• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

24. októbra 2016 
nema asi hudebni vychovani :wink:
20. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to nie :slight_smile: xiix ja som od malicka na hudbu moja mamina bola spevacka a keby si nenasla mojho tatka tak by bola aj slavna :slight_smile:
20. feb 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fakt??? to ja zpivam akorat v sebeobrane :confounded:
20. feb 2009 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heee ty si trdlo :slight_smile: ... a co budes varit zajtra prckovi?
20. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tvoj maly sa pretaca, alebo uz stvornozkuje? lebo nas este vobec nic je lemrava lemricka :(
20. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ma z dneska ryzi s kralikem , hraskem a kukurici ale pak nevim... testoviny mel ted, pohanku pred tim tak asi brambor a zloutek dlouho nemel a nejakou zeleninku...

ted mu k svace davam kasi ryzovou s bananama a pridala jsem mu tam svestkovou hippku a ten dlabal :grinning: ten me jednou slupne i s botama...
20. feb 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kluci jsou liny... pretaci se ale jen kdyz ma naladu a i sam sedi asi 2 dny uz ale chvilku a taky kdyz se mu chce a pak zuch :grinning:
20. feb 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty a svestky su neni moc tazke s tym bananom? a chcela som sa spytat chcela by som zacvat malemu davat aj desiatu /svacu/ jablcko musim najskor uvarit a potom pretlacit alebo mozem surove jablcko postruhat a dat mu spapat? inac my uz mame 9 kg vcera som ho vazila a to ani tolko nespapa ako ten tvoj ... tak asi maly simonko musi vazit uz viac ako moj :slight_smile:
20. feb 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som dnes mojho maleho ucila v postielke sediet :slight_smile: xxiix aby sa drzal tyciek ale on je betar pohodlny pokazde sa pustil a suuuup uz lezal :slight_smile: potom som ho vyzliekla a ked som ho dala do sedu opicky tak tak sedel :slight_smile: xixixi
20. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sima mel minuly tyden 8,3kd a 72cm

ja jablicko varim - jen necham projit varem a pak umixnu s bananem ...
20. feb 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak vy ste teda dlhy :slight_smile: moj maly mal 69 cm iba :slight_smile: taka mala gulicka )
20. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je krasnoucky, az poleze tak to vysportuje, malej to ma po tatovi, manza meri 193 :astonished:
20. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde su dnees vsetky babulky?
20. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saka prijde po pul 8 az mala usne a kiss se coura po konikovi :wink:
20. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuu tak to je dlhan :slight_smile: moj lacino ma tusim 180 a ja len 165 som take male tucne svorenie :slight_smile:
ja mam 160 :grinning:
tak tiez taka drobunka ale ty si aj chudunka :slight_smile: ja od porodu neviem dat dole 10 kg co mi ostali :( a furt len jem a jem :(
20. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to urco jak jsi na to prisla :grinning: :grinning: :grinning: ted drzim dietu ale jde to pomalu, a je to trapeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a aku dietu drzis? porad xixix mozno to aj ja vydrzim drzat :slight_smile:
20. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nic zvlastniho, dam si rano snidani, pak normalni ale mensi obed a pak do tech 16:00 ovoce - kdyz to stihnu a pak uz nic :grinning: prvni tyden je desnej ale pak to jde a je to jediny co pomaha - nezrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heee ale to je v tom ze moja pevna vola je minimalna xixiix ale mala by som nieco robit koli tym kamenom lebo dopadnem zle :(
20. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to jo to mela kamoska taky po porodu se jit o spustilo a pak ji jednou odvezla zachranka, no trpela jak pes, ted drzi dietu - ne teda kvuli tomu a ma pokoj
20. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no budem musiet aj ja :slight_smile: ... nemozem ist teraz do nemocky ved prcek je este moc maly
20. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to jo.. on je takovy bozan :grinning:
20. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj u vas stale snezi? mna uz ide s toho porazit dnes som bojovala s kocikom aby som sa niekam dostala :(
20. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani mi nemluv je to drina jak blazen...neodlizeny snih rozbredly.. katastrofa, uz ani nepamatujukdy nesnezilo..
20. feb 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak isto aj u nas :slight_smile: ako chodili auta a ludia sa narobili stopy a tazko tie ladove masy prevalis s kocikom :( je to des uz aby bola jar ... toto pocko ma uz depkuje lebo sa neda v klude prechadzat mala som to vzdy ako relax a teraz len nervujem sa :( nemozem ani citat knizky a casopisy lebo sa sustredim na cestu
20. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja zimu nesnasim odjakziva ale az vcera jsem si vzpomela ze musim maleho taky vyfotit na snehu at ma pamatku :dizzy_face:
20. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty brdo ale ste toho popisali, no ani neviem ci to mam vsetko citat :grinning:
20. feb 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemusis to jsou same drby jenom :grinning:
20. feb 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok