• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

24. októbra 2016 
Beruska . jasne uz som tu, kym su VKV tak z neho nedostanem ani ranu :slight_smile:

Kisska - Tatry a idem aj s malou, uz teraz som na mrtvicu ako to vsetko nabalim aby som nic nezabudla ... :sweat_smile:
Ale idu obe babicky a dedeckovia takze si aj polyzujem a oni budu vdacny ze si malu poopatruju, ved ta im da, ani nevedia do coho idu .... :grinning:
Podla vsetkeho aj nasa mala bude zelenooka bruneta :grinning: a mozno aj brcava ...
27. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
si zlata, mna este dnes caka aj varenie, vcera mi didi naorbila take chute tymi zapekanymi cestovinami, a drahy este aj doniesol vsetko, co potrebujem, tak sa nemam na co vyhovorit :unamused: ale aspon budem mat zajtra obed...

didi inak dik za tip :wink: este sas hnevas? :confused:
27. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
at si uzijou... taky to tak delam a to tam jezdime skoro kazdy vikend :wink:
27. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=36925 skvely tip, vcera som si upiekla korpus (recept je myslim na 6. strane, ktory mi sice spadol, ale v tom maglajzi to nikto nezbada :wink: a nepotrebujem na vrch ani tu smotanu :grinning:
27. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kisska, beruska :slight_smile: :slight_smile:
sasi gratulujem :grinning: .. Elluska si poriadne precistila crievko... teda...
kiska to mango si dala adamkovi samotne?
27. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dasi hej, aby som videla, keby mu nieco robilo... ale chutilo mu veeelmi, akurat naozaj treba vyberat krasne cervene zrele :wink:
27. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne ved ju vidia dost malo, dufam ze sa mala ukaze v plnej krase (tej jedovatej) aby videli aka vie byt jedovata, lebo ked im to poviem tak tvrdia, ze to nie je pravda :grinning:

kisska- hod link na tu tortu tiez by som urobila, moj muz je asi taky ako vasi, vsetko co mu das tak do seba kopne a este ta aj pochvali :grinning:
27. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak posli ochutnat ne??? to tam das puding. prasek nevareny???
ahojky das....
27. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaj babule prave ma volali do detskej, maly konecne prisiel na ako sa chodi pri tom pomocnom choditku (nesedi sa v nom, len sa ho pridrza), doteraz mu utekalo, ale teraz uz 4x presiel sam v izbe z jedneho konca na druhy :grinning: :grinning: :grinning: taky je bohovsky, ako nevie zastavit, ale statocne preklada nozky :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
me mamnza rekl ze uz kvuli to mu zradlu( - cituji) by me nikdy nemohl opustit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ole pudingy dr.oetker nedostanem takze uz som dopiekla nepecenu tortu, kupim na SK teraz a vyskusam.... :unamused:
kisska daj vediet aka bola, mnam az sa mi slinky zbehli :wink:
huraaaaa to je skvely, blahoprejeme to bych chtela videt :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sas... no nerikej ze tam nemate DR oetkera :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak dufam, ze je to u mna podobne, ja som sa este poistila Adamom a nasim psom :wink: :wink: :wink: ale ja som svojmu drahemu uz davno slubila, ze keby ma velmi nas...al tak skor budem vdova ako rozvedena :wink:
beruska - mas zlateho manzela, aj moj drahy nieco take vypustil a tiez cesky tak fasa to znie :grinning:
jaaaj sasi jaka haluz, ze si donesies dr. oetkera z Sk ako nedostatkovy tovar :grinning:
27. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus je to naozaj skvele... teraz skacu obaja na posteli a maly sa zachadza smiechom, len cakam kedy sa niektory z nich(Adam) poriadne udre a bude po smiechu :sweat_smile:
27. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska - by si sa divila tu nedostanes polovicu vyrobkov ktore vyrabaju, lebo vsetko vyvazaju von :frowning2:
kisska - gratulujem a drzime palceky!!!, inak ja tiez skor muza zabijem ako sa budem rozvadzat .... ani vydavat som sa nechcela, ani deticky teraz som nechcela a do vsetkeho ma uhnal, tak to ho uz len zabit mozem ... :wink:
27. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
27. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kisska: maly musi byt fakt rozkosny...
sasi: ved ty mas oslavovat a nie konikovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...xixixi
beruska: no to si mozu nasi chlapi ruky podat...

papa dievcata... idem kuk TV
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hlavnen vymyslete nejaky nenapadny zpusob at si nepiseme z lochu....

kissska.... fakt prasek pudink????
27. jan 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaja len k tej torte, vezmite si aspon 3-4l dozu alebo misu, ktora sa da dobre zavriet a tesni, lebo sa to zle vytrase... :wink:
27. jan 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daska - kym su krehke vztahy tak je po oslave, po VKV koncim to sa budeme sami sebe konecne venovat, este aj psice vyhodim na zahradu alebo do pelechu aby neotravovali :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus fakt prasek - je to taky puding, ktory sa rozraba len zo studenym mliekom... asi to este nie je pre takto male deticky, ale my si mozeme vklude dat :wink:
27. jan 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasi - nevymrznu do rana vonku? :wink: :grinning:
27. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saska... tyyyyyy jooooo to bude velky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aha kouknu po nem... nedelam si iluze ze by na me zbylo, natoz na maleho az to uciti manza :wink: :wink: :wink:
27. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, som z nas v soku, inokedy sa tu ani nestretneme, dnes to nestacim sledovat a odpisovat fuha, uz sa mi dymi z klavesnice ... :grinning:
27. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo asi vyhodim manzu castejc :wink:
27. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
az jsem u toho zapomela zehlit :sweat_smile:
27. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kisska - su to nevdacne, nenazrane kur ... :grinning: tak nech si trosku pomrznu aby vedeli ze zivot je kruty :sunglasses: (ale nie ja ich nadovsetko milujem samozrejme)

berus - tomu ver, uz sme na seba nemali poriadny cas ani nepamätam a hlavne to ticho a klud co tu je :grinning:
27. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok