• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

24. októbra 2016 
no ja vim jeste me pokouse mockrat vid :wink: ale vy je mate fakt brzo...
15. apr 2009 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby chcem sa spytat ci je vhodne dietatu po roku dat maso z diviny a co bravcove maso ? dakujem za radu
15. apr 2009 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechcem mu ublizit tak preto sa pytam lebo som to nikde nenasla :unamused:
15. apr 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja malymu veprovou panenku a libovouckou kotletku uz dala a v pohode, za to jsme jeste nemeli hovezi... kazdy to dela trosku jinak

co je divina nevim :sweat_smile:
15. apr 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte chcem sa opytas aku kombinaciu zeleninky robite ked varite cuketku :unamused:

beruska divina- diviak, srnec......
15. apr 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky cessy :wink: diiik opet me jazykove okenko :grinning:

srnu?? to nevim, ja mam obcas pristup k divocakovi nebo srne od strejdy ale ted zrovna ne.. no ale libove bych po roce klidne kousek zkusila, zverina je vseobecne povazana za zdravou kuchyni a alergenni se mi to nezda...

cuketu jsem delala s bramborou a s ryzi, co si pamatuju.. ja ty kombinace moc neresim.. treba hrasek bych uz ke kedlubne nedala ale jinak...

ja ted varim malymu brambor s kedlubnou a kurecim :wink:
15. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj beruska :slight_smile: ja uz varim ako ty...vecer....maly spapa viac ako ked som to uvarila a dala mu... :wink: dakujem za radu
ja ked zaspi tak idem varit tu cuketu, este som to nerobola, tak preto sa pytam
15. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kdyz ja si hlavne ty kombinace vubec nepamatuju :sweat_smile: a psat se mi to nechce...
15. apr 2009 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja robim skor tie prehanadlove..lebo maly od kedy papa, tak sa mi zda, ze sa mu horsie kaka :frowning2: ,
15. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to jo cessy ale to se srovna, meli jsme to same a ted uz je to v pohode.. hlavne piti pomaha, nekdy mu to jde ale nekdy to do nej dostat... :rolling_eyes:
15. apr 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to, ja ho ucim aj na hrncek ale nechce..tak mu od smedu davam este cucnut...hadam mu to staci.... :confused: :confused: :confused:
15. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sima hrnicek taky nechce, jen kouse dasnema tu hubicku a to je vsechno :sweat_smile: matla no... :grinning:
15. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no presne aj moj...uz som mu skusala dat aj z toho stuplika z flasky lovi a z toho sa vie napit
15. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja doufam ze na to prijde, to porad zkousim...
15. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cherries - bravcove urcite ano kvalitne a zverinu tiez ale dlho ju var aby ste sa vyhli napr. svalovcovi v mäse zabija sa po 40 min. varu aspon som to nasla na nete :wink: u polovnikov :wink: davala by som jej menej (zveriny) je to dost silne ale zdrave mäsko :wink:

cessy - ked sa z niecoho napije tak mu davaj z coho mu to ide :wink: alebo skusajte z normalneho poharika :grinning: , beru a ty tiez :grinning:
15. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslis ze chci mit vyplaveny byt??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. apr 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beru :grinning:
15. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasi ani u nás ten pohárik nejde...dnes som jej ho aj rozobrala,dala som tam tú uzáveru dole,nech jej to teče a všetko bolo lepkavé a ešte mi to aj odhodila a vvrešťala,takže ona pije len z flaše :grinning:
15. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky tak my byli vna slovensku a Rebeka se tam totálne odnaučila jíst :sweat_smile: nechce nic :angry: už nikam nejedem :cry: budem jen doma a hezky papat.Řve u toho a jsou to teda nervy :sweat_smile:
Cessy jeli jsme kolem Topolčan tak jsem na tebe myslela a mávala :grinning: :grinning:

No a ted se teda budem snažit jíst od začátku.
Taky jsem se chtěla zeptat jestli jí můžu dávat pít fresh a asi ho ředit vodou co??
15. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fresh jako dzus/stavu? jen aby nebyla moc agresivni at se ti neosype ale pokud nemate zadne exemy... redit urco a hoodne
15. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ji nech s domovem par dni srovnat a treba to bude o.k. samo od sebe, nektere deti snasi zmenu spatne no..
15. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj petulak... :grinning: :grinning: :grinning: ja som odkyvala, ale az teraz :wink: :wink: :wink:
petu - ahoj, neboj urcite sa rozpapate aj my sme mali take obdobia ... co to je fresh? nepoznam asi som 100 rokov za opicami :grinning: :sweat_smile:
fresh je jestlimyslime to same, cerstve vymackam stava z ovoce.. nebo zeleniny
15. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha uz chapem :grinning: , no zalezi z coho a urcite riedit vodou :wink:
15. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja neviem co je fresh :confused:
15. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi bych zkusila jablicko, hrozno, hrusku, takove to nedrazdive ovoce a uvidis a redit alespon 1:3 vodou
15. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo jo štáva ze zeleniny nebo ovoce :grinning: tak hodně ředit a může pít z pítka paráda už jsme koupili a jsme připravené začít :grinning: :grinning:

No asi nemá ráda změny je to katastrofa k nikomu nechtěla pořád byla jen u mě a to jí táta viděl po 4 měsících a zase uvidí až nevím kdy :frowning2: ale co se dá dělat.Dneska jsem jí dala i hrušku mix mix a ta docela šla :grinning:

Já jsem se lekla,že už špatně vařím. :astonished:

Cessy neva určo to platí :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petu ono je to taky blby vek, vsichni rikaji ze tohle deti kolem 8m delaji.. ze je to normalni tak snad to brzo pejde :wink:
15. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no snad se to vrátí do starých kolejí je to šílený pořád ted fnuká a do toho to jídlo je to o nervy. :sweat_smile:

Ředit teda budu a asi udělám prví mrkev když jí jí a nic jí to nedělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok