Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

erika107
20. feb 2009

babulky opustam vas idem kukat euroviziu na STV tak pekny vecer vam prajem 🙂 a bru nocku

beruska2x
20. feb 2009

ty jo tak brzo tak papa 😉

jancia
20. feb 2009

ahojte beruska2x prosim Ta ako pripravujes tu pohanku? vdaka

mukky
20. feb 2009

ahojte,desiatu som ja davala mesiac od papania obediku,tak to aj odporucaju...a davam jablcko,prvy den som uvarila,ale uz od druheho dna surove nastruhne na struhadielku zo skla,+este popucim vidlickou.Banan do roka nepodam,lebo i on moze vyustit do alergie a nie je to nase ovocie,a velmi ho nastriekaju kym je uplne nezrely a zeleny aby prezil cestu k nam.A uz som skusila aj kukuricnu kasu ,chuti,ja instantne jedla nepapam tak ani malemu nedam instantnu kasu.A dakujem Vam za tie napady s maskom,zatial som stale cerstve varila,ale teraz mam vela prs,boli sme v Madarsku na nakupoch 😀 tak to pomrazim do sackov,asi tak to bude naj,kedze ani zasobnik neviem najst,lebo ho nepouzivam,asi je v pivnici,..ahojte

beruska2x
20. feb 2009

celou loupanou phanku proplachnu 2x teplou vodou, pridam k ni masicko na kosticky a zeleninu a varim nez je maso mekke a pohanka rozvarena pak mixnu s olivovym olejem nebo varim samotnou a pak primixuju ovoce - banan, boruvky nebo uvaris mixnes a muzes pridat presnidavku... 😉

saska.t
20. feb 2009

no halo a zase nikto? ☹

beruska2x
20. feb 2009

jak nikdo na tebe cekam..

kisska
20. feb 2009

jaaaj berus, tebe nikto neunikne 😉 . Zazrak, maly je uz v postielke, ani sa nekupal, taky zostal mrzuty... asi bude vazne chory ☹ a to nas caka vikend u babky 😒

saska.t
20. feb 2009

jej sorac ja som pozerala o stranku dopredu no ved co chcete od byvalej blondyny? 😀

beruska2x
20. feb 2009

taky byl maly dnes na peszadek, merila jsem mu teplotu a nic nema, proste jen vzteklej, chce sedet ale neudrzi se a ja u nej sedet 12 hodin denne nemuzu a nechci... 😝

no hlavne babcu vyuzij a odpocin si delam to taky a je to supr 😉

beruska2x
20. feb 2009

😀 😀 😀 😀 sas...

saska.t
20. feb 2009

no ja by som to tiez robila keby vsetci neboli tak daleko ☹ , ked som bola v BA tak som rozmyslala ci nemozte byt z BA normalne by som sa s vami rada zpznamila aj v skutocnosti 😀

kisska
20. feb 2009

berus - vy by ste s erikou uzivili aj skype 😉 😀

beruska2x
20. feb 2009

jee diky sas...

kiss se zeptam priste 😉 ja se bavim s kmaradkou na Skype a s brachou nekdy... 😀 dneska mi malej placal do klavesnice(manza neni doma tak mohl 😀 ) a bracha si myslel ze jsem se zblaznila...

saska.t
20. feb 2009

kiss to si pis, niekedy sme nemali v prispevkoch na dididi dnes nestihame berus 😀 , niekedy fakt uvazujem co by som bet toho MK robila 😀

dididi30
20. feb 2009

caute baby
aj vy ste ste chori?? boze aj my a nie a nie sa z toho dostat 😒 vcera vecer mi thomasko grckal, ale keby ste to videli, normalne z neho lialo ☹ to sa nam este nestalo a tak predtym plakal, nevedela som ho asi hodinu utisit, ked to z neho vyslo uz aj zaspal 🤐

beruska2x
20. feb 2009

ja ted odsavam soply 3x denne ☹ ale zas tak desne to neni kdyz vezmu jak jsme byli s manzou nachcipany a malej nic nechytil...

saska.t
20. feb 2009

dididi- chudatko thomasko, my sme len usopleny dnes som bola kupit homeo pre malu na imunitu nech to neprepukne uplne ☹

beruska2x
20. feb 2009

sas.. o kom se mluviva nedaleko byva... no co.. sedela bys u TV 😀

beruska2x
20. feb 2009

ja mam pocit ze lekarnu zivim jen ja - koupele, mazani, prevenar, nutrilon, presnidavky.. 😲 to je desny

jo a holky dnes jsem koupila poprve Nutilon 2 to je uz velky frajer co???? 😉

dididi30
20. feb 2009

berus aku mas odsavacku? tu na vysavac?? ja taku zatim nemam, doma si ju kupim, teda az v aprili, lebo sopel mame kazdy mesiac 😒

saska, no ja uz nemam akosi cas, vlastne sa netu vyhybam, lebo potom sa neviem odtrhnut 😅 , ja mam tolko roboty a nechce sa mi 😀

beruska2x
20. feb 2009

nene ja mam tu jak tahas ty ale takovou moderni, ne jak byly ty stare a nema to moc takze tak nechutny to nei , se bojim ze bych mu tim vysala i mozek , vzdyz vysac ma desny tah

dididi30
20. feb 2009

berus to je frajer 😀 , ja som zatim ziadne nekupila, stale kojim 😉 to je frajer cooooo? 😀 este ze nemame zuby 😅 , ale deru sa, jaj bojim bojim 😖 😀

dididi30
20. feb 2009

beruska ano aj ja sa bojim, ale on ma tak sople ,ze hruza a zas si mozes nastavit stupen, len sa to treba naucit, zatim nik neodsal mozog, takze hadam je to ok 😉

saska.t
20. feb 2009

berus - tiez ma to prave napadlo 😀 , ... to sedim tak ako tak, mam laptop takze bruzgam po celom baraku 😀
dokonca si manza kupil tiez svoj lebo tvrdi, ze odkedy som nasla MK tak sa k nemu nedostane 😀

dnes som si dala vanu, spravila zabal na vlasy, dala masku, oholila nohy atd... 😀 no to bolo fasa, muz sa postaral o malu tak som si uzivala 😀 a dobre mi to padlo

beruska2x
20. feb 2009

ja vubec nevim, Sima prestal i slintat a zub zadnej.. my asi budeme bez 😖 dneska jsem koukala na detske susenky ze mu koupim od Nestle potom ale na co kdyz nema zub???

klidne bych i pekla, hloky sezente nejaky recept na susi pro takove prcky od cca 8m

beruska2x
20. feb 2009

sas taky mam takove vecery, dostala jsem k vanocum epilator no bomba ... taky pujdu jeste do vany

dididi30
20. feb 2009

beruska my mame uz 8 mesiacov a zub nemame a on strasne rad zuje, nema ziaden problem, ani s keksikom ci hoc jakou zeleninkou, ja mu to len pomagam a ideme na to 😉

na susi, jaj , to ja nemusim, teda bojim sa surovej ryby 😀

saska.t
20. feb 2009

ja mam taku co tiez tahas sama ma to take 2 hadicky no fakt dobra, ta na vysavac je ale tiez dobra, no mne sa zda tato setrnejsia 😀
strasne sa tiez bojim soplov koli zapalu stredneho ucha raz som ho mala a dufam ze uz nikdy v zivote, pri malej by som asi odpadla ☹

dididi30
20. feb 2009

beruska ja mam tiez epilator, to je fajne oholim a mam aj 3 tyzdne pokoj 🙂