Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prístroj Babymoov bebedelice - skúsenosti

olma79
1. sep 2014

Chcela by som kupit tento pristroj https://www.youtube.com/watch?v=NTsXmI8T33M Avsak nepoznam nikoho kto by ho mal. Potrebujem poznat nazory niekoho kto to ma, nakolko sa rozhodujem medzi nim a Beaba Babycook. Dakujem za vsetky nazory.

leria
14. sep 2014

@olma79 ahoj.... no ako? kúpila si si ten prístroj? tiez po ňom pokukujem na heuréke 🙂 hľadala som ohrievac fliaš a natrafila som na toto... ja som veľa recenzií nenašla, tak tiež neviem ako sa zariadiť..... vyzerá to na super vecičku.... aj ked takých je viac a človek potom zistí, ze kupuje zbytocnosti...

olma79
autor
30. sep 2014

@leria Ahoj, prepac, ze odpisujem az teraz. Dost dlho mi trvalo vyberanie...ale nakoniec som kupila Beabu Babycook Solo. Ten Bebedelice sa mi zdal podozrivo lacny na to, ze ma az 5 funkcii a hlavne nasla som na nho sice len 1 recenziu, ale negativnu. S tou Beabou som velmi spokojna.

gabusiki
16. okt 2014

Ja odporucam je super. Tiez som to dost riesila ale kupovala som ho min. Rok a bol drahy dost isiel dole kukam. Asi nema taku reklamu ako avent, kt. Je podobny. Ja som ho vybrala hlavne aj preto ze vie aj zohrievat jedlo. Co ine bud nerobia alebo je to obstrukcne. Tu len date do poharika, moze byt aj skleneny a zdravo ohrejete jedlo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli