• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

27. decembra 2015 
dasi - este stalem soplim aj ja aj mala su to skoro 2 tyz. tak sme z toho na nervy ale snad sa to uz zlepsi emoticon
My sme jedlici vsetci a preto musim zacat drzat dietu emoticon
Moj muz chce este Maxa, no ja som este nie moc presvedcena, ze aj bude uz teraz som na nervy ze nechodim do roboty emoticon uz som 15 mes. doma a je to na palicu emoticon
24. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojtee baby co nove sa moze pridavat po ukoncenych siedmych mesiacoch? potrebujem dake nove typy emoticon emoticon
24. feb 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to zalezi co uz jite... lepek, mozna pomaloucku jogurtik...
24. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je ted koukam ze mate 7 m a ne 8m tak to jogurt jeste ne asi emoticon
24. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenockaa - teraz by ste mali zacat s maskom, zltkom a lepkovymi potravinami - obilninove kase, chlebik, pecivo, detske susienky, bezvajecne cestoviny...
24. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaa no super takze uz sa moze zacat davat lepok emoticon ja som myslela ze tie jogurty sa moze az od dakeho desiateho mesiaca emoticon ozaj baby a take tie chrumky sa od kedy mozu davat? emoticon
24. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule mam problem: maly uz par dni nechce ziadne tekutiny, ani mlieko, ani caj ani vodu a iba chce huste jedlo. nemoze sa vykakat iba take bobky a to preto, ze mu davam spenat na obed a hrusku na veceru.
ani za svet nechce nic tekute. ani v noci ked sa zobudi na hlad a davam mu mliecko, tak vypije iba deci a dost.a to tak v polospanku, a az ked zisti ze to je iba mlieko tak prestane a spi dalej. emoticon emoticon
24. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi zkus svestkovou a merunkovou hippku a ty tekutiny... zkus mu davat treba mlicko casteji at vypije deci ale castejc.. neslo by to??

lenooc... jogurty muzes od 8m ale kdyz pockas tak se nic nestane emoticon chrumky jako susenky?? Hami a Nestle jsem videla, jsou u od 6m a maji je bud v lekarne nebo marketu, u nas i v Tescu...
24. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kdyby tak mel nekdo recept na domaci susenky pro prcky.. emoticon
24. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus na to je tu tema, tak si kukni. vola sa nieco ako: zdrave susienky pre deticky.

no ja neviem. musim si to asi zacat pisat, ze kolko toho vobec vypije. tu v uk som ani nevidela slivkovu stavu pre deti. skusim tu merunkovu: to je marhulova?
kaka take tvrde bobky a strasne vela tlaci. ale ked mu ponukam mlieko alebo caj, tak ani za svet nechce.
24. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jojo maji bud stavicky nebo presnidavky, ty pomahaji nam emoticon

tema tu je ale nic moc v nem emoticon emoticon
24. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus niekde sa tu motali na receptoch, dokonca aj zdrave boli emoticon

lenockaa - chrumky (krupky) som davala kukuricne nesolene, myslim, ze najviac v jednote maju aj ryzove aj pohankove-bezlepkove emoticon , bez farbiv, konzervantov, prichuti a pod.
24. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem baby skusim pozriet v tej jednote a vyskusat emoticon
24. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maminky chcem sa opytat,zatial som ovocie ako prikrm nedala.Ako je lepsie zacat,na desiatu,ci olovrant?
Dakujeem.
25. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na obed zaradila zeleninku a na olovrant ovocie a dodnes to tak funguje emoticon a musim povedat ze dobre emoticon
25. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasi cauky, prosim te co davas na dopo svacu tedy?? zatim to mam jako ty ale asi budeme muset udelat dopo svacu a nevim jestli nemam dat teda dopo ovoce, pak obed a odpo na svacu treba kasi..
25. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus, o 5 rano papame mlieko kedze sa zasa v noci nebudi tak o 9,00 som jej kupila od hipp dobre rano ovs. kasu tak tu dostava a odpo ovocie a vecer bud mlieko alebo kasu preto nemozem davat na odpo. svacu kasu kedze niekedy ju ma aj na noc a ked som davala 2x denne ovocie dost ju to prehanalo tak ma iba na odpo. svacu emoticon emoticon
25. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak to ja asi budu davat ovoce rano, pak ma driv obed a kasi na odpoledne baby mi do vecera vydrzel, to je zroutik emoticon
25. feb 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala nece ovocie ani ako desiatu ani ako olovrant emoticon .
Co jej maaaaaam dat zajtra papat??????????? hodte nejake napady... zeby ryzu? s cim?
25. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sasi a berus, a vlastne vsetky babule. emoticon
ja som teraz skusala tu vodu z pohara obycajneho a maly vypil cele deci caju. som odpadla a vytesujem sa straaaaasne. emoticon emoticon emoticon
inak dnes ma chudatko moje na obed kel a mne teda fakt nechuti, tak uvidime co mi na to povie moje dieta. emoticon emoticon ale uz ho mal dva krat a zjedol. no ale ja by som nezjedla. emoticon
25. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stan... a jinak obed ji dobre??

zuzi on to tak nevnima, ma uplne jine chute, emoticon
25. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus, ked je tam masko az taky lupot emoticon
25. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nevim co je lupot ale hlavne ze ji chutna emoticon

zkus ji oblafnout... do ryze treba malinko vce by nesnedla?? nebo do pohanky.. zamaskovat to nebo kasi ja mam razovou s bananem a dnes jsem koupila ryzovou s marhulou emoticon
25. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj zuzi,

tak to vam gratulujem, my pijeme z toho naucneho poharika so sosakom emoticon a kel mala miluje nadovsetko tak ho pridavam skoro do vsetkehp emoticon

berus - ty uz davas malemu hrasok ze?, to by som uz aj ja mohla skusit dat malej emoticon

stanka veru treba oblafnut emoticon bud rada ze ostatne je k ovociu sa mozte dostat aj neskor emoticon
25. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
davam a prdime si jedna radost emoticon emoticon emoticon

kdy jsi zacala s hrneckem a jaky mas sasi?? mam koupenej avent i s tema hubickama 6+, prisel me na asi 400,- tak doufam ze ho bude chtit emoticon
25. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sas nejdriv jsem dala jen par jestli mu to nic neudela a v phode a uz ho mel tak 3x ale nedavam ho stejne nejak moc ale chutna mu to a jak tam jsou ty slupicky malinko tak docela umi uz jist kousicky, uz mu to mixuju min...
25. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus presne ten mam a funguje to zacala som v den skonc. 6 mes., obcas mala donho fukne a z dierky nad sosakom vyspliechne na malu trosku vody ale ona sa z toho moc tesi emoticon obcas si naberie do pusy viac ako zvladne prehltnut a tece to vsade ale inak v poho emoticon
Hned ho zaved uz mate cas a aspon nebude stale dudlat tie cumle z flase emoticon
25. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dore jak rikas, vecer ho vyvarim a zkusim, to jsem zvedava, on ma porad vodikcku z dudliku 1+ emoticon
25. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj ono to trva chvilku ale ak raz potiahne uz bude vediet o com to je, emoticon to si trosku prehnala s tym dudlom 1 plus nie? emoticon emoticon emoticon chuda dieta emoticon
25. feb 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ne fakt ma dudlika od 1 m na piti vody... jak je ta avent 125ml..
25. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš