• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

27. decembra 2015 
no to jsem si pokecala emoticon tak zitra papa
18. jan 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojcek beruska ako pozeram tak mas podobne stareho drobceka emoticon
18. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky mate pekny jmeno emoticon
18. jan 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem emoticon nechceli sme nic slovenske emoticon
a ako som v rychlosti citala ty uz toho hodne davas Simonkovi
18. jan 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to jo moc jsme toho nenakojili emoticon tak to mel driv vsechno... papa dobre, co vy zacinate??? emoticon
18. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dididi - cesi kel nepoznaju vsetko maju ako kapustu, teda u nas ruz. kel u nich ruz. kpusta emoticon jj vychovam ju ako pre tvojho drobceka emoticon

daska - dala som mrkvicku zemiak a ruzickovy kel a kuracinku - docela nam to slapalo ale najprv som ho ochutnala ci nie je horkasty emoticon

inak mrazenu kukuricu som tu este nevidela, musim sa dobre popozerat.

inak dnes som studovala prisady v hippkach a dosla som na to ze vzdy ked ma prerazit nejaka chut je tam 50% napr. kukurice a ostatnych 50% je ten zbytok - mäsko a ostatna zeleninka, tak som to zacala aj ja robit a fakt to funguje a malej viac smakuje, ja som doteraz davala s kazdeho rovnaky kusok a bol to poriadny maglajz tak teraz to uz viem .... emoticon
18. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska a preco ste toho moc nenakojili? dokedy si kojila?
18. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak moj maly je predcasniacik narodil sa o 4tt skor... takze mame to troska opozdene to papanickko...zacali sme nutrilonkovimi kasickami a dnes som skusala mu dat mrkvu a vypluval mi ju :(... a tiez som vobec nekojila :(
18. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi 4 tydny jenom a pak asi 2 dalsi s Nutrilonem - hlavne v noci, malej mel zloutenku tak byl spavej a nerozkojili jsme se, potom se mu jeste vratila doma znovu a pak kdyz se z toho dostal tak jsem kojila denne asi 10 hodin v kuse jakej mel hlad emoticon no a pri Nutrilonu to pak byla vetsi drina, dostala jsem zanet, bolesti, takze prasky a bylo po kojeni.....

kapusta je hlavkova a ruzickova emoticon
18. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska aha uz viem aku kapustu si myslela emoticon

saska, tak som rada. emoticon
18. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa prezmenu vobec nevytvorilo mliecko :( bola som z toho hrozne smutna...co som mala to boli kapicky maly ma mal ako dzusik
18. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus, ja som myslela,ze si dala tu hlavkovu, tak preto emoticon
ani ja som nekojila dceru, len 3 tyzdne, syna teraz budem 3 roky emoticon zatrujem emoticon
18. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska a kedy sa ti narodil Simonko? moj je 5.8 emoticon lebo pozeram ze mame rovnaky vek zadany krpcekov emoticon
18. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eri...ani nemluv, obrecela jsem to jako blazen, manza nevedel co se mnou, ze jsem spatna mamina, ze mu ublizuju, navic jsem kojila se silikonovym klobouckem, malej se nalokal vzduchu a 3 tydny v kuse prorval kvuli kolice, fakt sestinedeli jak vino emoticon

jeste ze uz jime normalne emoticon
18. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
on je 8.8.2008 ve 12:22 hod emoticon emoticon
18. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj chrobacik o 15.OO ... nas v zivote sprevadza cislo 5... svadba bola 15.3. manzel ma v datume 25 ja tiez mam 25 a este aj maly sa narodil 5.8 o 15.00 ... je nam osudna emoticon ... a maly sa narodil nacas? alebo si to mala na toho 8.8 vybavene xixiixixi
18. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my mame takovy cely srpen - ja mam 4.8. narozky a taky 4.8. vyroci svatby a manza narozky 23.8. emoticon termin jsem mela 9.8. emoticon

to mate taky pekny, dobre se to pamatuje emoticon emoticon emoticon emoticon jak velky jste ted???
18. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus prave kukam ze si z Jablonca nad Nisou moj ujo pochadza z toho okolia on je z Tanvaldu
18. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co uz jite??? me totiz DR rikala ze mam dat prvne zeleninu, pak masicko, pak ovocea az potom kase... jsou sladky a pak deti nemusi chtit zeleninu bez chuti emoticon
18. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to bydli docela daleko ted emoticon tak ho pozdravuj emoticon
18. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kocky ja som kojila skoro do 4 mes. ale mala zacala odmietat MM a zacala chudnut tak sme museli dokr. a mala sa uz potom na prso vykaslala - plakala som skoro tyzden a manzel bol so mna uplne hotovy (este povedal ze bude cucat za malu emoticon emoticon zlatik)
ja mam bohuzial vychcane dite vsetko co je kupovane chuti, vsetko natural je ble emoticon ale uz som s tym zmierena emoticon (co mi ine zostava ze?)
18. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj kocky ja som rodila 14 hod fuj emoticon o 8,30 mi praskla plodovka 10.7 a 11.7 o 00:14 sa narodila emoticon
18. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
od te doby co se tak strasne propaguje kojeni neznam skoro jedinou maminu co by s tim nemela probleny..... emoticon
18. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus kuk som tvoj albumik, tak pre aky kocik si sa vlastne rozhodla?? emoticon

saska jaj sak to , maly teraz cucka cicik a tatko nemoze emoticon emoticon tak ale baby ja mam posledne dite a si to vychutnavam, vy budete este mat tak si to vychutnate tiez emoticon saska a ty si pekne kojila emoticon

baby dobru nocku emoticon
18. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne v predcasniackej poradni povedala doky ze mam dat kase ryzovu alebo tu obilninami a potom zeleninku a ovocicko ...no my papame tie kase a dnes som skusala dat prvykrat mrkvu ale vyplul mi ju :(... PRI NARODENI mal 2340 g a 48 cm a terazz ma 8150 g a 65 cm
a vy?
18. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saaska... ja na sale hodinku a bolesti zacaly asi v 9:30 no hroznej fofr, doktorka ze me byla paf emoticon
18. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erika , pekne si malickeho vychovala emoticon tak je fakt chlapisko na to aky drobcek sa narodil, hlavne ze je zdravucky emoticon a s prikmami pomalicky.....ono kase su problemove v tom,ze su nasladle....ak ti nechce mrkvu skus pridat jabko, alebo nieco ine..neboj aj my sme tak papali a v anglicku sa nekaslu s nejakou cistou mrkvou, rovno kombinovanie,....kombinuje sa preto, aby sa zistilo ci je na nejaku zeleninu ci ovocie babo alergicke ...]
neboj skludom mu daj do mrvy jabko, maly mi tiez nechce cistu mrkvu od zaciatkuemoticon

tak pa baby emoticon
18. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saska: tak to nemas na mna ja som o 6.00 dosla 4.8 a porodila som maleho az o 15.00 5.8 emoticon ... co mi odtiekla voda uz v pondelok :( tak som stepovala na cakacke a odrodila som tam kvantum zien emoticon
18. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no je fakt ze vy to asi mete jinak.... ted mame 7830g a 69cm emoticon (porodni 3150g a 50cm)

kocarek mame ten cerno bily s kruhama emoticon

na poprve to neni zadne jidlo nic moc, musi tomu prijit na chut, zkus to urco zitra znovu, bude to dobry neboj emoticon emoticon
18. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj a toto som chcela ja som rodila dceru 15 hodin bez bolesti , takmer emoticon
syn do 2 hodin emoticon
18. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš