Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

saska.t
27. jan 2009

Beruska . jasne uz som tu, kym su VKV tak z neho nedostanem ani ranu 🙂

Kisska - Tatry a idem aj s malou, uz teraz som na mrtvicu ako to vsetko nabalim aby som nic nezabudla ... 😅
Ale idu obe babicky a dedeckovia takze si aj polyzujem a oni budu vdacny ze si malu poopatruju, ved ta im da, ani nevedia do coho idu .... 😀
Podla vsetkeho aj nasa mala bude zelenooka bruneta 😀 a mozno aj brcava ...

kisska
27. jan 2009

si zlata, mna este dnes caka aj varenie, vcera mi didi naorbila take chute tymi zapekanymi cestovinami, a drahy este aj doniesol vsetko, co potrebujem, tak sa nemam na co vyhovorit 😒 ale aspon budem mat zajtra obed...

didi inak dik za tip 😉 este sas hnevas? 😕

beruska2x
27. jan 2009

at si uzijou... taky to tak delam a to tam jezdime skoro kazdy vikend 😉

kisska
27. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... skvely tip, vcera som si upiekla korpus (recept je myslim na 6. strane, ktory mi sice spadol, ale v tom maglajzi to nikto nezbada 😉 a nepotrebujem na vrch ani tu smotanu 😀

daskak
27. jan 2009

ahoj kisska, beruska 🙂 🙂
sasi gratulujem 😀 .. Elluska si poriadne precistila crievko... teda...
kiska to mango si dala adamkovi samotne?

kisska
27. jan 2009

dasi hej, aby som videla, keby mu nieco robilo... ale chutilo mu veeelmi, akurat naozaj treba vyberat krasne cervene zrele 😉

saska.t
27. jan 2009

jasne ved ju vidia dost malo, dufam ze sa mala ukaze v plnej krase (tej jedovatej) aby videli aka vie byt jedovata, lebo ked im to poviem tak tvrdia, ze to nie je pravda 😀

kisska- hod link na tu tortu tiez by som urobila, moj muz je asi taky ako vasi, vsetko co mu das tak do seba kopne a este ta aj pochvali 😀

beruska2x
27. jan 2009

tak posli ochutnat ne??? to tam das puding. prasek nevareny???
ahojky das....

kisska
27. jan 2009

jaaaaj babule prave ma volali do detskej, maly konecne prisiel na ako sa chodi pri tom pomocnom choditku (nesedi sa v nom, len sa ho pridrza), doteraz mu utekalo, ale teraz uz 4x presiel sam v izbe z jedneho konca na druhy 😀 😀 😀 taky je bohovsky, ako nevie zastavit, ale statocne preklada nozky 😀 😀 😀

beruska2x
27. jan 2009

me mamnza rekl ze uz kvuli to mu zradlu( - cituji) by me nikdy nemohl opustit 😀 😀 😀 😀

saska.t
27. jan 2009

no ole pudingy dr.oetker nedostanem takze uz som dopiekla nepecenu tortu, kupim na SK teraz a vyskusam.... 😒
kisska daj vediet aka bola, mnam az sa mi slinky zbehli 😉

beruska2x
27. jan 2009

huraaaaa to je skvely, blahoprejeme to bych chtela videt 😉 😉 😉 😉 😉

beruska2x
27. jan 2009

sas... no nerikej ze tam nemate DR oetkera 😎 😎 😎

kisska
27. jan 2009

beruska 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak dufam, ze je to u mna podobne, ja som sa este poistila Adamom a nasim psom 😉 😉 😉 ale ja som svojmu drahemu uz davno slubila, ze keby ma velmi nas...al tak skor budem vdova ako rozvedena 😉

saska.t
27. jan 2009

beruska - mas zlateho manzela, aj moj drahy nieco take vypustil a tiez cesky tak fasa to znie 😀

kisska
27. jan 2009

jaaaj sasi jaka haluz, ze si donesies dr. oetkera z Sk ako nedostatkovy tovar 😀

kisska
27. jan 2009

berus je to naozaj skvele... teraz skacu obaja na posteli a maly sa zachadza smiechom, len cakam kedy sa niektory z nich(Adam) poriadne udre a bude po smiechu 😅

saska.t
27. jan 2009

beruska - by si sa divila tu nedostanes polovicu vyrobkov ktore vyrabaju, lebo vsetko vyvazaju von ☹
kisska - gratulujem a drzime palceky!!!, inak ja tiez skor muza zabijem ako sa budem rozvadzat .... ani vydavat som sa nechcela, ani deticky teraz som nechcela a do vsetkeho ma uhnal, tak to ho uz len zabit mozem ... 😉

beruska2x
27. jan 2009

😉 😉 😉

daskak
27. jan 2009

kisska: maly musi byt fakt rozkosny...
sasi: ved ty mas oslavovat a nie konikovat 😝 😝 ...xixixi
beruska: no to si mozu nasi chlapi ruky podat...

papa dievcata... idem kuk TV
🙂 🙂 🙂

beruska2x
27. jan 2009

hlavnen vymyslete nejaky nenapadny zpusob at si nepiseme z lochu....

kissska.... fakt prasek pudink????

kisska
27. jan 2009

jaaja len k tej torte, vezmite si aspon 3-4l dozu alebo misu, ktora sa da dobre zavriet a tesni, lebo sa to zle vytrase... 😉

saska.t
27. jan 2009

daska - kym su krehke vztahy tak je po oslave, po VKV koncim to sa budeme sami sebe konecne venovat, este aj psice vyhodim na zahradu alebo do pelechu aby neotravovali 😀 😀 😀

kisska
27. jan 2009

berus fakt prasek - je to taky puding, ktory sa rozraba len zo studenym mliekom... asi to este nie je pre takto male deticky, ale my si mozeme vklude dat 😉

kisska
27. jan 2009

sasi - nevymrznu do rana vonku? 😉 😀

beruska2x
27. jan 2009

saska... tyyyyyy jooooo to bude velky 😀 😀 😀 😀

aha kouknu po nem... nedelam si iluze ze by na me zbylo, natoz na maleho az to uciti manza 😉 😉 😉

saska.t
27. jan 2009

kocky, som z nas v soku, inokedy sa tu ani nestretneme, dnes to nestacim sledovat a odpisovat fuha, uz sa mi dymi z klavesnice ... 😀

beruska2x
27. jan 2009

nooo asi vyhodim manzu castejc 😉

beruska2x
27. jan 2009

az jsem u toho zapomela zehlit 😅

saska.t
27. jan 2009

kisska - su to nevdacne, nenazrane kur ... 😀 tak nech si trosku pomrznu aby vedeli ze zivot je kruty 😎 (ale nie ja ich nadovsetko milujem samozrejme)

berus - tomu ver, uz sme na seba nemali poriadny cas ani nepamätam a hlavne to ticho a klud co tu je 😀