• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

27. decembra 2015 
saska, no my sme soplavi furt a tiez sa bojim najviac ma stve,ze jemu to netecie von, ze ako keby stoji, to ma po mne, ja to mam tak isto a potom ma boli hlava a nevieme sa z toho dostat emoticon
fuj, dufam,ze zapal uska nebudeme mat, fuj fuj
20. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dididi - tiez si byvala blondynka,? berus myslela susi ako susienky emoticon emoticon emoticon si ma pobavila

berus - ja mam tiez epilator ale dnes som to supla ziletkou, lebo naposledy som pri tom skoro odpadla som ich nechala narast par mes. a tak to aj vyzeralo emoticon emoticon
20. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susi ja myslela detske susenky jako sůši emoticon emoticon emoticon emoticon
20. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska jaj emoticon emoticon emoticon emoticon no to je asi ta jazykova bariera emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

sasi no ale tak koho by to napadlo no, ked chce recept a hned na to susi, tak kto mal vediet emoticon
nebola som blondyna ani po tom netuzim emoticon
20. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky se rehtam nahlas jeste ze neni manza doma, se vzdycky pta... a co resite dneska?????
20. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moj muz sa tiez vzdy pyta co preberame ale niekedy si vymyslim nieco dolezite, lebo inak by asi odpadol emoticon
baby musim na wecko za chvilu som tu tak na mna pockajte emoticon
20. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasi ja ti asi uteciem, ale berus to zvladne emoticon emoticon
a nesplacni sa emoticon
20. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pardon nesplachni emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
20. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
TAK SAS JA JDU HONEM KOUPNOUT SE A JSEM TU ...
20. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok ja pockam a dididi ostan ved si s nami dlho nebola sme ti nechybali?
20. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nejdu, jsem se zasekla... emoticon
holky vam povim... manza si dal z lednice presnidavku, snedl pulku a pak az si vsiml ze hippka stoji 32 Kc, malem se zkacel a ani mi to nechtel rict emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
priznal se az za 2 dny, ze mu uz pak ani nechutnala a PROC prej je to tak drahy emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
20. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus neboj, nema, je to velmi jemne, ale aj ucinne, sople vytiahne aj z paty, ale mozog nechava na mieste... teda dufam emoticon a Adam sa aspon prestal bat vysavaca, lebo mu to velmi pomaha...

didi - aj ja by som sa mala netu vyhybat, hlavne niektorym temam emoticon emoticon
20. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to poznam ja ich dojedam po malej aby to nevyteralo ze tolko utracam emoticon
20. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiss tiez sa uz niektorym temam vyhybam, potom salen rozculujem nad niektorymi mamickami ...
20. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus uz si sa sprchla>? emoticon

saska chybali, jasne emoticon ved furt som vas spehovala emoticon

berus, no proste chlapi, neviedia ,ze je to sklenicka plna zdravej papkyemoticon inak vazne ta cena, fuha, tu je hipka za polovicu z vasej cenyemoticon
20. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dojidat nemusim, malej mi nenecha emoticon emoticon emoticon emoticon

kiss ja vim, to je jen pocit ja teda muzu kolem malyho luxovat a nevadim mu to
ted ho nechavam 20minut denne koukat na pohadku z DVD a on normalne naklani hlavu jako ze mu stoji v obraze kdyz mu treba davam napit!!! jak starej chlap ... no to by mel vzal cert
20. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dididi- kedze som ti podobna je mi to uplne jasne ty spehoska emoticon tak sa uz laskavo zapajaj pravidelne lebo zmluva o buducom manzelstve padne emoticon

chcela som dnes pozmensovat foto z lyzovacky ale ako vidim to zasa nestihnem tak budete musiet pockat emoticon
20. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaj, kym som dopisala, vy uz ste na druhej strane... nerobte ja som uz ulozila dieta, nemozem sa rehlit emoticon emoticon emoticon
20. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiska, ja tak isto, radsej neprispievam, lebo by som sa asi len vadila emoticon

bruska, my sa zdrziavame v obyvaku, cize telka pustena furt a maly hotovy, ked ide reklama a uz pozna vsetky pohadky z minimaxu, jetixu
emoticon
20. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saska , ja ze uz zmluva padla emoticon emoticon
ale ja sa tesim, ked budem mat deti z domu, ked budu dospele a ja stara koza s kamoskou na kavicke emoticon , no ale kto vie ako to bude. emoticon emoticon

kiska nas spi uz vyse hodiny emoticon
20. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus to poznam aj mala naklana hlavu pri telke a keby ste ju videli pri PC odpadnete a manzel len oci prevraca ked ju pri nom vidi, vtedy je fakt podareny emoticon
mala mi necha len obcas na dojedenie tak sa vzdy z toho tesim, dnes som je robila ovsenu kasu s bananom a hned sa po nej zaprasilo napriek tomu ze to bola strasne lepidlo a potom len pila a pila a pila .... emoticon
20. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi ja som minule skoro odpadla - Adam pozeral reklamu od Hami - deticky sa tam rehocu, tak spustil aj on, ale taky smiech, ze som nechapala emoticon
20. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nekoupala, pujdu potom emoticon
jee manzelstvi pada a my meme sanci emoticon

ja nechci aby tak cucel na TV... je na to jak magnet, snazim se ho zabavit jinak ale pak povolim protoze jsem grogy emoticon
20. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tu reklamu aj mala zere a divne sa pri tom tvari ako keby si mysleli ze chlapi neinteligentni len na zradlo myslia emoticon
20. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiss jojo ta je super emoticon emoticon emoticon

malej mel dnes taky kasi, ke svace, ryzovo bananovou se svestkovou hippkou a taky mi nenechal emoticon emoticon
20. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saska pri pc?? thomasko nam povyberal uz snad vsetky tlacitka emoticon emoticon ja pisem a on mi tu nahadzuje vselijake stanky a maze mi to tu, boze a ake su spinave klavesnice emoticon , furt musim cistit, ved aj teraz som vyberala spod delete nejaku omrvinku emoticon emoticon

kis, thomasko ma rad,zas tu reklamu na plienky , na prispetie na tu injekciu pre deticky a tak hudba k tomu, ta hudba, aky vazny ostane emoticon emoticon
20. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Adam zvykne az o takomto case zahajovat pomaly ustup a dnes odpadol skoro... no ale uz som bola raz za nim, tak sa tesim na divoku noc....
co kava s kamoskou, ja sa budem tesit, ked budem moct ist so psom aspon na hodinu sa vyblaznit. Chuda vcera vecer som sa hadala s muzom, lebo vecer prisiel po 5tich minutach zvonku, ze "ved uz je vykandena". On s nou sice chodi 2x (rano a vecer), ale ja s nou a s malym cez den tiez nie som dlho, tak aspon vecer by sa mohla vyblaznit... chuda, mi budu chodit ludia nadavat, ze ju tyram emoticon (ze ju nemam vonku na retazi ako ostatni v dedine... emoticon )
20. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky poradte co mam v nedelu varit mam pocit ze jeme stale to iste a najhorsie je ze to vadi len mne .... uz viem ze spravim spenat. polievku a berus kolac ale neviem co ako druhe ... emoticon
berus nekukukat ne telku? tomu sa nevyhnes a ked budes mat druhe dieta, tak uz vobec nie a hlavne sa nevyhnes bordelu, teda rozhadzanym hrackam emoticon emoticon
o psech mi nemluv , nad nama porad steka, knuci, vyje ... nechavaji ho treba 12 hodin samotneho no desny...
20. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš