• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

27. decembra 2015 
jaaaaj sasi, prepaaac, je mi vazne luto, ze som ta tak zneistila emoticon , si trdlo makove, ale verim, ze hladas pricinu vsade mozne.
To kakanie je podla mna normalne, pokial nie je prilis vodnata (riedka), Adam tiez kandi minimalne 2x denne, ked dostane nejaky "urychlovac", tak aj viac emoticon Boli ju brusko? Ma problem potlacit alebo velmi prdka? pokial je vacsina tvojich odpovedi nie, tak je to normalne emoticon
30. jan 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kisska - kaka je polotuha, vzdy prdkala dost takze to neriesim, brusko nas tiez nikdy neotravovalo, takze na vsetko znie odpoved nie emoticon
31. jan 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon chcem sa spytat aka to je detska ryza ?Neviem aku mam kupit byvame v PH a nic som nenasla pod pojmom detska emoticon vopred dakujem za rady emoticon
31. jan 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj jeliska - tiez som o nicom podobnom este nepocula. Kludne uvar obycajnu ryzu (zozaciatku), bez soli a inych pridavkov, zo zaciatku rozvarit a mozes z nej robit aj kasicky, aj ju pridavat k prikrmom. Neskor, ked budete zvladat aj kusky, mozes kupovat pololupanu alebo parboiled, ktora obsahuje viac mineralov a zivin, ale neda sa rozvarit emoticon Ale ked najdes, daj vediet emoticon
31. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
exem= ekzem emoticon emoticon emoticon emoticon
31. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kisska no vyskusam uvarit normal dnes som isal do obchodu a pytala som sa a kukali na mna jak na magora emoticon
31. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inac este sa spytam davali ste syr? ja chcem zacat ale neviem pocula som ze je dobry gruyere alebo cedar no taky tu vobec nemaju emoticon neviete este aky moze ked ma 7 mesiacov taveny je az od roka tak nevim jaky struhany emoticon dakujem za rady pap
31. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jelis - syr zatial len kusok na trenovanie do ruky. Ale staci aj tvrdy eidam, taveny by som nedavala - obsahuju prilis vela soli. Minule som hladala lucinu, ale nasla som len od Karicky, ktora obsahuje tiez sol (aj ked asi nie tolko ako bambino), ale vedla bolo zerve bez soli tak som kupila to... Ale malemu v pomazanke nechutilo a same som este neskusala, vyskusam niekedy najblizsie emoticon

sasi tak potom by malo byt vsetk ok, stravou by to byt nemalo emoticon

ahoj zuz emoticon
31. jan 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kisska dik za rady emoticon
31. jan 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oskedy papame tuhu stravu chuda malinke sa volaco natlaci emoticon tlaci tlaci a vytlaci malinky bobek emoticon ale netvari sa zeby ju brusko bolelo, tak je to asi OK. Inak este nedavam cajik...
31. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau kiss emoticon
31. jan 2009 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stankat, odkedy sa zacinaju zavadzat tuhe prikrmy, tak treba zvysit aj prijem tekutin.Taze, cajik kludne mozes davat.Mozno potom sa pekne aj vykaka emoticon emoticon
31. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky,můžu dát malé vaječné těstoviny nebo jsou lepší bezvaječné?
31. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jednoznacne bezvajecne. emoticon emoticon
31. jan 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj jun emoticon
31. jan 2009 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
31. jan 2009 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik junovka, zatial davam prevarenu vodu. Zakial jej chuti...... emoticon
31. jan 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja Nely dala zbohom klasickej cistej vode asi pred mesiacom emoticon ...zistila, ze je nieco lepsie ako cista voda emoticon , ale som rada, ze aspon tak vydrzala emoticon emoticon
31. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved preto ju nechcem ucit na cajik.... Ale asi vyskusam tie klasicke vreckove bylinkove, tie su bez cukru a su od pol roka. emoticon
31. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pokial zacnes davat uz ovocie, tak kludne mozes jej robit aj klasicke ovocne cajiky, bez cukru.Ja som vtedy zacala klasickym sackovym Jablcnym cajom .Ked sme mali vyskusane uz ine ovocie, tak potom som zacala robit mix ovocne caje. emoticon emoticon Bylinkove..hmmm emoticon ...tie som sa trocha aj bala davat, aj ked je pravda, ze som jej robila sem-tam matovy cajik a harmancekovy, ked sme mali sa problem niekedy problem vykakat, ale stale som ju odsledovala 3 dni, ci nenastava nejaka alergicka rekacia. emoticon
31. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
junovka klasicke, to take co pijem ja? Tie bylinkove su oznacene ako detske... Neviem ci tam je aj nejaky rozdiel...
31. jan 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stanka, ano tie emoticon Ja viem, ze su oznacene ako detske, ale......asi treba len vyskusat emoticon emoticon
31. jan 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky emoticon

kisska - dnes uz bola lepsia evidentne jej prospieva tatino dnes s nou bol cely den a ja som si upratovala nech sa od nej odreagujem a pomohlo. Navecer sme boli pozriet este koniky v mastali, prisli sme domov sup do vane,dostala kasu a odpadla sama ani som ju nestihla pomojkat na dobru noc emoticon asi jej uz leziem na nervy a tatino jej prospel emoticon ako hovorim uz som za tym hladala vsetko mozne aj ked v podstate lepok by jej nemal vadit, ved je tam odporucanie od skonc.5 mes a my mame za tyzden 7 ale prehanat to nebudem ....

cajik som skusala len ovocny sackovy od hipp a celkom nam ide ale aj vodicka ... mozem davat aj bylinne ake? normalne pre dospelakov? emoticon
31. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saska, vid vyssie emoticon
31. jan 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
junovka - ja som ta citala emoticon ale su to cajiky normalne ci speci pre babatka? Co takto materina duska, alebo z cerstvej zihlavy (rastie mi na zahrade) zevraj ma vyborne mocopudne a ocistovacie ucinky aj take mozem? emoticon
31. jan 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sasi je na nich napisane ze su pre deti. mam kupene dva: jeden sypany a jeden sackovi. Zlozenie: rascovy plod, rumancekovy kvet, medovkova vnat, kvet bazy ciernej so stopkou, ostruzlinovy list- to ten sypany
31. jan 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ten porciovany - to iste emoticon
31. jan 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A dava sa 1 mala lyzicka na 1/4 litra vody - pre deti do 5 rokov
31. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stankat emoticon kde si ich kupila?
31. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v lekarni, ale videla saom aj nejake v Tescu. ale tie som nepozerala. Ale mam pocit, ze boli ovocne, a od 4 mesiaca emoticon
31. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš