Problém s príkrmami a mliečkom u 6 mesačného dieťaťa

kikus48
25. mar 2017

Ahojte. Prosim o vase skusenosti a rady. Mam problem s krmenim 6m babetka. Malicka chce len moje mliecko. Ale uz mesiac nepribrala. A teraz aj schudla lebo bola chora. Odmieta akekolvek umele mlieko. Skusila som takmer vsetky mlieka a takmer vsetky cumle. Od 4 m zavadzame prirkmy. Dost ich odmieta, robim zeleninove kase, spapa len s mrkvickou, aj to malo. Teraz som chcela zaviest kasu. Kupila som instantnu kasu, no ani do ust ju nevezme. Je to tvrdohlave zlaticko, ale moje mlieko jej uz stacit nebude. Ake kase vasmu babetku vyhovuju. Varite doma ryzovu alebo krupicku ci kupujete tie instantne ? Co s tvrdohlavym.babtekom ? Ako ju donutit dat si aspon ked mam zly den na mliecko trochu umeleho mlieka.

sonulka8
6. apr 2017

@kikus48 neboj,aj moja odmietala zo zaciatku..uplne vsetko...kasu som jej robila z mojho mlieka,v jeden den dala do mlieka lyzicu kase,na druhy den dve lyzice a tak zvysovala postupne..nakoniec sa naucila..trpezlivost..ona si zvykne,mne zo zaciatku asi 1,5mesiaca spapala len tak par lyziciek prikrmov...

kikus48
autor
6. apr 2017

@sonulka8 dakujem, vcera zjedla par lyziciek tak som rada. Uz mi nechudne a dokonca trosku pribrala. Musim byt trpezliva a najst co chuti. Dala som jej olizat biely nesladeny jogurt co som jedla a neskutocne jej chutil. Otvarala pusku za nim, skoda ze ho este nemozem davat.