Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

beruska2x
27. jan 2009

😀 😀 😀 tak si to hezky uzijte, my jsme byli taky v sobotu na Šibrinkach a pak spolu 😉 malej spal s babickou v posteli 😵

saska.t
27. jan 2009

😀 😀 😉

beruska2x
27. jan 2009

jestli jste se vsechny vyparily tak jdu taky...

kisska
27. jan 2009

uz mam dovarene, ale tu uz nikoho, tak idem aj ja.... aj ja chcem dat maleho babickeeeeeee aspon na jednu noc, uz tak dlho musim byt potichu, ze uz to asi ani neviem robit inek ☹ 😉

daskak
28. jan 2009

jeeej dobre raano 🙂 🙂 alebo skor den?
babulky co dnes varime???
my brokolicu a zemiacik...
sasi: ako dopadla oslava????

saska.t
28. jan 2009

ahojky 😀

dopadla vyborne, prajem aj Vam vsetkym take oslavy 😀 😀 😀

daskak
28. jan 2009

ja sa dnes strasne hambim... prvy krat v zivote mi prihorel obed... a to zrovna pre maleho.... este ze mam vzdy doma kupenu Hippku, takze dnes namiesto brokolice a zemiacika, sme mali kukuricno-zemiakovu Hippku s morcacim maskom 😉 ...

kisska
28. jan 2009

dasi co si zalubena? 😉 keby sa to dens stalo saske, tak nepoviem... jedine, ze si sa ty nepriznala 😀

sasi super, dufam, ze si si dala kolo aj za nas 😉

daskak
28. jan 2009

nie mam svoje uzasneee dni 😒 😒 😠 😠
sasi veru tak
Adamkovi ako idesamostatne papkanie?

kisska
28. jan 2009

jaaaj dasi, tak to je asi jedna z mala veci z pred tehotnosti, ktora mi doteraz nechyba, aj ked drahy tvrdi, ze je to jedno, lebo PMS mam aj tak 😉
Adamove papakanie? Nooo on je nadseny, ja uz menej, a dostava zabrat aj pracka... hlavne ze on je spokojny 😉

saska.t
28. jan 2009

kisska,dasi 😀 - jasne dala aj za vas 😀 a pre istotu som dnes malej ani nevarila, mala hippkovy spenatik a dorobila som jej donho len zltko - strasne jej chuti a pre nas som tiez robila spenat a neprihorel!!!! 😀

saska.t
28. jan 2009

No ja som svoje dni tiez len pred nedavnom 1x dostala a vobec mi to nechybalo akurat som bola znechutena ze este aspon 3 mes. nepockali,kym sa znovu pustili a PMS opät dostavam aj manzel si to vsimol, ze lepsie bolo bez nej 😉

kisska
28. jan 2009

ja mam uz len posledne 4 tabletky, takze sa o chvilu pridam k vam 😒

beruska2x
28. jan 2009

ahojte holky, nam dnes spenat s ryzi a kralikem opet nechutnal, necpala jsem to do nej, snedl snad 5 lzicek 😠
a ted jsem mu uvarila testovinky s kukurici a kurecim tak snad to bude lepsi....
😉

o MS mi ani nemluvte, nejdriv jsem to nemohla dostat a pak 3 tydny v kuse no hnus.... ☹

3558
28. jan 2009

ahojte. tak ja som zase na konci s nervami. maly mi nechce zaspavat v postielke. pusti taky plac az sa zacne dusit. tak ho vezmen na ruky a natriasam. no a teraz ani to nepomohlo, tak je naspat na deke a hra sa. za chvilu pride tato z roboty,tak nech ho uspava on. ja uz som na konci so silami 😢 😢

daskak
28. jan 2009

no ale tesi ma ze nie som dnessama komu nieco prihorelo... aj susede pod nami... cibulka 🙂 🙂 🙂 ..xixixi....aj s hrncom.....
inak ja mam ms od zaciatku po porode... takze uz som si akosi zvykla ze je spat... pri patkovi som 9 mes nemala a vobec nam nechyla 😔 😔 ..... inak maly je tiez vtedy uplne iny... vraj z mlieka...
zuzi: Samko ma tiez asi svoje dni 😉 ... zuzi a netlacia sa vam zubky?? nic ine nam neostavalen vydrzat...

kisska
28. jan 2009

zuzi nezavidim, , aspon ze je spokojny, ked sa hra... Adam v poslednych dnoch ma taku vecernu "uspavaciu dvojminutovku" - ulozim ho okupaneho, cistuckeho vonaveho, napapaneho do postielky, dostane pusinku, zabalim ho do paplona, pohladim a idem prec... pozera s kludom na mna... akonahle zavrem dvere tak spusti krik ako keby ho na noze brali... reve dve minuty(niekedy ani tolko nie), stichne a spi... ked medzitym pridem k nemu tak sa ukludni, ale ked zavrem dvere tak znovu to iste... normalne nechapem 🙄 🙄 🙄

dasi tak to mate nieco vo vzduchu 😉 ozaj, neviem, ci si to tu spominala,ale odkial si? nemas v pase miesto vyskytu... teda ked to nie je tajomstvo 😉

saska.t
28. jan 2009

zuzi - tak taketo nieco som prezivala asi pred tyzdnom, katastrofa, prajem pevne nervy 😎

kocky - tak my teraz mame obdobie spanku take, ze uz pri poslednej flasi do nej strkam aby to dopila a potom uz len do postielky a spinka, akurat vzdy cca o 21,30 sa preberie, zacne knurat ale zase spi dalej 😀
No ale ako hovorim su to fazy dobrych a zlych nalad, ktore sa u nas striedaju od porodu, takze kazdy tyzden sa modlim nech uz je to ta dobra a usmievava nalada 😀

daskak
28. jan 2009

kisska : uz 2 krat som to tam vkladala, a neviem preco to tam nie je. Sme z liptovskeho mikulasa

beruska2x
28. jan 2009

zuzu... ja mela na malyho prouteny kosik, uz mu byl malej ale zvykl si na vozeni tak jezdim po byte kocarem 😉 nekdy usne normalne na valende ale pres den v postylce ani nahodou...

saska.t
28. jan 2009

jaj kocky musim sa vam postazovat: mala zacala byt na vecer akasi nervozna plackava no otrosna ... Prebalovala som ju okolo 16,00 a bolo vsetko ok. Teraz sme ju isli kupat a mala revala ako tur no a ked som ju rozbalila mala mala cervenu ritusku a susinku ako fras, no skoro som odpadla chudatenko moje ani kupat sa nechcela co inak miluje ☹ ☹
Hned sme ju vytiahli a natreli bepanthenom a uz sa zlatko moje usmieva ale chuda moje cervene to ma strasne ☹ , hned idem varit repik a budem cistit teraz repikom alebo myslite ze lepsie kamilky? Toto sa nam este nestalo 😅

beruska2x
28. jan 2009

hermanek je fajn ale snad ten bepanthen zabere.... asi nejaky agresivnejsi hovinko 😉 co to mamko varis?????? 😀

saska.t
28. jan 2009

dnes sme boli na spenatikovej hippke - mam vycitky svedomia ako svina ☹ no dufam ze to zaberie a zajtra to uz bude relativne dobre ... 🙄

beruska2x
28. jan 2009

to bude dobry neboj,

kisska
28. jan 2009

sasi tiez si myslim, ze repik a bepanthen bude lepsi, harmancek prilis vysusuje a je alergen

beruska2x
28. jan 2009

hermanek je alergen?? to snad ne, mam ho Dr doporucila na nechtiky uz v 14 dnech 😲

jankando
28. jan 2009

Saska.t
i ja odporucam Betapnathen, pouzivame a super je..
zatim sme este neboli ani raz zapareni... 😉

beruska2x
28. jan 2009

ani my ne a to ho ani pokazdy nemazu..

saska.t
28. jan 2009

My sme doteraz tiez nikdy neboli zapareny vobec netusim ako sme k tomu dosli ☹ urcite bol starter ta vcerajsia srajda az po krk)
tiez vzdycky nemazem iba po pokakani a doteraz to fungovalo, lenze my teraz kakame na 5 faz lebo vzdycky hodi jednu dve bobky tak ju vzdy prebalim, aby v tom nelezala, proste to nevykaka vdetko na jeden krat ale aspon na styri, ale snad to uz bude ok 🙂 zaspavala s usmevom 🙂

beruska2x
28. jan 2009

holky vcera jsme to strhly a dnes nic tak jdu za manzou, treba z toho neco bude 😵 pa dobrou