• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

27. decembra 2015 
nene vsechno mrazene, susene lusteniny jsou myslim az od 9m ale davam ho jen trosku, prdi pak jak namornik emoticon
3. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musi si zvyknut na vsetko, tak nech si poprdka emoticon , hlavne ze ho z toho brusko neboli..tak aj to skusime emoticon
3. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saska, kazdy nech robi ako mysli.Ja som zacala davat cestoviny, az na 8 mesiacov, kedy aj lepok emoticon emoticon

Cessy, hrasok aj ostatne strukoviny sa zvyknu davat az po 10 mesiaci emoticon
3. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak ja som tie bezvaj. a bezlep.cestoviny este nedala,ale aj v Uk su az od uk. 7meho mesiaca. lenze ja davam malemu teraz co je od ukonc. 4teho lebo tu ti daju jest ak cokoladu od 4teho mesiaca. takze som opatrna. no a ten mesiac uz vydrzim na tie cestovinky. ved mame casu a casu. emoticon emoticon emoticon

jun ja len tak, ci zijes. emoticon ahoj
3. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
junovka.. cti prosim te! testoviny o kterych se bavime jsou bezlepkove... tedy BEZLEPKOVE ja taky malemu lepek nedavam ale tyto testoviny zadny neobsahuji...

hrasek - mrazeny patri do stejne tridy jako kukurice, muze se davat po zavedeni ostatnich druhu zeleniny od toho 6m od 9, klidne 10m se davaji susene - hrach, cocka, fazole...
3. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bERUS, ALE MNE JE TO JEDNO!!!aKO SOM NAPISALA, ja som robila takto, a nech si kazdy robi ako uzna za vhodne emoticon
3. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pletes ale ostatni co se na neco ptaji vis..
3. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
junovka ide my len on to ze nedocitate celu podstatu veci a rozpravate tu o lepku atd... ja respektujem tvoj nazor ale hneva ma ze si neprecitate cely text a potom tu zblbnete aj ostatne baby. Na kukurici a ryzi nie je ziadny lepok a kludne ich mozu podavat aby deticky nemali jednostranny jedalnicek a tieto cestoviny su odporucane aj pre celiakov je to napisane na sacku, nic viac tym myslene nebolo, kazdy si robi po svojom a jak uzna z vhodne, ale treba citat a brat aj ine nazory a odskusane veci od inych mamiciek a nie len tie svoje emoticon emoticon
Tuto debatu uz ukoncujem, viac nie je co k tomu dodat a mozme bez problemov pokracovat v duchaplnej teme dalej emoticon
3. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jak to ze nespis??? emoticon emoticon emoticon
3. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no daamy emoticon
3. mar 2009 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cessy - tak ja len zhrniem strukoviny emoticon - cerstvy/mrazeny zeleny hrasok a fazulove lusky mozes davat cca od 7. mesiaca, ked uz zacnete zvladat trosku zatazujuce potraviny - karfiol, kalerab a ine "prdkave" emoticon Pozor ale na konzervovane, su prilis slane a glazovane, take detickam nedavame. Potom je tu este lupana cervena sosovica, ktora je tiez k brusku setrna - nenaduva. Ta sa tiez moze davat skor - cca od 8. mesiaca. No a ostatne susene strukoviny ako zeleny, zlty a poleny hrach, fazula, sosovica, cicer, soja... sa odporucaju az po ukoncenom 10. mesiaci alebo aj neskor. Takze si z tohto nasho maglajzu vyber, co sa ti paci emoticon
3. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem vam moc dievcata, saska.t, beruska2x, zuzana29, kisska......
vsade pisu nieco ine a potom sa v tom sama nevyznam... emoticon , citala som aj pár stran do zadu,nie vsetko, lebo pri malom sa mi ani moc neda...

zuzana29 dakujem za IP
4. mar 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoooojte dievcata emoticon emoticon ....
akosa mi mate? nam idu horne zubky tak sme bolavy a horuckovy a tak... emoticon a vobec nestihame..
ale precitala som si vsetko poctivo emoticon emoticon ...
zuzi: vsetko naj Samkovik 8 mesiacikom emoticon
kiss:aj Vam dodatocne vsetko naj k rocku emoticon emoticon ...
sasi, berus ako sa mate??
4. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj co dobre ste dnes varili?? nam vobec nechuti papkat.. ked bolia tie potvory emoticon
4. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dasi my sme dnes experimentovali s nevajecnymi pismenkami, spenat s jogurtom a zltok... len sa tak zaprasilo emoticon
4. mar 2009 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kisska: aj moja malá ľúbi špenát v kombinácii s jogurtom. bez neho jej moc nechutí...
4. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm znie to dobre.. ako si to robila?
4. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky das... emoticon

malyj dnes mel testoviny s hraskem, brokolici a krutou a udelala jsem mu jablocko a bananam a uz spinka emoticon
4. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus a kedy sa ti teraz prvy krat zobudi? este kojis? inak ahoj emoticon
4. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dasi ja kojila 6 tydnu emoticon byla to jena velika katastrofa...

ted se vzbudi tak v 5 rano emoticon
4. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dasi tentokrat som uvarila zvlast cestoviny, zvlast vajicko, zvlast som uvarila 5 kociek spenatu v troske vody (vlastne nechala rozpustit vo vriacej vode), scedila som spenat, pomiesala s cestovinami + par kvapiek oleja + lyzica smotaoveho jogurtu, zltok a uz maly tlacil emoticon

akejka Adam ho papal aj bez, ale citala som, ze s mliekom je zdravsi... tak davam jogurt emoticon
4. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zajtra skusime emoticon .. asi si aj ja dam... ajked maleho spenat strasne nafukuje a nema ho moc rad... skusime..
4. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no holky to zni moc hezky emoticon
4. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus: potichucky ti to spinkanie zavidim.../v dobrom emoticon /
4. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasan emoticon on je asi spac po nas emoticon ale zase rano v pul 6 nebo v 6 nejpozdeji strasi emoticon

jak jste na tom vy?
4. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my zaspime 19,30,potom ceckame 23,30potom okolo 3,00 a potom o 5,30 a vstavame okolo 7...alebo aj akodnes 5,30 emoticon emoticon emoticon ....
4. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj to ti nezavidim emoticon to my uz spime dobre, a sam usne.. ale pres den ted spi tak 2 hodky max emoticon
4. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,
my mame zatial len 4,5mesiaca ale tie prve prikrmy su pre mna taka spanielska dedina a tak sa ich nejak bojim emoticon vsetku teoriu ovladam. najprv mrkvicka, odstup kym zavediem nieco dalsie, potom mäsko, ovocie a tak. ale napriklad kedy mam zaviest kasu??? a odkial viete kedy je ten spravny cas na zavedenie niecoho noveho? a ako varite? do zasoby??? a kevy varite? cez den ked su drobci hore? moj si vyzaduje pozornost vtedy
emoticon vela otazok, viem emoticon ale mam to v povahe emoticon emoticon ja musim mat stale vsetko preskumane zo vsetkych stran a najlepsie 2mesiace dopredu emoticon
my sme zatial plne kojeny a dufam ze potiahneme do toho 6-teho mesiaca, ale informacie uz zbieram a citam a hladam a som z toho taka nervozna
emoticon
to aj vy ste boli pri zavadzani prikrmov??? sa njak bojim ze nieco pokazim. da sa vobec zapamätat kedy sa moze co zavadzat? nechcela by som urobit nieco zle... emoticon stresujem, viem emoticon emoticon emoticon emoticon
ale dakujem uz vopred emoticon
5. mar 2009 o 07:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa spytat, od kedy babo moze mat potraviny s LEPKOM ? kupila som kasu a az teraz som si vsimla, ze obsahuje lepok... ale pise na nej, ze je od 6mesiaca... tak ako to vlastne je ??? emoticon
5. mar 2009 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
levik... ahojky, kdy mas zavest prikrm ti zpravidla rekne detska DR a pak uz postup znas emoticon niceho se neboj, malemu urcite nijak neuskodis, lepsi je s nicim nepospichat a le taky se niceho zbytecne nebat emoticon

ja varim vecer, vzdy porci na 2 dny, takze uvarim vecer, druhy den na obed umixuju a druhy den jen ohreju...

nestresuj se nicim dopredu, jde to postupne a vzdycky ti tady nebo Dr poradi emoticon
kasi nedavej zbytecne brzo, ja ji davam chvili ale jen na svacinu a max 2x do tydne, je sladka a deti pak nechteji treba zeleninu kdyz ji das brzo...

ingul - Dr mi rekla ze lepek muze se ted davat od 6m ale ja ho jeste nedavam a zacnu tak za 2 - 3 tydny, kazdy to dela trosku jinak, pokud je dite potencionalni alergik tak dokonce v 8m...
zalezi to v podstate na tobe...
5. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš