Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

beruska2x
5. feb 2009

ahojky...

saska.t
5. feb 2009

Ahojte kockyyyy 😀

tak vecera bola uzasna, dala som si kuracie plnene spenatom obalene v cesnaku a slaninke, sopsky salat a opekane zemiaky a bolo to mnam, boli sme v restike kde sme oslavovali svatbu tak sa nalezite o nas starali 😀

tak maly surodenec Elluske nehrozi, verte mi!!!!! 🙂

daska - gratulujeme k 8 mes.

my sme papali petrzlen,mrkva kukurica cestovinky a zltko a mooooc nam to chutilo 😝 a na zajtra nam tiez ostalo...

Kocky mala dnes papala ten popcornovy chlebik ryzovy,ktory je urceny na zdravu vyzivu a moc jej chutil cely ho ozuzlala, myslite ze to mozem davat?

Inak boli sme na nausnickach, mala bola statocna ale ta pixla jej dala jednu vyssie a jednu nizzsie a hned mi povedala ze jej to mozem nechat zarast a ona to pichne este raz, ale kaslem na to uz malinku nebudem trapit, ved nikto nekuka ci su presne, tak som bola trosku nastvana ale co uz ☹ boh vie kedy sa zasa dostanem do BA

beruska2x
5. feb 2009

to je pixla, copak si nemuze udelat znacky?? me to tak delali...

to ti zaaavidim, my se chystame na vecu na valentyna ale jsem pekne nechcipana, tak uvidime 😒

stankatt
5. feb 2009

ahojte
Sasi mnam ta vecera 🙂 🙂 🙂
Dnes som malej skusila dat ryzu so zeleninkou, ale beee nechcela to. Ani mne to moc nechutilo, asi sim to neurobila dobre. Skusim tu ryzu nechat viac rozvarit..

beruska2x
5. feb 2009

jeste aby ti to chutnalo 😉 nesolene.. 😀

erika107
5. feb 2009

cavte babulky tak dnes som zazila traumu :( ...svokra mi kupala maleho a mala som cely cas nervy lebo nevie ho kupat a nie to este obliekat deeeeeeeeeeeees ....

beruska2x
5. feb 2009

co bylo tak hrozne???

erika107
5. feb 2009

sasi: normalne ti zavidim tu veceru... my sme chceli ist na veceru pred vianocami ale maminu som mala v spitali a nemal nam kto zavarovat maleho tak sme si nakoniec objednali pizzu domov 🙂 ....

chcela som sa vas spytat ako pripravujete spenat detom?

erika107
5. feb 2009

no vies berus asi je to tym ze nemam rada svokru... ked ti niekto povie hlasku ked im ides oznamit ze budu mat prvorodene vnuca citujem "to ste si nevedeli davat pozor!!!!!!!!!!" tak asi tu osobu znenavidis

stankatt
5. feb 2009

eri tak to je sila... ☹
Na ten spenat som aj ja zvedava, poradte 🙂

erika107
5. feb 2009

stanka: asi sa babulky skusene vytratili 🙂 ... vies a najlepsie je ze teraz sa hra na velku babku ... neznasam falosnych ludi

beruska2x
5. feb 2009

😠 😠 😠 😠 tak doufam ze u vas neni casto 😲

spenat varim jako kazdou jinou zeleninu, s masikem a ryzi nebo bramborem dohromady a mixnu...

beruska2x
5. feb 2009

vis ono je vsude neco... manzelova mamika byla fajn, znaly jsme se malo, bydli od nas 300 km, a zemrela kdyz bylo malemu 6 tydnu, ani ho nevidela, jen na fotce, meli k nam za 14 dni jet az se vzpamatujeme z porodky... dostala emboliii z niceho nic... no desny

erika107
5. feb 2009

dakujeme berus za radu 🙂 ... to mi je luto svokrusi... moja babka maleho ani nevidela... maly sa narodil 5.8 a babka zomrela 6.8 o pol druhej v noci ... takze nevidela svoje pravnucatko :(

stankatt
5. feb 2009

baby ono je to vzdy tak nejak: radost a aj smutok. Svokra zomrela 2/2/08 a mala sa narodila 6/8/08, chybal len polrok.... je to jej prve vnuca

beruska2x
5. feb 2009

tak to vidis, to jsme na tom podobne.. nechapu jak si toho pak nekdo nevazi...

nas mladej dneska ani nesvacil, samejma blbostma usnul a pak k veceri by snedl i nas 😀

erika107
5. feb 2009

juuuuuuuuuuj ale teraz nieco prijemnejsieho 🙂 mame dnes pool roka

beruska2x
5. feb 2009

vzdyt to rikam, vsude neco... teda jajsem tak nachcipana mam nos jak kouhoutek od vodovodu....jeste ze jedeme zitra k nasim a mamca bude s malym at to nechytne ☹

stankatt
5. feb 2009

moja mala dnes zaspala ked som jej robila kasicku.... tak som ju musela spapat ja 😀 😀 😀 😀 mnam, samo ze sa zobudila 10 min po tom co som ju spapala 😀

beruska2x
5. feb 2009

no blahoprejme, maly narozeninky 😀

my v nedeli ale manza mi to zakazal slavit ze i tak je smrade rozmazleny 😀 😝

erika107
5. feb 2009

berus: skore uzdravenie prajeme 🙂 ... moj manzel je na izolacke (vo vedlajsej izbe lebo ma sracky a blvacky)

beruska2x
5. feb 2009

to ja kdyz delam malymu presnidavku tak manza - delej vic at mi necha

beruska2x
5. feb 2009

eri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to mam dost

to to hnusny pocasi uz at je jaro !!!!

erika107
5. feb 2009

sstanka: xixix to je zakon schvalnosti 🙂 xixiix aj mne chutia tie nutrilonove kasicky 🙂 ...

berus: dakujeme za blahoprianie 🙂 .. mne tiez nedovolili oslavovat :( ... neva ale 24 februara ma meninky tak tie oslavime 🙂

erika107
5. feb 2009

no asi ale tak robi v klimatizovanej predajni je ich tam vela tak sa necudujem ved tie bacilky sa krasne tam mnozia

oky babulky idem spinkat lebo dnes som na maleho v noci sama musim mu ist robit papat ked sa zobudi :( ... ale mamina mi povedala ze keby plakal tak ze mi ho zavaruje kym mu spravim jest 🙂 tak este ze ju mam a ze byvame u nasich 🙂

stankatt
5. feb 2009

tato je od Hame a malej chuti viac, lebo je tam aj cukor. Ja som ale potvora, ja kasicku a malej som potom dala flasu mlieka 😀 sak co keby mi zas zaspala....

erika107
5. feb 2009

dobru nocku a pekne snicky a drobcekom posielam bacenko cmuuuuuuuuuuuuuuk

beruska2x
5. feb 2009

tak jdu taky manza vola 😉 papa dobrou

stankatt
5. feb 2009

ahoj Eri a malemu vsetko naj.... My mame zajtra pol roka 😀 😀 😀 😀

saska.t
6. feb 2009

caute kocky 😀
berus - dierky jej oznacila a boli ok ale krava sa asi netrafila ale je to uz jedno, malu uz trapit nebudem ....

kocky gratulujem vasim detickam k sviatkom 😀 , dnes mam 1 den volno a moc sa z toho teskam a zajtra uz ficime ...

spenat robim ako dospelim pretlak na slabsom ohni rozmrazim na kasicku odstavim pridam mliecko zemiacky mixnem a uvarim zltko a je to priamo do pusy 😀

kasicky som nakupovala vcera, kamoska mi poradila sunarku a este od nestle tak uvidime co mala povie, ale jej zatial chutilo vsetko 😀