• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

24. októbra 2016 
velke dakujemmm

musim zajtra niekde zohnat neaky bio zemiak i ked to asi bude zlozite lebo s malou sa nikam nedostanem.Na obed este dostne mrkvu a pozajtra jej skusim uvarit zemiak.Som zvedava :slight_smile:
16. feb 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ja davam uplne obycejny a jak mlaska :wink:
16. feb 2009 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus fakt?Mna tak neskutocne ovplivnili media ze az.Normalne som realista ale teraz na kazdom zemiaku citam CHEMIA
16. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja koupim taky bio presnidavku kdyz ji maji a kdyz ne tak ma normalni, 1. tomu az tak neverim, je to vyrobce jako kazdy jiny, nemam o tom iluze :unamused: 2. pak prijde do skolky a je po zdrave vyzive :grinning:

kdyz koupis mrazenou zeleninu tak tim nic nezkazis, je v zime lepsi nez cerstva ...
16. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja davam a davala som klasicky-obycko zemiak.....a aj vsetku zeleninu :sunglasses:

Berus, ja som sa tiez najprv stitila Indulony, ale ked pomaha , tak pomaha......a skus si precitat ine temy, kde baby rozoberaju, ze tiez na Indulonu nedaju dopustit :slight_smile: :wink:
16. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hele ja jsem rada ze to ma ted lepsi takze co mi neda Dr tak neriskuju radsi :unamused: a indulona je parfemovana, to vuuubec nesmime :confounded:
16. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som povedala moj nazor :wink:
16. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.....a este , preco potom pises, ze si vyskusala vsetko?? :confused: :slight_smile: ...tak asi nie vsetko :grinning: :wink:
16. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre vsecko co muzeme, maly ma kozni problemy a co je parfemovane to nesmi, mela jsem infodolan, ondrejovu mast, vazelinu, exipial primo krem do zimy adt adt ale na tenhle jeden flek proste nic neplati....
16. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Excipial sa vacsinou uz dava na preliecenu kozu....a je vyborny :wink: Tiez sme ho mali pri starsej dcerke.
16. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jojo zatim nam moc pomaha, mame k tomu i specos koupel olejovou tak snad to bude dobry uz aby bylo jaro...
16. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....a nevsimla si si, ci nahodou nezareagoval zo zaciatku, ked ste zacali s prikrmami na nejaky prikrm....a teraz sa to s nim tiahne??/aj ked velmi niesom v obraze, ze odkedy to ma :sweat_smile: /
16. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten Balneum/najnovsie Oilatium/ sme uzivali aj my .Je dobry :wink: ....a ma to na celom tele, alebo len na tvari?
16. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ma to po prasku na prani asi a ma podezreni na alergii na bilkovinu kr. mleka ale moc se mi to nezda, kdyz ji Nutrilon od 6t :confounded:

jo holky kdy jste zacaly davat pokracovaci mliko ja mu davam porad 1 :grinning:
16. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mel to vsude, uz to ma dobre, pryc ale jen ta tvar mu zustala...
16. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Berus - vcera som isla cez cechy a bola to katastrofa :unamused:

kocky som chora je mi zle, muz bol dnes cely den s malou aby som ju nenakazila ale neviem, neviem :frowning2: :frowning2:

zajtra skusim 1x pohanku nejake rady aby som nieco nepokazila? :grinning:

inak tiez kupim ak je bio radsej bio, ale ked nemaju davam normalne a nic sa nedeje,
berus skus zohnat domaci med a natri mu ten flak medom, on je alergen len na vnutorne pouzitie, nie vonkajsie, krasne to zabera :grinning:
16. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme uz na 5 mesiacov davali Nutrilon 2.Estwe pred 2 rokmi, bola napisana hranica nizsie ako je teraz :sweat_smile:
16. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu

me to povidej , uz pri pohledu z okna se mi chce zvracet.. kdy to skonci????

ty ppohanku zvladnes, taky jsme ji dnes meli, s kurecim a fazolkami a mnam :wink: a sehnala jsem konecne krutu tak zas bude mit zmenu...

my meli s manzou takovy "nachcip" oba a malej nic :grinning:
16. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som 2 mlieko zaradila po skonceni 6 mes. kedze hranicu zvysili :slight_smile:
16. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak doberu krabici a koupim mu ho taky, dala jsem mu to na alergii a poznal to po 2 locich a natahovalo ho z toho :angry: tak mam doma Nutrilon za vic jak 200,- k nicemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sa mu ani nedivim, ved je to horke ble :angry:

zmensim foto z lyzovacky a potom ho vlozim ako som slubila :grinning: baby ma 38 teplotu ble :frowning2:
16. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Mozem otazku? ako casto davate masko?
16. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stankatt - 5 x tyz, 1x zltko, 1x len zeleninka :grinning:
16. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: zajtra pozajtra este pohanku :slight_smile:
dnes som kupila prikrmy: kralik + zeleninka a telacie+zel. TAk buduci tyz. dam kralika :slight_smile: som zvedava. Monika bude asi maskova
16. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, kde ste??? :angry:
idem teda zalahnut a potit sa z chripky a dufam, ze mi zajtra vsetko nove porozpravate :wink:
16. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja som si akurat vsimla ze saska ma take male dietatko ako ja - 7 mesacnu Sofinku, a dokonca ma aj take iste pyzamko - z HM, vsak? - moja ho ma velmi rada,, mimoch. koloko vazi tvoje babo? a kolko prikrmov denne jej davas? kojis? koko rat denne kojis? davas na vecer aj nejake kase?
16. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamiletka - ellous mala pred 2 tyz. 65 cm a 7200g patri k tym mensim detickam :grinning:
rano mame mliecko, ako desiatu ma kusok jablcka alebo nieco do rucicky co oslinta a pomaly spapa, obed je prikrm,olovrant kasa s ovocim (nie instantna ale domaca) a vecera bud mliecko alebo inst. kasa na dobru noc :grinning:
kojit uz nekojim od ca 4 mes. ale ak kojis je to len dobre, moze si kedykolvek cucnut :grinning:
16. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
junovka ja by som ti ho poslala postou, ale v akom stave by ti prisiel, tak za to nerucim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja mam to z tej rodinky.sk nalepene na chladnicke a kukam stale do toho. ale vela este nebudem davat aj co sa mozu. :unamused:

zemiak varim v supke aj s kminom a potom pucim. najskor som mixovala, teraz pucim. a mam ho vzdy na dva dni. ked ho uvarim hned polovicu dam malemu a na druhy den zvysnu polovicu. no a zvysok vyhadzujem co zostava, lebo vzdy varim pre ,,vola,, :grinning:
16. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasi - ako bolo? Kde presne ste boli? To je inak smola, ze ste ochoreli, asi vam je smutno za slovenskom, ze? :grinning:
16. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
exipial a balneum aj mne stale predpisoval doktor.su fakt dobre :wink:

ja varim bio, ale uz som par krat dala aj hipp a zemiak a ryzu davam obycku. ale sa mi zda, ze ten zemiak mu nerobi dobre a vyhadzuje sa z neho.neiviem ci to je tym ze neni bio. aj dnes ho mal :unamused:

tiez davam mlieko c. 2.

masko som teraz citala ze iba dva krat do tyzdna a zltko pre alergikov az od roka. takze teraz v tom mam chaos, a davam iba masko a to kazdy druhy den. no ale malemu to jedlo uz bez maska ani nechuti. uz si tak zvykol. :angry:

saskat prosim ta ake druhy kasi robis a ako. a ake ovocie do toho davas? ja by som tiez chcela robit a nie kupovat.
16. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok