• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

27. decembra 2015 
no u neho to nezabera :( som z toho na prasky ma si zvykat na tuhu stravu a on stale to mliecko chce :(
18. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak proste potrebuje vic casu.. nebud nestastna, hlavne ze ji aspon neco.. kdyz to neodmita uplne tak si zvyka... emoticon
18. feb 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus: mrzi ma to hrozne :( ale hadam sa to spravi
18. feb 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim te, co by za to jiny mamy daly aby deti papkaly aspon takhle, neco sni, pribira, je spokojenej tak to bude fajn emoticon rizku se jeste naji emoticon jeeee ten bych si dala emoticon
18. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rizek? bleee nemusim a odkedy viem ze mam zlcnikove kamene tak asi ich tak skoro uz jest nebudem ani nic vysmazane :(
18. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erika neboj to sa spravi vsetky deticky zacali papat a tvoje nebude vynimka emoticon
18. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak to ja ho mam obcas rada.. emoticon

malej ma na zitra uvareno, pak mu udelam kureci s ryzi a se spentem, minule moc uspech nemel tak snad emoticon a co budujist ja to nevim emoticon
18. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co ty sas??
18. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby vas citat, som zostala hladnaaaaa. Same mnamkoty ste tu dnes popisali emoticon
18. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my jen cekame kdo dovali neco skutecneho emoticon uvari, upece a posle emoticon
18. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jdu si udelat aspon caj emoticon emoticon
18. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj berus este neviem, mali sme 2 dni s cestovinou tak zajtra nieco so zemiakom,asi mrkva karfiol (kvetak) a morku (kruta) ale vsetko sa rozhodne az ked otvorim mrazak apre nas neviem, asi hladovka emoticon , kedze som chora jest sa mi moc nechce (aspon schudnem) a manza nech si spravi sam emoticon
18. feb 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si asi udelam chleba ve vajicku emoticon manza ma svickovou ... to je furt vymejslet neco emoticon
18. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajtra cestoviny s vajcom -my a mala pohanka s kuracinkou emoticon
18. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmmm takze deti jedi vsude nejlip emoticon a my se odbyvame emoticon pak nemaj bejt rozmazleny emoticon emoticon emoticon emoticon
18. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vianocka: 1 kg hrubej muky, 150g praskoveho cukru, 150g masla alebo margarinu, 40g drozdia, 3 zltky, 5dl mlieka, sol, hrozienka, mandlove lupienky
Do muky pridame cukor, zltky, maslo, drozdie, vlazne mlieko, namocene hrozienka, sol a vypracujeme cesto, ktore nechame na teplom mieste vykysnut. Vykysnute cesto na pomucenej doske rozdelime na 4 vacsie diely, tri mensi a dva este mensie, z ktorych usulame rovnako dlhe pasy (asi 50cm). Vianocku upletieme takto: zo styroch sulkov upletieme dlhy pletenec, ktory polozime na vymsteny plech. Prostriedok roztlacime, aby druhy pletenec dobre zapadol a potrieme bielkom. Z tensich troch sulkov upletieme dalsi pletenec, ktory polizime na prvy a tiez potrieme bielkom, aby sa pletence dobre spojili. Navrch dame pletenec urobeny z dvoch najtensich sulkov. Konce vianocky spojime, nechame vykysnut, potrieme zltkom, posypeme mandlami a pecieme v stredne teplej rure asi 45 minut.

podla mojich skusenosti by stacila davka z 2/3 surovin, lebo tato vianocka nakysne tak, ze vyteka z plechu aj ked je krizom emoticon Inak je na chut skvela emoticon na prvy sviatok vianocny s maslom a teplym kakaom emoticon emoticon emoticon
18. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak berus- uz som asi sisi pohanka pred spapanim vyzerala aj v plienke rovnako (konzistencia) ako keby ju ani nestravila emoticon
18. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby v zivote som nerobila kysnute cesto emoticon mne by sa to asi nepodarilo....
18. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus, malej toho pripravim viac a potom dojedam emoticon
18. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fakt? vzdyt je to bez chuti...

je sas to jsem si nevsimla emoticon podivam se priste emoticon

vanocka, hm ja delala stolu ale vanojdu neee, asi zkusim, vse mam doma emoticon
18. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to si len ja asi moc vsimam, uz nebudem emoticon

kocky mam dilemu dostali sme pre malu choditko a neviem ci ho pouzivat alebo nie, nazory sa velmi roznia a ja netusim co je pravda, ale asi sa priklonim k tomu ze nepouzivat emoticon
18. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hele znamy ho meli a jak se deti odstrkujou spickama tak pak holka neumela normalne chodit, jen po spickach, jeste 2 roky potom s ni chcodili na rehabilitace... ja ho nechci ani zadarmo emoticon samo nevim jak casto a dlouho v tom byla ale stejne emoticon
18. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak my sme dnes prvykrat vyvratili po dvoch hodinach po zjedeni komplet cely obedik, neviem co mu nezapasovalo, ci kusok poriku alebo zltok /robila som spenatik so zemiakmi a zeleninkou a zltok do toho/.. tak som sa zlakla, maly zostal ako urieknuty, ja ze co mu je, a zrazu sabla na mojej ruke, no hruza, chuda male...snad nebude chory.. dnes rano ale krasne papal uvarenu hrusku s jablckom a vlockami. veceru som dala pre istotu iba mm...
18. feb 2009 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon chudak, neco mu nesedlo, nebo neprejedl se?? odkdy muzou porek??
18. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no konecne uz som tu. je tu niekto? idem si vas docitat lebo pisete ako o preteky. emoticon
18. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to si pis emoticon ahoj
18. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus a ty uz prestan pisat o jedle. emoticon
18. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a o cem je tahle diskuse???? emoticon emoticon emoticon mam hlad z diety a nekde se realizovat musim emoticon
18. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jdu se koupnout za 1 minutu jsem tady zatim to docti emoticon
18. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potom som hladna. emoticon
inak ja uz mam vytiahnute bravcove sote, a zajtra bude perkelt ,,nebo li,, paprikas. emoticon emoticon emoticon
jak je libo emoticon emoticon
18. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš