• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

24. októbra 2016 
babulky opustam vas idem kukat euroviziu na STV tak pekny vecer vam prajem :slight_smile: a bru nocku
20. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty jo tak brzo tak papa :wink:
20. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte beruska2x prosim Ta ako pripravujes tu pohanku? vdaka
20. feb 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,desiatu som ja davala mesiac od papania obediku,tak to aj odporucaju...a davam jablcko,prvy den som uvarila,ale uz od druheho dna surove nastruhne na struhadielku zo skla,+este popucim vidlickou.Banan do roka nepodam,lebo i on moze vyustit do alergie a nie je to nase ovocie,a velmi ho nastriekaju kym je uplne nezrely a zeleny aby prezil cestu k nam.A uz som skusila aj kukuricnu kasu ,chuti,ja instantne jedla nepapam tak ani malemu nedam instantnu kasu.A dakujem Vam za tie napady s maskom,zatial som stale cerstve varila,ale teraz mam vela prs,boli sme v Madarsku na nakupoch :grinning: tak to pomrazim do sackov,asi tak to bude naj,kedze ani zasobnik neviem najst,lebo ho nepouzivam,asi je v pivnici,..ahojte
20. feb 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
celou loupanou phanku proplachnu 2x teplou vodou, pridam k ni masicko na kosticky a zeleninu a varim nez je maso mekke a pohanka rozvarena pak mixnu s olivovym olejem nebo varim samotnou a pak primixuju ovoce - banan, boruvky nebo uvaris mixnes a muzes pridat presnidavku... :wink:
20. feb 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no halo a zase nikto? :frowning2:
20. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jak nikdo na tebe cekam..
jaaaj berus, tebe nikto neunikne :wink: . Zazrak, maly je uz v postielke, ani sa nekupal, taky zostal mrzuty... asi bude vazne chory :frowning2: a to nas caka vikend u babky :unamused:
jej sorac ja som pozerala o stranku dopredu no ved co chcete od byvalej blondyny? :grinning:
20. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taky byl maly dnes na peszadek, merila jsem mu teplotu a nic nema, proste jen vzteklej, chce sedet ale neudrzi se a ja u nej sedet 12 hodin denne nemuzu a nechci... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no hlavne babcu vyuzij a odpocin si delam to taky a je to supr :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sas...
no ja by som to tiez robila keby vsetci neboli tak daleko :frowning2: , ked som bola v BA tak som rozmyslala ci nemozte byt z BA normalne by som sa s vami rada zpznamila aj v skutocnosti :grinning:
20. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus - vy by ste s erikou uzivili aj skype :wink: :grinning:
20. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jee diky sas...

kiss se zeptam priste :wink: ja se bavim s kmaradkou na Skype a s brachou nekdy... :grinning: dneska mi malej placal do klavesnice(manza neni doma tak mohl :grinning: ) a bracha si myslel ze jsem se zblaznila...
20. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiss to si pis, niekedy sme nemali v prispevkoch na dididi dnes nestihame berus :grinning: , niekedy fakt uvazujem co by som bet toho MK robila :grinning:
20. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby
aj vy ste ste chori?? boze aj my a nie a nie sa z toho dostat :unamused: vcera vecer mi thomasko grckal, ale keby ste to videli, normalne z neho lialo :frowning2: to sa nam este nestalo a tak predtym plakal, nevedela som ho asi hodinu utisit, ked to z neho vyslo uz aj zaspal :zipper_mouth:
20. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ted odsavam soply 3x denne :frowning2: ale zas tak desne to neni kdyz vezmu jak jsme byli s manzou nachcipany a malej nic nechytil...
20. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dididi- chudatko thomasko, my sme len usopleny dnes som bola kupit homeo pre malu na imunitu nech to neprepukne uplne :frowning2:
20. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sas.. o kom se mluviva nedaleko byva... no co.. sedela bys u TV :grinning:
20. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam pocit ze lekarnu zivim jen ja - koupele, mazani, prevenar, nutrilon, presnidavky.. :astonished: to je desny

jo a holky dnes jsem koupila poprve Nutilon 2 to je uz velky frajer co???? :wink:
20. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus aku mas odsavacku? tu na vysavac?? ja taku zatim nemam, doma si ju kupim, teda az v aprili, lebo sopel mame kazdy mesiac :unamused:

saska, no ja uz nemam akosi cas, vlastne sa netu vyhybam, lebo potom sa neviem odtrhnut :sweat_smile: , ja mam tolko roboty a nechce sa mi :grinning:
20. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nene ja mam tu jak tahas ty ale takovou moderni, ne jak byly ty stare a nema to moc takze tak nechutny to nei , se bojim ze bych mu tim vysala i mozek , vzdyz vysac ma desny tah
20. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus to je frajer :grinning: , ja som zatim ziadne nekupila, stale kojim :wink: to je frajer cooooo? :grinning: este ze nemame zuby :sweat_smile: , ale deru sa, jaj bojim bojim :confounded: :grinning:
20. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska ano aj ja sa bojim, ale on ma tak sople ,ze hruza a zas si mozes nastavit stupen, len sa to treba naucit, zatim nik neodsal mozog, takze hadam je to ok :wink:
20. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus - tiez ma to prave napadlo :grinning: , ... to sedim tak ako tak, mam laptop takze bruzgam po celom baraku :grinning:
dokonca si manza kupil tiez svoj lebo tvrdi, ze odkedy som nasla MK tak sa k nemu nedostane :grinning:

dnes som si dala vanu, spravila zabal na vlasy, dala masku, oholila nohy atd... :grinning: no to bolo fasa, muz sa postaral o malu tak som si uzivala :grinning: a dobre mi to padlo
20. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja vubec nevim, Sima prestal i slintat a zub zadnej.. my asi budeme bez :confounded: dneska jsem koukala na detske susenky ze mu koupim od Nestle potom ale na co kdyz nema zub???

klidne bych i pekla, hloky sezente nejaky recept na susi pro takove prcky od cca 8m
20. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sas taky mam takove vecery, dostala jsem k vanocum epilator no bomba ... taky pujdu jeste do vany
20. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska my mame uz 8 mesiacov a zub nemame a on strasne rad zuje, nema ziaden problem, ani s keksikom ci hoc jakou zeleninkou, ja mu to len pomagam a ideme na to :wink:

na susi, jaj , to ja nemusim, teda bojim sa surovej ryby :grinning:
20. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam taku co tiez tahas sama ma to take 2 hadicky no fakt dobra, ta na vysavac je ale tiez dobra, no mne sa zda tato setrnejsia :grinning:
strasne sa tiez bojim soplov koli zapalu stredneho ucha raz som ho mala a dufam ze uz nikdy v zivote, pri malej by som asi odpadla :frowning2:
beruska ja mam tiez epilator, to je fajne oholim a mam aj 3 tyzdne pokoj :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok