Prvá kaša od Nestlé

zszudorova
3. jún 2013

AHojte mamicky.
Vcera sme skusili malej dat na veceru ,,moje první kaše nestlé,,. Dali sme jej podla navodu 120ml vody a 6odmeriek tej kase...mala to stiahla za dve minuty a este vrzukala, mala som pocit ze jej nestacilo...no na prvy krat som sa bala dat viac aby ju brucho nebolelo...nejako som ju teda ututkala este s cajom a uspala ale spala len do polnoci potom sa mrvila a budila 100krat a uz o 4:30som jej musela dat jest co predtym sa len vtedy zacla budit...tak neviem,mam risknut a dat jej aj viac?ake mate skusenosti konkretne s touto kasou?alebo sa na kasu celkom vyprdnem🙂som si fandila ze mozno bude lepsie spat....lebo ona spavala vynikajuco a zacala sa mi budit na hlad cize evidentne jej uz mlieko nestaci....nevim nevim....(kojena neni,umele ma od narodenia)..
A este taka otazka, ako by sa mala ta kasa davat?niekto tvrdi ze dat kasu a po takej hodine este mlieko a potom hajat....ked ju mam ale este potom napchavat mliekom tak nevidim vyznam tej kase...mama a svokra mi tvrdili ze oni davali normalne na noc ako veceru,namiesto mlieka a basta...ja som uz cvok. kazdy inak....volakedy sa taketo caviky s jedenim nerobili, ja som jedla pol rocna klobasu a tu som🙂haha

andrejka1974
3. jún 2013

ja davam inu kasu, a davam takych 150 az 170 ml a davam taku hustu 🙂 🙂 🙂 nie podla navodu a tiez si vzdy vypyta mliecko a nie jedno , proste po jkasi su deti smadne a moja pije len mliecko 🙂 🙂 🙂 🙂

zszudorova
autor
3. jún 2013

tak ale na co potom ta kasa?len aby sa nepovedalo?

katie555
3. jún 2013

@zszudorova kasa ma 3 ucinky na babatka, bud ti bude lepsie spat lebo je zasytene, alebo sa ti bude viac budit bo bude mat plne brusko....A tretia moznost ziadna - neovplyvni...Takisto sa stretnes so skusenostami ze bude lespei spavat istu dobu a potom nic ...
a ked uz tak velmi chces daj tak 1.5 - 2 hodiny pred spankom a potom este mliecko tesne pred spanim

mima2778
3. jún 2013

Moj ma kasu vecer a za taku hodinku,hodinku a pol este mliecko,spi celu noc,ale ma 8,5 mesiaca.

mimik07
23. jún 2013

Moja 5 mes.dcera po vsetkych kasiach vracia,takze u nas kase skoncili.

nikitka444
1. sep 2013

My sme skúsili dnes prvý krát,ale vmiesala som jej ju do nutrilonu a pekne spapala a krásne spála