Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

kisska
4. feb 2009

stvura - prave takato zelenina "mimo sezonu" predavana na trhu bude plna pesticidov, lebo ani u nas na juhu sa este neda pestovat inde ako v sklenniku a hnat to hnojivami. A pesticidy sa odburavaju slnecnym svetlom, ktoreho ani tu nie je dost 😒

beruska2x
4. feb 2009

caaaau kisska...

saska.t
4. feb 2009

som sa pomylila, kukuricnu kasu som myslela ako pripravit 😀

daskak
4. feb 2009

sasi ahoooj: ved mas oddychovat 😉
ja prevaram vsetku vodicku... kukuricnu kasu som varila vo vode a ono to postupne hustlo.. segra to robila s mliekom...

beruska2x
4. feb 2009

jojo ty kase se delaji vsechny stejne...krupicova, kukuricna, ryzovy, pohankova atd...

das... uz jsem to zjistila..... 😉 😉 😉

saska.t
4. feb 2009

ok kocky dakujem skusim 😀
Prajem vam krasny vecer, manza ma pozval na romanticku veceru vo dvojici tak sa idem nazrat jak svinucha 😀 /hej a nezavidte 😀 😀 😀 /

beruska2x
4. feb 2009

to zavidim, napis zitra co sis dala a pekne rande 😉

daskak
4. feb 2009

heeej.... zavidiiiimeeee 😉 😉 😉 .... pozor romanticke vecere su nebezpecneee........ aby Ellkanemala surodenca 😉 😉 😉 😝

berus Ako? 😉

beruska2x
4. feb 2009

jdu to hodit do alba mrkni a hned ti poslu odkazy IP

erika107
4. feb 2009

ahojcek babulky tak som dosla na vas kuknut 🙂 idem si vas rychlo precitat aby som bola v obraze 🙂

beruska2x
4. feb 2009

co jste papali??? hod nejaky inspir... 😉

erika107
4. feb 2009

no tak dnes mal maly karfiol s mrkvickou ... my este nie sme tak rozbehnuty s jedenim ako vy musim na neho pomalunky ... inac teraz som nasla jednu stranku http://www.materskecentrum.sk/user/view_page.ph... tak mozno tam naberes inspiraciu 🙂 .... a este k tym strankam na upravu fotiek neviem ci poznas www.imikimi.com

kisska
4. feb 2009

ahojte babulky (sa ospravedlnujem, zabudam na slusne sposoby 😉 ), maly je dnes jak sto certov, nervny, podrazdeny, urevany... chuda susedu tak oreval, ze jej az luto prislo kym som jej vysvetlila, ze je taky cely den ☹
sasi - daj si prosim nieco mnam, aj za mna a jedno bezpecne "kolo" ako zakusok, lebo ja som dnes jak mechom ovalena.
Na obed som varila zemiak+mrkva+petrzlen+kalerab+kuracina pokrajana na male kusky a maly mal trenoavt, ale len co ho presiel najvacsi hlad, zahodil lyzicku a krmil sa rukou... podla toho vyzeral aj on, aj kuchyna... a aj ja 😖

erika107
4. feb 2009

sisa: no normalne ti tu romanticku veceru zavidim 🙂 ... ja mam manzelicka este v praci 🙂 xixiixxi... a davaj bacha aby z toho nebol nakoniec surodenec pre malu 🙂 ako hovori daska 🙂

beruska2x
4. feb 2009

eri... nezmam , diky mrknu zitra... 😀

kiss.... ty mu teda delas kombinace 😉 a vis na co jsem prisla??? koupim si v kadernictvi plast na strihani za 150,- a budu to malymu davat pri jidle... je to velky, igelitovy, zavazes to za krk a osprchujes 😀 😀 😀 😝

beruska2x
4. feb 2009

kisska... taky blahoprejeme k 11 mesicum 😉 co planujes jako darek k roku??a dort??

beruska2x
4. feb 2009

jdu se koupat, kdyz vydrzite tak sem juknu 😉

erika107
4. feb 2009

oky cakame 🙂

kisska
4. feb 2009

berus - no zatial namotavam babku na trojkolku, ale inak nemam ziadnu inspiraciu, Dajte tip, prosiiiiim. Tortu asi tak pre seba, aj chlebicky by boli asi dost odveci, keby som ich robila podla chuti maleho, tak jemu asi nieco boring=zdrave a nam nieco dobre 😉
ten igelit nie je zly napad, aj ked kym som docitala, myslela som, ze mas nejaky novy recept s igelitom, no ved vravim, ze mi to dnes nejde 🙄

kisska
4. feb 2009

erika - co robi tvoj manzel tak dlho v praci? zasiva sa? 😉
dobra stranka na upravu fotiek je aj picasaweb.com, da sa tak urobit si aj verejny album 😉

erika107
5. feb 2009

kisska: no on robi predajcu a kedze je otvorene az do 20.0 tak mi dojde okolo pol deviatej domov az :( ... no ja mam na picasawebe album to som tusim uz tu raz davala 🙂 ... ale o uprave fotiek som nevedela ze sa tam nieco take da 🙂 a ako sa to robi?

kisska
5. feb 2009

eri tiez v tom este nie som zbehla, ale ked si pozries album kacenqa, tam je aj odkaz na jej album a ten je cely upravovany v picase (vianocny skriatok)

kisska
5. feb 2009

tu pracovnu dobu mu terda nezavidim, ale asi nerobi tak dlho cely tyzden, ze? Moj drahy teraz dohana v praci plynovu krizu pracovnymi sobotami, ale nastastie najblizsie ma rannu, takze kym sa my s Adamom vysmochceme z postele on uz bude na ceste domov 😀

kisska
5. feb 2009

Inak - dobre ranko 😉

beruska2x
5. feb 2009

dobre ranicko kiss 😉

daskak
5. feb 2009

dobreee ranko dievcata 🙂 🙂

daskak
5. feb 2009

berus: trosku som sa s tymi fotkamiu vcera hrala a zistila som, ze mam vsetky vacsia ako 1MGB.. takze ich najprv musim pozmensovat
inak co dnes varite?? my mrkvicku s cukinou... uvidime ako sa bude mlademu panovi pacit? a poobede na olovrant skusime jogurt kedze dnes mame 8 mes. tak uz hadam mozeme... to ma na narodky 😉 😉
kiss: ty adamka este kojis? a ako v noci spinkate?

dididi30
5. feb 2009

ahojte

daska, davidkovi, vsetko naj k 8 mesiackom 😵

my sme dnes papali speci spagetky a mrkovopetrzlenovojabkovou omackou 🙂

erika107
5. feb 2009

ahojcek maminky

dnes mam na prd den od rana sa mi nic nedari :( ... som nervna ako das...dnes som malaemu robila mrkvovo-karelabovo-brokolicovo-zemiackovy prikrm docela mu to chudilo 🙂

musim teraz utekat kamoska dosla vecer napisem

daskak
5. feb 2009

Gali : Dakujemeee 🙂 🙂 🙂