

norik1
26. nov 2008

Dzani ja robim tak, ze 18.30-19.00 ide kasa lyzickou a okolo 23.00 posledne mlieko. Aj v spanku, nebudim ho kvoli tomu. Vytaha celu flasu a pekne dalej spi ako keby sa nechumelilo 🙂
Dobru nocku maminky 😲

zuzka1.
27. nov 2008

dzanka3, ale to ryzove mliecko je uz zarobene, je to riedke v podstate, iba to vylejes do flase a zohrejes, to je vsetko, to nie je taka kasa na miesanie, ako hippky ovocne alebo suanrka. To je normalne take hotove uz.
Predavaju to aj v jednote aj v Dm-ke, balene po dvoch, stoji to cca 86,-Sk , to dvojbalenie.

katmi
27. nov 2008

caute kocky..
he,ja som si dnes vymyslela,ze to moje dieta bude mat dnes polievku na obed,co idem ja uvarit 😅 tak to som strasne zvedavaaa.. uz dopredu si myslim,ze si ju potom mozem zjest akurat tak sama 😀 ale sak uvidime..
vy ako?

zuzka1.
27. nov 2008

Ahooooooooooooooooooj,
ja idem dnes robit zeleninku so zltkom, uvidime ako bude chutit!!!!
a potom vyskusam asi uz aj tie polievocky 😀 som zvedava ako to pojde

norik1
27. nov 2008

Cawteeee, ja som vcera kupila bezlepkove a bezvajecne cestoviny, tak tie mu uvarim aj s mäsom a mrkvou a rozmixujem...uvidime ako mudu chutit 😀

norik1
27. nov 2008

ze mudu he he "mu budu" 😀 😀 😀

zuzka1.
27. nov 2008

norik dobry napad, to ma nenapadlo, ze aj taketo mozme. musim to niuekde pozhanat!!!zasyti a malo by to chutit odbre. Ryzu takto zo zeleninkou si nerobila??aj to by sa dalo, nie?

norik1
27. nov 2008

hej, vcera som tak nakoniec robila. Ale boli sme rano plavat a pytala som sa instruktorky (k nej som chodila aj na tehu cvicenia, aj masaz kojencov) a vravela ze take cestoviny uuuuuplne v pohode - hlavne aby boli bez lepku a bez vajec. Tie co som kupila su z kukuricnej muky, ale ved su aj tie cinske rezance z ryzovej muky tak aj tie vyskusam. Aspon nejaka obmena v tom jedlovom stereotype 😀 😀 😀

zuzka1.
27. nov 2008

Same dobre napady, ma tato zena!!!!!!!!!
Lern tak dalej, pekne nas inspirujes
😀 😀 😀

katmi
27. nov 2008

kocky s ryzou samotnou opatrne..zevraj priserne zapekaaa 😕

zuzi ja tiez tu polievku so zltkom.. uvidim.. podla mna sa mi na to vyprdne 😅

norik1
27. nov 2008

Zuzka 😀 😀 😀

Ja som ich kupila vcera v Kuaflande, mali len jeden druh - kolienka ale ved to je jedno ked sa to rozmixuje... a u nas pri nemocke je taky obchod s bezlepkovymi potravinami tak tam musim skocit okukat 😵

norik1
27. nov 2008

katmi myslis? ved tie ryzove kase robia detvakom od 4. mesiaca ze "lahko stravitelne"... filip ich zatial dobre znasa 😉

zuzka1.
27. nov 2008

aj nas samoko dobre znasa ryzovu kasicku, tu od nestle, mame ju kazdy vecer pred spanim. Ozaj cviklu mozme, ze???nasla som prave!!!idem kuchtit!