• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

24. októbra 2016 
jaj a este toto ja som prisla otvorena na 3 palce a do 2 hodin som bola na 10 , bez nastrihu a sitia to je cooo :sweat_smile:
18. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dididi ty si neaka super zienka :slight_smile: ... mna museli aj nastrihavat aj sit :slight_smile: ale nebolelo to a moj manzel sa este nato kukal a ja som dokymu povedala nech mi ju krasne vysije :slight_smile:
18. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erikak aj moj muz bol pri porode, strihal aj snuru a na vsetko cumel, no to ma zazitok na cely zivot :grinning:
ale niesom super, co ja viem, no proste mozem rodit kazdy rok :grinning: :sweat_smile:
18. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi :slight_smile: tak mali by ste popracovat uz na dalsom :slight_smile: xixiixix...
18. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky ja ked este raz rodit (to som ale neni presvsdcena ze este jedno dieta) tak jedine epidural, ten mi zachranil zivot :grinning:
erika tak na teba naozaj nemam chvalabohu :grinning: ale tiez som ich par odrodila, zenske jedny kriciacie :sunglasses:
idem aj ja do hajan, tak zajtra pa ...
18. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky hodila jsem nove foto at nas taky vidite tetky z konika :wink:
18. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saska: tak to isto nie :slight_smile: ja som rodila bez epidu a nebolo to az take hrozne :slight_smile: troska som si porevala a bol matthiasko vonku :slight_smile: ...

beruska: maly je prekrasny... ja som chcela minule tiez hodit fotky ale vsetko mam hrozne velke a nechcu sa mi zmensovat na tu povolenu velkost... jedine mozem hodit link kde najdete nase fotky :slight_smile: www.picasaweb.google.com/ericka107 ... a maly ti prekrasne drzi hlavicku to ten moj je hrozny lenivec :(
18. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eri... vy jste kraaasny, a ten super dort ke krtinam :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
šimovi se s hlavickou taky nechtelo :wink: ale ted super, uz se i obratil 3x a ted asi 14 dni nic.... :dizzy_face: az se mu uraci, no....
18. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak vy ste sikovnucky :slight_smile: ... no my chodimee aj na cvicenia ...cvicime vojtu tak sa pomaly zdokonalujemee :slight_smile: hadam vaas coskoro dobehneme :slight_smile:
18. jan 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mate krasne fotky, musim ho vic fotit a dat se neco :wink:
je to velkej pohodar, ze... je to na mem videt :wink:
18. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja ho pri kazdej prilezitosti fotim ...lebo kym nastartujem kameru tak maly sa mi prestane chsychtit :slight_smile: .... no on je hrozne letivy a dosla som nato ze ked pred neho dam notebuk tak aj hlavicku krasne vie zdvyhat je to betar :slight_smile:
18. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kluci jsou linejsi cely zivot, tak co chces :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nic mi ine neostava len cvicit a cvicit :slight_smile: ... oky moja som rada ze sme pokecali a hadam sa tu este niekedy stretneme... idem hajat lebo o dve hodky sa maly budi na polnocne mliecko :slight_smile: pa a bru nocku prajem
18. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erika dalo sa to vydrzat, ale ja som sa ani po 12 h neotvarala a zacala som dostavat vyvolavacky kde uz nemas kontrakcie ale staly tlak a ked nie si otvorena a mala sa stale tlacila von, ver mi bol to horor. Po epi som prezila krasny bezbolestny a rychli porod, ktory som si naozaj uzila a so stastim .... :grinning:

berus maly je naozaj rozkosny ... :grinning:
18. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji a Ellou asi stejne vlasu :wink: to by byl parecek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no certi mu koukaji z oci, to si jeste uzijeme :wink: :wink: :wink: :wink:
18. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eri...dobrou noc a zase se ukaz :dizzy_face:
18. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky pa zitra :wink:
18. jan 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
erika, kuka,ze malicky je straasne zlatunky, on sa ti narodil skor, ci ako?? ty si teda fajne pribrala a drobec take krpatko, ale sak uz je chlap :slight_smile:

baby co dnes varit drobcom?? ja asi nejaku cestovinku a este bude mat polievocku od vcera :slight_smile:
19. jan 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi: hej maly sa mi narodil o mesiac skor :( ... ale je to celkom v pohode len sme troska pozadu co sa tyka pohybu :( ... ale neva cvicime vojtu a dnes mi malynky dal veeeeeeeeeeeeeeeeelky darcek ked som ho dala na brusko tak uz sa nejedoval a krasne drzal hore hlavicku :slight_smile: ... no ja som pribrala 20 kg a este stale mam 10 na sebe :( ... neviem sa ich zbavit vobec... ja som dnes zase skusala dat malemu mrkvicku ale ani za slak mi ju nechce papat :( som z toho hrozne smutna :( ... ako takemu krpcekovi pripravis polievocku? len ciste vo vode vyvaris kurasie masko a zeleninku? dakujem za radu
19. jan 2009 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky?
gali: aj my mame polievockuod vcera... a mam pocit ze mu chutila este viac dnes.... Gali uz ste skusali jogurt??? ja uz nad tym intenzivne premyslam, ze ked vo stvrtok dojeme antibiotika, tak asi vyskusame.. :slight_smile:
erika vitaj,maly je naozaj zlatyy :slight_smile:

saska, beruska kde ste???
je tu nejak prazdno... :wink: :wink:
19. jan 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky ted jsem prisla ale jdu hledat jak se pise strukturovany zivotopis :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eri a davas malemu polivku do lahve nebo jako pyre lzickou??

my ted jen nenarocne kombinace, jsme osypany jak prase :sweat_smile:
19. jan 2009 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska hmmm :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... tak papkajte naozaj opatrne..
19. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute kocky

bola som nakupovat pomaly na lyzovacku pre malu aj pre nas co este potrebujeme, tak som sem nestihla :grinning: a nechala som za hippky 70 euro, skoro som odpadla :angry: ale co uz ...
mala dnes dojedala zo vcera zeleninku s mäskom a zjedla cely via poharik, skoro som odpadla tolko toho este nespapala, ale viete cim to bolo? muzovi zazvonil mobil a ona ho drapla a kym nedojedlatak obkukovala, ze aj zabudla ze sa ma hnevat :sweat_smile: mrska jedna

erika - ak maly nechce uvarenu skus kupit hippku mrkvicku skoru a uvidis ze to pojde, poznam vela deticiek, ktorym viac chutia tie z obchodu a este k tomu su aj bio :grinning:

daska, gali,beruska, :grinning: kuk :grinning: aj vy ste mi chybali
19. jan 2009 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chcem sa vratit este k tym jogurtom....musia byt len biele, alebo moze byt aj ochuteny? Byvam na dedine, tak mam nakupy dost obmedzene a tu som teda nasla len ten Zvolensky ale len ochuteny, myslim vanilka, čokolada a ešte nejake to ovocie. a su dobre aj Rajo jogurty? tie klasik...?
19. jan 2009 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joana, mal by byť biely neochutený najlepšie Hollandia alebo Activia biela
19. jan 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasi :slight_smile: .. presne tak... deti su poriadne potvorky... aj moj maly zjedol polievku asi len preto lbo jeho strsi brat tu vrzgal s hasicskym autickom... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ozaj Gali dnes zarezava v praci? ci sa mi to len mari?

joana: no ja som sa tretla s tym ze na zaciatku by sa mal jest biely smotanovy
19. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale Activie su predsa nizkotucne....a keby som mu do bieleho pridala ovocie ja, moze byt?
19. jan 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joa.. myslim ze jakykoli bily jog. ktery neni light a dala bych do nej ovoce - banan, mraz. boruvky, nastrouhane jablko, cokoliv....

holky musim jit zehlit :frowning2:

ale budu nakoukavat :wink:

vim ze jsem se ptala ale odkdy a jake testoviny???? musim vymyslet neco nedrazdiveho a ty jsou dobre, ne?? a co ty zelene fazolky... taky mi prijdou neskodne...
19. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babiky :slight_smile:

daska nebola som v praci iba rano sa zapisat, v pondelok nastupujem, len na dve hodky tak je to ok :slight_smile:
joana, jasne do jogurtiku ovocicko a ked ho tam das ty to je naj :wink:

ja by sm tiez activiu nedavala, dieta potrebuje plnotucne :wink:

berus ja som kupila cestoviny bez lepku, speci pre deticky , spagetky a dokonca aj ryzu pre deti v malickych balickoch a k tomu syrovu a maskovu omacku, no ty anglicania su lenivi a aj ja :grinning: :wink:
fazolky sa mozu a aj strukovina sa uz moze, ale osupana :wink: cize budes ako sipkova ruzenka nie triedit ale supkat strukoviny :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
strukoviny jsou jako hrasek????

to jsem zvedava kde ty testovky sezenu :angry:
19. jan 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok