Prvá kaša

3m3chaela
8. nov 2018

Ahojte maminky mam otazku. Malemu som kupila nemliecnu ryzovu kasu od Hipp, pise sa, ze priprava s pitnou vodou. Mozem tu kasu urobit aj s odstriekanym MM? A ak by sa aj nasiel niekto kto mi vysvetli mliecna a nemliecna kasa budem rada, pretoze neviem ci som naozaj uz tak nevyspata a mam problem chapat, alebo naozaj vsade pisu nieco ine🤷🏼‍♀️

zuzipolo
8. nov 2018

@3m3chaela ahoj,túto kašičku pije aj moja malá,zarábam s UM keďže moje už nie je..kľudne urob aj so svojím,vzadu na obale je návod na prípravu s pitnou vodou,mliekom alebo s ovocnym príkrmom..v mliečnej kupovanej kaši je už aj mlieko a v nemliečnej nie je,tak som to pochopila ja 🙂

3m3chaela
autor
8. nov 2018

@zuzipolo ďakujem😊

siska53
8. nov 2018

@3m3chaela mliecna je taka,co uz obsahuje mlieko a nemliecna je bez mlieka a mozes ho dodat. Ja som.nemliecne zarabala s mliekom (mm ci um) a mleicne len s vodou,lebo ux mlieko obsahovala.

malinajahoda
8. nov 2018

@3m3chaela ako už písali dievčatá. Do nemliecnej daj svoje mliečko, lepšie ako UM. Teda ak máš dosť.
A mliečna kaša už má v svojom zložení mlieko, ale umelé, preto sa to vola mliečna kaša.
Ale ty takú nepotrebujes vdakabohu, keďže máš to svoje.

lacibo
8. nov 2018

@3m3chaela no ja som skúšala robiť aj s odstriekaným svojim, ale keďže ja som nikdy neodstriekavala, išlo mi to pomaly a bolo to "na nervy" tak som dávala mliečnu kašu na večeru od 7 mes. ( hoci som kojila).. ale v pohode používaj aj svoje...😉

ink
8. nov 2018

Ahoj, a nechceš uvariť kašičku z normálnej ryže? Stačí ju na pár hodín nechať namočenú vo vode a potom rýchlo uvariť a mixnúť. Bude to mať väčšie benefity než kupované 🙂 To len tip na okraj 🙂

3m3chaela
autor
9. nov 2018

@ink od narodenia je len na MM, co sa tyka prikrmov pripravujem mu len doma, takisto sme sa pripravili na zimu a pozavarali “zopar” ovocnych poharikov, no tieto kasicky budem doma pripravovat len raz za cas, kedze sa daju kupit v dnesnej dobe uz celkom kvalitne...ale dakujem😊

anulienkalenka
19. dec 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ahojte maminky, ake kase sa vam este osvedcili? My ideme na dovolenku a preto by osm rada nieco takto pribalila, co narychlo urobim. Dakujem. 🙂

chips_a
21. dec 2018
Používateľ chips_a je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od chips_a.

@anulienkalenka Ja som dávala nemliečne sunárek, teraz ich už nepapaáme každý deň, ale mám stále doma nejkú v zásobe, ono je to super ako taká rýchlovka. Nemusíš dlho variť či mixovať.

malinajahoda
21. dec 2018

@anulienkalenka ak chceš také co sa nemusia variť, tak instantné. Sú buď mliečne alebo nemliecne. Hipp, Sunárek ako píše
@chips_a alebo Nestlé, Hami. Je veľa druhov. Aj ochutené sú.

anulienkalenka
23. dec 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Super, dakujem, vyskusam, Pozeram ze vek aj na mliecne by sme uz mali 🙂