Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

daskak
20. jan 2009

ahojte:
zuzi: 😉 😉 😉 vies ale patrikako keby sa vratil ku davidovi,aj jemu ovocie struham a piskoty si namaca do caju
inak ja z duse zehlenie neznasam... tak by si bola u nas srdecne vitanaaaa...mozem aj hned
kisska mnam mnam tak by som si dalaaatie cestovinky...
sasi: lahnut a spinkat aj ty 🙂 🙂 🙂
beruska: tata kasa chuti aj nam, uz vysyp presiel?

beruska2x
20. jan 2009

no koupila jsem od Hami je od 4 mesice tak snad to bude dobry, chci at ma taky zmenu a je to hned hotovy kdyz pospicham 😉

vyrazka??? nepresla, zda se mi to lepsi ale je kropenatej porad jak slipka... nevim jestli nemam jit k Dr ale zas tam nechci litat s kazdou koprivkou 😅

kisska
20. jan 2009

babulky ja som dnes malemu uvarila krupy s cukinou, mrkvou a morcacinou a divila som sa ako to do neho padalo 😉

didi - k tebe sa na obed nedam pozvat 😉 inak naco vegetu bez glutamanu? ved sol mozes dat morsku a susena zelenina mu chybat nebude 😉 Inak, stavim sa, ze ked pozries zlozenie, najdes tam iny -aman?

zuzi aj ja ti dam rada zarobit zehlenim, ja som v takej faze, ze moj drahy si zehli kosele do prace sam... velmi sa hanbim, ale kazda sme na nieco hnila... ja na zehlenie, priznavam 😉

beruska2x
20. jan 2009

kroupy??? myslis ty co sedavaji do praseci polivky,??

dididi30
20. jan 2009

kiska ale ved to je speci vegeta, miesto soli morska sol a uz len susena zelenina, takze je to vlasnte vegeta nie ci nazvem to inac, bo asi to kole oci 😀
nenasla som tam nic, prisaham 🙂 zas ked som do teraz nedavala ani sol ani cukro, nebudem ho drazdit nejakymi gebuzinkami, som napisala,ze je to bezzavadne prirodne a stipka nie polievkova ani kavova lyzicka, take nic,
jaj aj som vedela,ze niekoho vyprovokujem, ale mne to nevadi, nemam jedno ale dve deti a necitam moc, vsetkeho kustik je na nieco dobre, len na to prides ked budes starsia a mat druhe dite 😉

dididi30
20. jan 2009

a este nieco , to vsetko co sa kupuje akoze nie bio tak je dochutene niejakou sporstostou, takze sa tomu -aman, nevyhnes tak ci tak, jedine,ze vypestujes vsetko doma, od zeleniny po masko, no ale to by si musela byt ina gazdina a na opustenom ostrove 😀
no len tolko, tot moj komentar a obhajoba nech si kazdy utvori zaver aky chce 😉 😀 😀

dididi30
20. jan 2009

jaj berus ta jazykova geriera je hrozna coooo 😀

dididi30
20. jan 2009

ze geriera, bariera, sorry 😅 😀 😀 😀 😀 inak ma boli hrdlo a maly je asi tiez chory 😒

dididi30
20. jan 2009

no baby kde ste 😲

saska co robis 😀 este aj ty ma okritizuj a uz tu nebudem vobe chodit, bo na mna este aj socialku zavolate 😅 😀 😝 😉 😀 😀 😀

dididi30
20. jan 2009

no a uz ma je plna strana , idem prec 😀 😝

beruska2x
20. jan 2009

nechoooood, domlouvala jsem si s kamaradkou next a spadla mi misa v kuchyni... sjela z umytyho nadobi...svatebni servis to bude manza prskat ☹ 😝

lenockaaa
20. jan 2009

ahojte baby prosim vas od kedy mozem varit ruzickovy kel? 🙂

kisska
20. jan 2009

lenockaaa - hned ako sa rozhodnes 😉

didi - neveriiiiim, ze sem nebudes chodit, chybala by si mi 😉 Jaaaaj, ved si povedz, co som prehrala, ked som sa uz stavila. Ja som len opisala vlastne sklamanie, ked som sa tesila, ked som nasla vegetu s napisom "bez glutamanu sodneho" a nasla som tam ten iny -aman. boooze ved aka by tu bola nuda, keby sme mali vsetky rovnake nazory a suhlasili uuuplne so vsetkym ako teliatka.

berus - presne tie z tej zabijackovej kase 😉

beruska2x
20. jan 2009

ja ho zkousela o vikendu a osypal se mi ☹ ale holky ho normalne delaji a pry v pohode... 😉

saska.t
20. jan 2009

bambulky 😀

bola som ukladat malu tak nemozem byt vsade a manza umyva riady a ja uz som tu 🙂

Kisska ake krupy ma nestvi kde to vsetko v BA zozeniem, uz to moze aj moja mala??? si ma teraz nacla, budem chodit ako blb po obchode a citat vsetky zlozenia ,,, 😠

Dididi- ja ta nebudem kritizovat je to tvoja vec a tvoje dieta ale ak chces Ellusku za nevestu tak ho ziv zdravo, lebo uz mi aj beruska ponukla Simonka ako zenicha 😀 😀 😀

S tou zdravou vyzivou to netreba vobec prehanat aj tak sa vo svojom zivote stretnu s vela humusom a nezdravym stylom zivota, my to mozme len troska ovplyvnit, dojde puberta a bude to v pr .... 😅

daska- ja by som s nou aj isla spat, ale ona je vzdy po 30 min. hore, to bola len dnes taka vynimka ale bodaj by jej to vydrzalo ... 😉

beruska2x
20. jan 2009

kissska....fuuuuuj kroupy nesnasim, to malyho asi ochudim ale tohle asi mit nebude 😝

saska...dekuji ze nas beres jako moznost 😀 😀

ja myslim ze do puberty cekat nemusime, pockej ve skolce nebo az vyrazi s babi a dedou a splaca si zaludek 😝
uz se tesim az bude chtit parek v rohliku 😠

dididi30
20. jan 2009

saska nech sa ti paci, ale my jeme zdravo ale ja sa nejdem vadit, bo vidim,ze tu su same perfecionalistky, no nic tak sa majte ja tu uz nebudem pisat, ok 😉

kisska pravda, ale ja som asi ina ako vy, no neva, je to moje diete a ja viem,ze papame tak ako mame papat🙂

papa

beruska2x
20. jan 2009

jake same??? nerekla jsem ani slovo ☹

erika107
20. jan 2009

ahojcek babulky tak vy ste toho popisali fuuuuuuuuuuuuuuuru 🙂 ... tak nas maly este stale nechce papat mrkvicku ako nahle mu ju dam do pusky tak prska :( ... videm ze sa tu ponukaju dievcata na vydaj 🙂 xixii a nasho Matthiaska nechce niktora? blondacika s modruckymi ocami? 😎

erika107
20. jan 2009

halo halo je tu este niekto?

beruska2x
20. jan 2009

ahojky, jsem ale delam fotky at toho naseho kluka udam, pak dam neco do alba 😉

Šimon se taky naucil prskat 😠 a taky si mi do lzicky kejchnul, mela jsem to az ve vlasech 😖

saska.t
20. jan 2009

dididi - ma nestvi vies velmi dobre ako som to myslela tak neprud 😀 urazlivka jedna 😀

erika jasne ponuky na sobas bereme potom si bude mat mala z coho vyberat 😀

beruska2x
20. jan 2009

holky davaj Ordinaci tak paaaaaaaaaaaaaaa

saska.t
20. jan 2009

jj u nas letia VKV 😀

venora
20. jan 2009

dididi to dufam nemyslis vazne!!!! A koho budem citat ak budem mat chvilku? 😀 😀 🙄

erika107
20. jan 2009

no kym som si citala inu diskusiu tak aj berus zdrhla 🙂 ----

saska: oky a nebude vadit ze mala je starsia? xixixixi

kisska
20. jan 2009

no toto sa mi paci, didi sa urazi, zahlasi odchod a zrazu sa ohlasia aj babule, co len citaju, ze koho budu citat...

didi notaaaaaak, nebud mala, ja uz budem dobraaaa, slubujem 😅

sasi - kupila som v Kauflande unacku Neo - velke, uvarila som ich len vo vode, samozrejme, ze lyzica krupov a mame ich na tyzden

venora
20. jan 2009

kisska ved aj teba citam 😅 , spolu vam to tu viacerym tak perli... v dobrom - aby zase nedoslo k nejakemu omylu. A uz som aj pisala, par stran do predu, len tu nie som tak casto

3558
20. jan 2009

no kukuk babule. vzdy ked som tu ja, tak tu nikto nieje. ja musim byt s malym cely den a ked zaspi, tak ste tu neni vy ☹ ☹ ☹

kisska
20. jan 2009

idem nakrmit divu zver a pridem 😉