• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

27. decembra 2015 
hm tak to mame cas.... ja dam od 8m i lepek tak to bude mit najednou emoticon jen mam doma koupene hipp kase od 6m a nevyctu jestli je bezlepkova nebo ne...
no nezkazi se, tak pockame...

jahly jsou obilnina tak asi maji lepek co?? emoticon
1. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave jsem koupila presnidavku od 4m s jahodama.... s hruskama taky nesmime, co mu mam furt davat,??
1. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tie spageti sme nasli tiaz s nasim tatikom. Chcel ich kupit pre malu, nech ma radost emoticon ...No to by som dala akurat jemu, ale asi ine mnozstvo emoticon
Berus a nasla som aj Hami ovocne prikrmy s jogurtom od ukonceneho 6 mesiaca...tak si vyber emoticon
1. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jahli maju lepok, ak mas kase s obilninou tak maju lepok emoticon uz som davala ale mam z toho traumu lebo uz vidim vo vsetkom problem vid. vyssie aj ked v rodinach nemame ziadne alergie ani dedicne choroby emoticon
1. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taky alerg. nemame....
prisel mi vzorek Prvni kase obilne od Nutrilonu a pisou tam prirozene bezlepkove... manza nechape jak na tom muzu furt neco studovat a kdyz mu reknu co tak cuci jak je to slozity.... emoticon
1. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi tak ako moj muz nema sajnu o com furt rozpravam ten by jej dal uz aj vyprazany rezen (berus-rizek) emoticon niekedy na mna kuka jak na trafenu hus o com to len rozpravam emoticon
1. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ten muj zas varene koleno emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

jdu kouknout na TV a pujdu spinkat tak papa

a saka emoticon emoticon emoticon emoticon vis co.... papa
1. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus - jojo pa a krasne sny!!!! zajtra sa cez den este ozvem a potom az z Bratislavy .... emoticon
1. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,inak baby potrebuje babo aj nejaky čajik,ked sa už prikrmuje? Alebo mu stači ked kojim? emoticon
2. feb 2009 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky uz mozeme papat aj bezvaj a bezlepk. cestoviny? Som nevedela, ani to o tych jahodach emoticon Ste supis, vela sa od vas dozviem emoticon
Bibinko ja davam vodu ale ja nekojim.
2. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cestoviny az 8-9 mesiacov, vajecne cestoviny po roku.
Jahody su velky alergen, az po roku...
Ja davam vodu z poharika - flasku mi maly odmieta, ale skor na hranie, slinka blinka do poharika viac ako pije {caj nechce ziaden}. Do 10 mesiacov kojenemu dietatku netreba podavat ziadne tekutiny okrem mm.
Este raz pridavam moj oblubeny link, vytlacit na chladnicku a je vystarane, ziadne dilemy nebudu...xixi emoticon
www.kojeni.net
2. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja sa snazim davat syr bez soli ale ked tam je napisane max 1,5% tak neviem ani ten nemozem? No tak so syrom pockame emoticon emoticon Este som eli nedavala ibaze mame knizku prve prikrmy tam je napisane ze syr moze"Čedar, gruyere ale nemozem ho tu nikde zohnat emoticon tak nic prajem krasny den emoticon
2. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubinko - v zasade staci MM ale aby si dieta zacala ucit na pitny rezim mozes zacat podavat vodicku alebo cajik najlepsie z poharika so sosacikom, cajik sypany nie granulovany emoticon

stanka - bezvajecne a bezlepkove uplne v klude emoticon

inak dobre ranko, berus,kisska kde ste??? no dididi uz asi nebudem spominat ked na nas zabudla a samozrejme aj ostatne kocky emoticon
2. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dievcata emoticon emoticon
cez vikend som mala odstaveny PC... takze teraz idem docitat co tu je nove emoticon
sasi dovolenka?? emoticon
2. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
testoviny muzes hned jen musi byt bezvajecne a bezlepkove - je to stejne potom jako ryze nebo brambor nebo pohanka....
pri prikrmech si myslim ze pit urco i to mimco zacne samo chtit, a hlevne se lip kadi emoticon

co je psano neni vzdy dano, kazdy dite je trosku jiny a i kazda Dr ti rekne trosku neco jinyho... lepsi je se poraduít, vyzkouset a pouzivat zdravy rozum emoticon emoticon

stankatt.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon jojo tady se dozvis veciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii emoticon
2. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon ano dasi dnes vecer odchadzame emoticon
berus emoticon
2. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky my mame vo stvrtok 8 mes. myslite ze uz mozeme zacat s jogurtami? alebo este pockat... mam v tomnaozaj chaos, lebo vsade citam nieco ine emoticon ...
inak uz asi tyzden kazdy den papkame zeleniku aj masko... tak sa z toho vytesujem po mesacnej pauze co to vobec nechcel....
sasi: porob fotecky nech sa aj my potesime emoticon emoticon emoticon
2. feb 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tady nikdo a ja vecer nebudu mit cas emoticon emoticon emoticon tak se mejte a zitra papa
2. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus ahoj emoticon a co mas vecer na praci??
2. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prijde mi kadernice, potrebuju udelat exterier emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
2. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej.. to mas super vymslene emoticon emoticon emoticon ... uz aj vie aky strih?? emoticon
co ste dnes papkali?
2. feb 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to kamaradka, vybrala jsem si barvu a strih vymysly ona emoticon je sikovana kadernice tak se nebojim emoticon

meli jsme pohanku s kralikem a zel. fazolkou a ted jeste domaci presnidavku jablecno-bananovou a oboje veeeeliky uspech emoticon
2. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co vy??? emoticon
2. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nezkousela jste nektera davat hroznove vino prckum?? treba mixnout do presnidavky nebo kase nebo tak...
2. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon
no my sme sa konecne pustili tiez do zeleninky, kuracie masko+mrkva+kalerab,aterazdopapkal dusene jablcko s babatkovskymi piskotkami emoticon emoticon ... ajmy sme dnes mali uspech
prosim ta nevies ako to je s jogurtom? mam dilemu ci uz mozeme alebo nie... vsade pisu inak.. emoticon
2. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky rikaly od 8 mesice, ja myslim ze muzes 2 -3 lzicky zkusit, nejaky bily smetanovy....nebo ho pridat do ovoce... ovocne presnidavky s jogurtem maji uz od 5.m emoticon
2. feb 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm asi skusime par lyziciek a uvidime...
berus prajem ti prijemny vecer emoticon emoticon emoticon ...musim ist starsi chlapec prisiel zo skoly... ideme robit ulohy a chytro na trening emoticon zatial papa
2. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre jdu taky neco delat emoticon mej se pa zitra emoticon
2. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky,
sasi dufam, ze ti stiham este zapriat krasnu dovolenku a vela, vela oddychu emoticon
Ja si po vikende uzivam maleho, bola u nas moja mamina od piatku, tak som maleho ani poriadne nevidela emoticon Normalne mi chybal emoticon Dnes som varila ryzu s hraskom, mrkvou, par zrniek kukurice a ruzickovy kel + kura. Neviem, ci bol taky hladny, ale len sa tak zaprasilo emoticon Myslela som, ze mam na dva dni... a nemam emoticon , tak na zajtra musim vymysliet nieco ine.
Inak s tym syrom som to nasla ako odporucanie na cvicenie jedla do ruky. Tuk v nom nevadi, prave naopak a sol - aj tak ho babo viac rozhadze ako spapa a tiez ho nedostava kazdy den. Ako by povedala didi - raz za cas neuskodi emoticon A v tvrdom je naozaj ovela menej soli ako v tavenych..

Dasi - ja som jogurt tiez chcela zacat v 8.m, ale maly sa zatvaril, ze blue, tak som ho odlozila asi o dva tyzdne a odvtedy ho miluje (papame vacsinou zvolenske, ale urcite najdes aj ine, co su mnam), dokonca posledny tyzden uz sprace cely aj s lyzicou ovsennych vlociek emoticon

Berus - uz som tiez rozmyslala nad hroznom, ale ked ho mam davat bez supky (kvoli postrekom) a bez jadierok, tak sa mi to zda prilis velka piplacka emoticon , ale ak mas trpezlivost, alebo bezkostkove hrozno, preco nie emoticon
2. feb 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak jahly - proso, ak sa nemylim, by malo byt tiez bezlepkove emoticon
2. feb 2009 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš