Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prvá kaša od Nestlé

zszudorova
3. jún 2013

AHojte mamicky.
Vcera sme skusili malej dat na veceru ,,moje první kaše nestlé,,. Dali sme jej podla navodu 120ml vody a 6odmeriek tej kase...mala to stiahla za dve minuty a este vrzukala, mala som pocit ze jej nestacilo...no na prvy krat som sa bala dat viac aby ju brucho nebolelo...nejako som ju teda ututkala este s cajom a uspala ale spala len do polnoci potom sa mrvila a budila 100krat a uz o 4:30som jej musela dat jest co predtym sa len vtedy zacla budit...tak neviem,mam risknut a dat jej aj viac?ake mate skusenosti konkretne s touto kasou?alebo sa na kasu celkom vyprdnem🙂som si fandila ze mozno bude lepsie spat....lebo ona spavala vynikajuco a zacala sa mi budit na hlad cize evidentne jej uz mlieko nestaci....nevim nevim....(kojena neni,umele ma od narodenia)..
A este taka otazka, ako by sa mala ta kasa davat?niekto tvrdi ze dat kasu a po takej hodine este mlieko a potom hajat....ked ju mam ale este potom napchavat mliekom tak nevidim vyznam tej kase...mama a svokra mi tvrdili ze oni davali normalne na noc ako veceru,namiesto mlieka a basta...ja som uz cvok. kazdy inak....volakedy sa taketo caviky s jedenim nerobili, ja som jedla pol rocna klobasu a tu som🙂haha

andrejka1974
3. jún 2013

ja davam inu kasu, a davam takych 150 az 170 ml a davam taku hustu 🙂 🙂 🙂 nie podla navodu a tiez si vzdy vypyta mliecko a nie jedno , proste po jkasi su deti smadne a moja pije len mliecko 🙂 🙂 🙂 🙂

zszudorova
autor
3. jún 2013

tak ale na co potom ta kasa?len aby sa nepovedalo?

katie555
3. jún 2013

@zszudorova kasa ma 3 ucinky na babatka, bud ti bude lepsie spat lebo je zasytene, alebo sa ti bude viac budit bo bude mat plne brusko....A tretia moznost ziadna - neovplyvni...Takisto sa stretnes so skusenostami ze bude lespei spavat istu dobu a potom nic ...
a ked uz tak velmi chces daj tak 1.5 - 2 hodiny pred spankom a potom este mliecko tesne pred spanim

mima2778
3. jún 2013

Moj ma kasu vecer a za taku hodinku,hodinku a pol este mliecko,spi celu noc,ale ma 8,5 mesiaca.

mimik07
23. jún 2013

Moja 5 mes.dcera po vsetkych kasiach vracia,takze u nas kase skoncili.

nikitka444
1. sep 2013

My sme skúsili dnes prvý krát,ale vmiesala som jej ju do nutrilonu a pekne spapala a krásne spála

Tu začni písať odpoveď...

Odošli