Príkrmy z obchodov. Aké sú vaše skúsenosti?

aa1111
7. nov 2008

Ahojte ake su vase skusenosti s prikrmami z obchodov? Ja obcas malej dam a potom mam vycitky svedomia.Stretavam sa totiz z roznymi nazormi.Malej chutia le fakt neviem.
Popiste papa

norik1
24. nov 2008

Cawte, bola som pre nasich na letisku - prileteli z Londona....somim zavidela... 😵

Idem precitat toto od Alishie - inac ste spocitali kolko tem uz zalozila? Niekedy mam pocit ze sa riadi heslom "ani den bez novej temy"...A to mame na den rovnako stare deti...

Katmi, aj ja som uz mala incident...poslem ip

norik1
24. nov 2008

juj ta to bola zabava... uz davno tu nebola taka tema, co za taky kratky cas tolko prispevkov vyburcovala.... Ale mame to s Alishiou to iste....moj tiez vyvadza - kludny je len vtedy, ked je 🙂

katmi
25. nov 2008

caute kocky..dnes nikto?? 🙂

zuzka1.
25. nov 2008

ahoj katmi, ale ano, ideme akurat papkat, potom pridem, vy ako??uz napapkyny?

blau
25. nov 2008

Aj my sme napapkany, ale musela som dnes pri nom jest aj ja...No a potom to skoncilo v plienke, teda moc som to nestudovala, ale bolo toho dost. Neviem ci z ranajsej hippky ovocie vsetkeho druhu, alebo z toho domaceho vcerajsieho 😒
Ale bolo to take ako ked mu isli zubky, oliate to ma riadne riadne, tak ho stale kontrolujem pod lampou. 😀

zuzka1.
25. nov 2008

Blau ako to vyzeralo, ked mu isli zubky?????hm? 😝

blau
25. nov 2008

no znasal to celkom dobre ale dostal nadchu, to mi bolo divne a potom vysli zubky.
teraz 2 mesiace na to zas nadcha a tlacia sa mu zuby a zacal zas slintat a ma to tam teda riadne navrete.
svokra hovorila, ze moj muz bol pri kazdom jednom zube chory ale total horucky hnacky no vsetko , ze zakazdym isla k doktorovi a ten jej pri tretom zube povedal: vy uz sem ani nechodte to su zuby. A hovori naozaj, visiel zub a bolo po chorobe. Nas nema horucky, len ten zapchaty nos a vykrikovanie zo sna. Vysli mu dolne 2 nie naraz potom horne ale nie jednotky ale dvojky vyzera ako upirik a teraz sa mu tlacia tie horne jednotky. Nieje mu to vsak vidno ked sa zasmeje iba tie 2 dolne..No co uz musime vydrzat. A ozaj na to my zacal aj odmietat prsnik, ale ja ho vzdy prehovorim 😝

zuzka1.
25. nov 2008

nAS saminko sa zacal asi posledny tazden v noci budit, nemrnci, len vykrikuje a normalne sa zobudi, dasienka dolne ma bielicke, ale nezda sa mi, ze by boli nejako moc navrete, no neviem a papat si on nepyta vobec, zobudi sa rano o pol 8, po 12 hodinach spanku a nepyta jest, vydrzal by hadam aj doobeda, keby mu nedam. Nevypije vela,ale mava take obdobie, ze niekedy smakuje niekedy nie, zeleninku spapa vzdy, ovocie moc nepapa, zje, ale nie je za tym taky besny ako za zeleninkou, no neviem, budeme cakat, slinta, papa rucicky, kolko ste mali ked vysiel prvy zubok?

blau
25. nov 2008

viem o com hovoris, tie spodne dasna nemal navrete ale biele ako tvoj...ale on ich mal biele od 3mesiacov a zuby mu vysli v 7mich! ani nas si rano nepyta, a ani sa nejeduje ked mu nedam aby som mu dala jest. Holt je to take blbe obdobie to zubkove. Musime vydrzat, od hladu neumru a na to sme tu aby sme sa im venovali a pritulili, ked to chcu no nie?

zuzka1.
25. nov 2008

jasne, Saminko mal sice pestovacie obdobie, co ho naucila moja draha svokra a mama, ale odnaucili sme, sice ma to stalo pohlad ynevrle od mojej svokry, ale nepomohla si.
No tak etse 1,5mesiaca musime asi vydrzat, lebo bielucke su dlho, tiez asi od 3.mesiacca, ale nemylsim, ze uz uz to bude

blau
25. nov 2008

to je individualne, ale ja ho tiez nenosim ma uz vyse 11kg ak nie 12kg. Len ked zaspava tak len v mojom naruci inak by nezaspal. Naucila som si ho na to sama. Ale ja to milujem, ja si to strasne uzivam aj ked je tazky ako olovo..Ved ked vyrastie tak ho uz nebudem..A vsade citam ake je to dolezite hlavne pri chlapcoch, tak to nemaj za zle ani maminke ani svokre. 😉
Mozno uz na druhy tyzden bude zo Samka selma zubata 😀

zuzka1.
25. nov 2008

no uvidime, zatial si uzivam ten krasny bezzuby usmev.
Preco to je take dolezite pri chlapcoch??to som veru necitala

blau
25. nov 2008

veru uzivaj si to...
no lebo chlapci su neni taky pritulny ako dievcatka a treba im ukazovat ako ich strasne lubime atd. Viem, ze to vsetkym detom. Mam troch bratov, ale len najmladsi sa dal nuskat ti dvaja sa vzdy utreli...A potom, ze je to lepsie ked su velky a vedia prejavit lasku k zene..tak ja si ho tak nuskujem 🙂

zuzka1.
25. nov 2008

no to ja ho slintam kedy sa len da, ve dje to take mile a uvedimujem si, ze potom to id neho uz len tazko dostanem, teda to mucinkovanie a maznanie sa!

blau
25. nov 2008

presne tak oni to tie deticky potrebuju a my tiez, na to ich mame aby sme im davali lasku a su naozaj rozne prejavy...tak hor sa do toho 😉

dididi30
25. nov 2008

ahojte
dnes sme mali hippku, mrva petrzlen syr cukina cibula a sosovica 😀 a zajedol ju piskotou, ktora je od 4-6 mesiackov a dnes sme kupili super lyzicky, kuknite 🙂 http://www.munchkin.com/products/detail.html?se...

balu presne aj nas ich ma biele od 3 mesiackov slinta od narodenia a zuby nikde 😒

dididi30
25. nov 2008

blau, hm zaujimave to s tymi tvojimi bratmi, ja chcem by moj syn bol moj milacik a chcem aby si vazil zeny ako jeho tatko a dedko 😵

zuzka1.
25. nov 2008

jeeeej, ake pekne!!!!!!u nas take takzo odstat predpokladam, my budeme mat zajtra hippku, z jahnacim maskom azeleninkou, osm zvedava, take sme este nemali.

dididi30
25. nov 2008

zuzi, my zajtra mame v plane domace z mraznicky, bo to treba popapat

a na veceru som mu vcera urobila ryzu uvarenu v mliecku a dala do nej slivku, no to bola basta, dcera si dala tiez 😀

ale mozno to dostat, treba hladat 😉

zuzka1.
25. nov 2008

no popozram svk stranky na nete, task nakupujem najradsej 😀 co kupujete na vianoce baby?

zuzka1.
25. nov 2008

prave mi prislo dvd ako podporit zdravie svojho dietatka a vselijake veci su nanom, vysvetluje tam veci nejaky lekar. Pojdem kuk, nech sme mudrejsi. didi poslem ti to???

norik1
25. nov 2008

Cawte,no ja som dnes leniva matka ale total - mali sme tu vodara a tak bol dnes maly bez prikrmu...to uz je asi total brutal co? No nic dam si ho do satky a skusim ci si necucne z prsnika, mozno ze ma to polepsi 😀 😀 😀 a bude zo mna supermama....

Inac zuby u nasho maleho vyzeraju presne ako u vas🙂

zuzka1.
25. nov 2008

ja som tiez niekedy rozyslal, ze co by sa stalo, keby jeden vynechame prikrm, ale nechcem to skusat.
Inak u nas dnes s papanim bieda velika prevelika, nechce vypil odkopy asi 181,l. a 220g zeleninky s maskom.no ziadna slava, este vyskusam za chvilu kasu

dididi30
25. nov 2008

zuzka no ja moc na nete nenakupujem, ale sem tam 😉 radsej si to ochytam a okukam a tak 😀
hej veru kupujem pre deti , to ma bavi 😵
a posli som zvedava 😉 🙂

norik no fuj ti, tak to trapit synka 😀 😀

norik1
25. nov 2008

No teraz mi tuz ten prikrm pride zbytocny, dala som mu vela mliecka, este ze ho ma rad.... no a osiedmej bude kasa, tu tiez zboznuje... no co uz, asi zo mna supermatka nebude....a som tak chcela byt....a chcem a chcem a chcem!

dididi30
25. nov 2008

norik jasne, hihih....ale ty si super mama, sak ty ked si leniva tak mas cici ved to je genialne 😀 no skoro budes taka genialna ako ja 😀 😀 ked nevezmem prikm mam cici 😀 😀 😀

norik bud rada,ze ti ma rad mliecko 😵

katmi
25. nov 2008

zuzka1 Hipp-ka jahnacia so zeleninou obsahuje kravske mlieko a kyselinu citronovu 😠 ja som ju kupila a mozem ju akurat tak nechat v chladnicke.. my papame HA mliecko,takze toto jej dat nemozem.. resp.nechcem.. aj ked toho mlieka a tej kyseliny tam asi moc nebude,ale predsa..

katmi
25. nov 2008

my sme mali dnes kuracinu so zeleninkou - Ovko.. som zistila,ze aj tieto jej chutia a su cenovo lacnejsie 😉 190g prikrm Ovko stoji okolo 25,-sk

norik1
25. nov 2008

ja furt najdem Ovko len ovocny....a ten ma cukor a s cukrom nechcem zacinat tak skoro. Katmi, kde si kupila?

dididi30
25. nov 2008

katmi ale to je hrozne,ze ta hippka toto obsahuje 😖 sak v jahnacom je vela zeleza, no ze maju rozum
inak tu v anglicku bezne v hippke jogurt ci smotana a este aj jahody 😕 im alergen nic nehovori 😖 no a ked som bola v porodnici,ze ci chcem jahody a ja ze ci mozem a oni no jasne, ze nech ma babo vitaminy 😕 oni su slahnuti 😠
katmi tu su vyzivky skoro vsetky v jednej cene 😒 tak ta hippka sa mi zda najrozumenjsia alebo varit doma 😉