• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

27. decembra 2015 
no ja vim jeste me pokouse mockrat vid emoticon ale vy je mate fakt brzo...
15. apr 2009 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby chcem sa spytat ci je vhodne dietatu po roku dat maso z diviny a co bravcove maso ? dakujem za radu
15. apr 2009 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechcem mu ublizit tak preto sa pytam lebo som to nikde nenasla emoticon
15. apr 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja malymu veprovou panenku a libovouckou kotletku uz dala a v pohode, za to jsme jeste nemeli hovezi... kazdy to dela trosku jinak

co je divina nevim emoticon
15. apr 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte chcem sa opytas aku kombinaciu zeleninky robite ked varite cuketku emoticon

beruska divina- diviak, srnec......
15. apr 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky cessy emoticon diiik opet me jazykove okenko emoticon

srnu?? to nevim, ja mam obcas pristup k divocakovi nebo srne od strejdy ale ted zrovna ne.. no ale libove bych po roce klidne kousek zkusila, zverina je vseobecne povazana za zdravou kuchyni a alergenni se mi to nezda...

cuketu jsem delala s bramborou a s ryzi, co si pamatuju.. ja ty kombinace moc neresim.. treba hrasek bych uz ke kedlubne nedala ale jinak...

ja ted varim malymu brambor s kedlubnou a kurecim emoticon
15. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj beruska emoticon ja uz varim ako ty...vecer....maly spapa viac ako ked som to uvarila a dala mu... emoticon dakujem za radu
ja ked zaspi tak idem varit tu cuketu, este som to nerobola, tak preto sa pytam
15. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kdyz ja si hlavne ty kombinace vubec nepamatuju emoticon a psat se mi to nechce...
15. apr 2009 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja robim skor tie prehanadlove..lebo maly od kedy papa, tak sa mi zda, ze sa mu horsie kaka emoticon ,
15. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to jo cessy ale to se srovna, meli jsme to same a ted uz je to v pohode.. hlavne piti pomaha, nekdy mu to jde ale nekdy to do nej dostat... emoticon
15. apr 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to, ja ho ucim aj na hrncek ale nechce..tak mu od smedu davam este cucnut...hadam mu to staci.... emoticon emoticon emoticon
15. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sima hrnicek taky nechce, jen kouse dasnema tu hubicku a to je vsechno emoticon matla no... emoticon
15. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no presne aj moj...uz som mu skusala dat aj z toho stuplika z flasky lovi a z toho sa vie napit
15. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja doufam ze na to prijde, to porad zkousim...
15. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cherries - bravcove urcite ano kvalitne a zverinu tiez ale dlho ju var aby ste sa vyhli napr. svalovcovi v mäse zabija sa po 40 min. varu aspon som to nasla na nete emoticon u polovnikov emoticon davala by som jej menej (zveriny) je to dost silne ale zdrave mäsko emoticon

cessy - ked sa z niecoho napije tak mu davaj z coho mu to ide emoticon alebo skusajte z normalneho poharika emoticon , beru a ty tiez emoticon
15. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslis ze chci mit vyplaveny byt??? emoticon emoticon
15. apr 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beru emoticon
15. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasi ani u nás ten pohárik nejde...dnes som jej ho aj rozobrala,dala som tam tú uzáveru dole,nech jej to teče a všetko bolo lepkavé a ešte mi to aj odhodila a vvrešťala,takže ona pije len z flaše emoticon
15. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky tak my byli vna slovensku a Rebeka se tam totálne odnaučila jíst emoticon nechce nic emoticon už nikam nejedem emoticon budem jen doma a hezky papat.Řve u toho a jsou to teda nervy emoticon
Cessy jeli jsme kolem Topolčan tak jsem na tebe myslela a mávala emoticon emoticon

No a ted se teda budem snažit jíst od začátku.
Taky jsem se chtěla zeptat jestli jí můžu dávat pít fresh a asi ho ředit vodou co??
15. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fresh jako dzus/stavu? jen aby nebyla moc agresivni at se ti neosype ale pokud nemate zadne exemy... redit urco a hoodne
15. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ji nech s domovem par dni srovnat a treba to bude o.k. samo od sebe, nektere deti snasi zmenu spatne no..
15. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj petulak... emoticon emoticon emoticon ja som odkyvala, ale az teraz emoticon emoticon emoticon
petu - ahoj, neboj urcite sa rozpapate aj my sme mali take obdobia ... co to je fresh? nepoznam asi som 100 rokov za opicami emoticon emoticon
fresh je jestlimyslime to same, cerstve vymackam stava z ovoce.. nebo zeleniny
15. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha uz chapem emoticon , no zalezi z coho a urcite riedit vodou emoticon
15. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja neviem co je fresh emoticon
15. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi bych zkusila jablicko, hrozno, hrusku, takove to nedrazdive ovoce a uvidis a redit alespon 1:3 vodou
15. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo jo štáva ze zeleniny nebo ovoce emoticon tak hodně ředit a může pít z pítka paráda už jsme koupili a jsme připravené začít emoticon emoticon

No asi nemá ráda změny je to katastrofa k nikomu nechtěla pořád byla jen u mě a to jí táta viděl po 4 měsících a zase uvidí až nevím kdy emoticon ale co se dá dělat.Dneska jsem jí dala i hrušku mix mix a ta docela šla emoticon

Já jsem se lekla,že už špatně vařím. emoticon

Cessy neva určo to platí emoticon emoticon emoticon
15. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petu ono je to taky blby vek, vsichni rikaji ze tohle deti kolem 8m delaji.. ze je to normalni tak snad to brzo pejde emoticon
15. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no snad se to vrátí do starých kolejí je to šílený pořád ted fnuká a do toho to jídlo je to o nervy. emoticon

Ředit teda budu a asi udělám prví mrkev když jí jí a nic jí to nedělá emoticon
15. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš