• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

24. októbra 2016 
cim postruhas jablka? sklnene alebo nerezove struhadlo ?
27. jan 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kocky :slight_smile:
sasi: to je super, ze prehliadka Vam dopadla tak faj, Ellka ti uz teraz ukazuje aky chlapi sa jej budu pacit :grinning: :grinning: .../bradaty a doktor..hmmm..xixixi/ ako ste spinkali? my sme boli hore kazde dvehodky :frowning2: :frowning2: ja kym sa dam rano do normalu tak to trva aj hodinu....

dudri:ja na sklenemon... som s n im spokojnejsia

co idu dnes drobci papkat?
27. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

daska - no dufam ze nie bradaty a stary, ten Dr by mohol ostat :grinning:

kisska,dididi - aj ja s muzom sme boli blondavy a dokonca kuceravy ale oci sme mali vzdy hnede a vlasy uz mame tiez dlhe roky hnede, muzovy kucery ostali a malej by mohli tiez .... :grinning:

neviem co budem malej varit, dnes planujem zltok, ale spenat to urcite nebude, naskor pomiesam nejaku zeleninku a zemiacik .... :grinning:

inak v noci uz zasa pytala papat,takze kasa zabrala len na 1 noc, ale zaviedla som novy system, do rezimu som zaviedla desiatu, takze obedovat budeme az okolo 12,30-13,00 mozno casom ked bude dostatocne papavat cez den nebude pytat v noci :wink:
27. jan 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak spenatek s kralik zadny uspech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute ja som dnes urobila tie rezance, teda zmiesala som ryzovu muku s krupickou a pridala vodu, podla potreby..nechala odstat pol hodky v chladnicke a rozvalkala, narezala a uvarila spolu so susenym ovocim :wink: bude to na olovrant, mixnem to :wink:
ostatne rezance som nechala vysusit, budu na buduce :wink:

na obedik mal baraninkove masko so zeleninkou, vo vyzivke :wink: :grinning:
27. jan 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ahojte,
kocky ako casto davate detickam masko? :slight_smile:
a este ma napadla jedna vec. neskusali ste dat malym napr. kiwi s nejakym inym ovocim? :slight_smile: som citala ze sa moze.... co vy na to? no mna to ani nenapadlo lebo je to exoticke ovocie... ale ani banany u nas nerastu...
27. jan 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maso by meli mit podle knizek a DR 6x tydne a 1x vareny zloutek ale taky vynechavam, kdyz mu delam napr kasi nabo pohanku s bananem tak proste maso nema....

kiwi bych se docela bala je dost ostre, ma hodne kyselinek, to banan ne... jinak exo ovoce je myslim az po roce...
27. jan 2009 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daska kiwi :confused: no ja som este neskusala, je to tropicke....ale tu su vyzivy aj s jahodami, cokoladou a to od 6 mesiacov :unamused:
ja som davala mango a ako pises ani babany tu nerastu :grinning: :wink:

berus ale potom aj banan by sa mal az po roku ako pise daska :wink:
hm a teraz budte mudre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my mame masko casto :wink: dnes mal maly baraninku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale tom uz pisala :sweat_smile:
27. jan 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo ale banan je spis neutralni chuti nebo spis prirozene sladky ale kiwi mi prijde hodne agresivni, jako ananas nebo angrest nabo rybiz....

co je baraninka zase :sweat_smile: ty moje jazykovy kurzy snad neskonci :grinning:
27. jan 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus - baraninka (maso z berana)
kocky tak ja som robila cukinu karfiol a zemiak s morkou a mala sa po hodine tak pos .... ze som ju musela celu prezliect a osprchovat tak neviem z coho to bolo :frowning2: vsetko sme uz mali a bolo to ok tak neviem co ju prehnalo .... tak som jej hned na olovrant dala bananik :grinning:
27. jan 2009 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gali: a mango vam chutilo? s cim ste ho papkalio?
sasi inak mna osobne cukina tiez straaasne prehana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby tak malemu som dala tie rezance s ovocim,hm cely via poharik spapal :dizzy_face: aj malo mu bolo :sweat_smile: ja si to dala s medikom, mnaaaaam :slight_smile:

daska, ja som nasla taku vyzivku , tusim aj hippka ju ma...jabko banana a mango..vselijake kombinacie, chutne to je :slight_smile:

saska, no asi zubky to budu, ked ju tak prehnalo :wink:
27. jan 2009 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saska, snad to nebude nic hroznyho, kdyz to nebude vickrat ....
co my bysme za to dali :wink: malymu da strasne prace to kadeni :sweat_smile: nas zachranuje jen svestkova a broskvova hippka...

didi tak takove kombinace jsem nevidela, musim nekam vyrazit a mrknout a pak ze maji malou pestrou stravu :grinning:
27. jan 2009 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No kocky tak pos.... :grinning: sme sa este raz ale uz to nebolo take hrozne a mala sa tvari normalne :grinning: manzel ju akurat udrzuje v bdelom stave, lebo naposledy sa zobudila o 15,00 hod. a teraz uz chce spat, ale chuda musi vydrzat aspon do 19,00 lebo potom rano skoro buntosi :slight_smile:

daska-tak asi to bude cukina, bola po uvareni taka mazlava a dala som jej tam viac ako obvykle no aspon si precistila crievka :grinning:

gali - thomasko v papani nie je smerodatny, lebo jemu snad chuti vsetko chvalabohu,okrem tej mrkvicky tusim ak si dobre pamätam :grinning:

berus - asi to bola ta cukina tak nasad simonkovi urcite sa aj za usami zas.... :grinning:

idem malej prichystat papanie a potom ulozit tak dufam, ze vas tu potom najdem, lebo ked odidem lyzovat uz tu budem velmi sporadicky, ale budete mi chybat !!!! :wink: :sweat_smile:
27. jan 2009 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj manza neni doma, pujdu hodit koupacku a jsem tu zpet :wink:

taky uz jsem videla co to znamena ...mit plne kalhoty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem tu :wink:
27. jan 2009 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak mala uz vytuhla dorabam veceru, dnes mame s manzelom 2 vyrocie svadby a 7 rokov spolu, fuha sama neviem ako som to vydrzala :grinning:

berus a kde mas manzilka??? :wink:
27. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u kamarada, sle si stahnout na flasku moooooc dulezitou hru :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

to je super moc blahoprejeme jsi statecna :grinning:
27. jan 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co delas manzovi dobraho???
27. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda ja pisu... dobreho k jidlu.... :sweat_smile:
27. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nieco take ako je v McDonalde chicken Mcnugets a salat som robila a samozrejme sampano...
Musim tu pri Vas priznat ze nic lepsie ako mojho muza som stretnut nemohla, ale pred nim pssst, aby si nemyslel aky je bohovskyyyyyyyyy :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to jsem na tom asi stejne, chvalit ale opatrne....at nenabubri :wink:

ja jsem koupila takovy testicko v pytliku, jsem zvedava kdy to udelam :sweat_smile:
27. jan 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty mas dnes ordinaci nie? ja mam VKV :grinning: esteze sme si sem kupili satelit a nechytam len tych prastenych nemcov :wink:
Musim si dat chvilku pauzu ideme papat a pripijat si ale potom pridem tak dufam ze tu budete aj ostatne a nie len beruska a ja :sunglasses:
27. jan 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, hlasim sa do sluzby :wink:
didi - zelenookych a modrookych brunetov beriem aj ja, dokonca ako mlada som mala kamosku, ktora mala tak strasne zelene ociska, ze som sa skoro do nej buchla, ale nastastie ma to preslo :sunglasses: :sunglasses:

kivi som minule citala, ze sa moze davat, ale treba ho zbavit supky aj zrniecok a to mi pripada ako prilis velka piplacka aby som nepockala este chvilu. Mango som davala minule cerstve, zohnala som krasne zrele a maly dostal kusok... no tvaril sa udivene, ale spapal ho pekne :wink:

sasi kam ides lyzovat? aj s malou? :wink:
27. jan 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslis ze se vratis jo??? co pomysleni manzelovi :wink: :wink: :wink: :wink:
27. jan 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky :wink:
27. jan 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus - tiez si myslim, ze dnes vecer drzime straz my dve... alebo sama?
boze baby, my mame rovnakych manzelov? :wink: :wink: :wink:
27. jan 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v tom te nenecham :wink: :wink: :wink:
27. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dnes urobila nepecenu tortu, co davali baby v inej teme - taku co sa hrka 1 minutu, tak som zvedava, co na nu drahy povie, ked ju vychladim... On je taky vdacny jedak, ze keby som robila len rezne a kolace, tak mu nic ine netreba :wink:
27. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hod link taky mam chlapa co sni vse a furt :sweat_smile: a sladky ma moooc rad :grinning:
27. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok