Prosím o rady a fígle - 6-mesačný odmieta príkrmy.

lakynka1987
20. jún 2019

Ahojte,syn ma 6 a pol mesiaca a uplne odmieta papat prikrmy.Dokrmujem od 5-tich a vtedy aspon co to malo zjedol,teraz nechce nic okrem MM.Este ked mu to davam z ruky do ust tak nieco zje ale akonahle uvidi lyzicku zacne plakat a uz donho nic nedostanem.Nevadi mi ho krmit rukou,ale ako mu mam dat kasu alebo nieco redsie rukou,ked mi to inac nezje.Nejake rady alebo figle 😊 dakujem

vierka0508
20. jún 2019

Vyskusaj tie kapsicky co sa naplnia a dietatko si to cucka z nich. Ja ich pouzivam niekedy aj teraz a to ma syn 18 mesiacov, najma v obdobi ked mu sli zubky a lyžičku nechcel ani vidiet. Tiez sa mi najedol len z ruky alebo pomocou tej kapsicky.

siska53
20. jún 2019

@lakynka1987 to nevadi, su to prikrmy, hlavne je stale.mlieko! Ja som sa s nasou nabojovala tiez, teda len obrazne..ale.tiez prplavo papala, len moje mlieko.. syn zas naopak, zacali prikrmy, zas uz nechcel velmi moje mlieko. Ale on bol a je vyborny papkac.
Skus aj ty jemu do rucicky dat, mozno sa bude krmit akoby sam, pripadne mu daj lyzicku do rucicky, moji si to priam pytali (aj ked mala toho ako som.pisala, vela nezjedla).

adelkaa159
20. jún 2019

To vobec nevadi pri prvej som tiez skusala od 5 a nechcela tak som skusala kazdy tyzden a az okolo 8meho zacala papat tak ze aj s toho nieco mala nie vela ale da sa povedat ze po trosku uz aj rodina domna dudrala ze to uz musi musi a teraz jej nic nechyba nepatri medzi jedacoch ale podvyzivena nieje takze klud neries to nechaj to na neskor... Skusaj pomaly kazdy tyzden a uvidis

julianadrx
20. jún 2019

Nevadí, MM mu stačí aj do roka, každé dieťatko si začne pýtať keď bude vidieť papať aj dospelákov, teda aspon pri mojich deťoch to fungovalo 🙂 ... vždy som ponúkla ale netreba na silu ak nechce 🙂

lakynka1987
autor
20. jún 2019

Dnes som donho dostala asi 5 lyziciek,ale tak ze sa hral na brusku a tak papal...neviem ci je to spravne,ale tak nestazoval sa 😊 uvidim ci mi to tak prejde aj zajtra 😁

ildiko36
4. júl 2019

@lakynka1987 moja mala problemy s ocami..trhali jej slzne kanaliky ked mala 4mes.ked som som ju chcela dokrmovat mala strach od lyzicky..rucne som jej davala vsetko aj zemiakovu kasu..

ildiko36
4. júl 2019

@vierka0508 ja som ju tak krmila do 1.5 roka..potom len z plastovej lyzicky..inak nezjedla nic