Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

u2jana
3. feb 2009

ahojte, ona mi uz pripavena pripada, uz 2tyzdne ani nedycha, ked vidi ze nieco jeme, a nam po tom docahuje... navyse aj dr. ma minuly tyzden zdrbala, ze co neviem pocitat, sak 16t sme uz mali 😒 (sme na UM)
s tym sedenim na zemi sa mi to celkom pozdava, zajtra nieco poskusame...
inak to uz mozu take male deticky sedkat v stolicke?

daskak
3. feb 2009

ahojki 🙂 🙂
berus ako dopadol vecer?? exterier upraveny?? 😀 😀 😀
stvura: ryzu som davala hned od zaciatku, ale poriadne som ju rozvarila...varila som ju niekedy aj hodinku 🙂 a potom som k nej primixovala zeleninu alebo ovocie 🙂
ujana:no my sme sa zo zaciatku krmili v autosedacke... ja viem ze to je divne...ale tam sa mu naozaj pohodlne papkalo... a vzniklo to uplnou nahodou... manzel raz nechal sedacku doma na chodbe, ja som ho do nej posadila a bolo 🙂 🙂 teraz papkame v drevenej stolicke.... sice vsetko docahoval na zaciatku, ale po par dnoch si zvykol a bolo ok 🙂 🙂

beruska2x
3. feb 2009

muzou, kdyz mas polohovaci tak tam vlastne pololezi - jako na kline nebo v lehatku...

beruska2x
3. feb 2009

das... ahooooj jo jo uplne nova kocka, tak krasnymu diteti preci nebudu delat ostudu 😉
dneska mi dala pecku DR....

ciska
3. feb 2009

ahoj kocky chcela by som sa opytat ako robite deturencom spenatik???
dakujem

beruska2x
3. feb 2009

s cimkoliv, s bramborem nebo ryzi.. masickem, uvarim to vse spolecne a rozmixuju... 🙂

ciska
3. feb 2009

a nie je potom ten spenat moc rozvareny?

beruska2x
3. feb 2009

jak to myslis?? davam mrazeny listovy... a je akorat 😅

saska.t
3. feb 2009

Cauky babulky,

tak do BA sme dorazili ok aj ked niektore useky boli strasne ale zvladli sme to mala prespala celu noc 😀

erika-v BA som do soboty potom sup do tatier
berus urob foto noveho ucesu a sup do albumiku nech to posudime 😀
kiss uz som nakupila vsetky mozne cestovinky a dakujem za tip v tescu nula bodov, kaufland super vyber!!!!
daska 😀
baby a co vy na kukuricnu krupicu, zevraj vhodna na kukur. kasu skusali ste ...
pohanku som kupila lupanu to je spravna nie ? 😀 😀
Prajem vam krasny vecer, urcite sa este stavim,inak hned som ochorela ako som vstupila do BA hned mam nadchu /berus ryma/ 😀

ciska
3. feb 2009

beuska:
myslim ked to varis vsetko spolu. ved spenat je hotovy za chvilku a masko sa vari dlhsie

beruska2x
3. feb 2009

dobre dojeli.. to je fajn 😉
a hned si vybrakovala obchody, chudaci deti v BA ted nebudou mit tyden co jist 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
3. feb 2009

ja delam masiko na kosticky a netrva to tak.. tak ho tam hod dyl kdyz se ti to zda moc ale fakt neni...

erika107
3. feb 2009

pekny vecer babulky 🙂

tak mne uz drobecek haja 🙂 tak moze maminka troska popisat 🙂

Berus: co si dala krpcekovi zo zaciatku papat...maly mi uz je v poho mrkvu, zemiak, brokolicu, karfiol (kvetak) ...a teraz neviem co by som mu uz mohla k tomu prihodit

sisa: takze idete lyzovat 🙂 ...

beruska2x
3. feb 2009

jojo tohle... pak pohanku, pridala jsem kureci masicko.... pak faz. lusky, kukurici, spenat, hoky davaji karelab 😉 😉 😉 pak mel ovoce a ryzi, testoviny, cuketu, dyne je dobra ale nesehnala jsem ji.....

erika107
3. feb 2009

a stou pohankou akoze co robis? v zivote som to nejedla 🙂

beruska2x
3. feb 2009

ted mel s kralikem a fazolkama a predtim s bananem... das do hrnku (tak 2 PL na 1 porci) proplachnes jako ryzi a varis spolu s masikem a zeleninou nebo samotny a pak pridas cerstve ovoce nebo mrazene... a mixnes

erika107
3. feb 2009

bleeee a to mu akoze chuti? xixixi ja by som to asi do ust nedala 🙂

beruska2x
3. feb 2009

😝 😝 😝 😝 nahodou je to dobry je to jako ryze.. s bananem je to vubec mnam.. priste budeme mit s boruvkama, je to fajn aspon maji zpestreni jidelnicku a malymu to moc chutna...

nevis ze pred detma se fuj u jidlla nedela???!!!!! 😝 😝 😝 😝 😝

erika107
3. feb 2009

heee maly uz spinka a ja mu to neprezradim co sme si pisali dobre 🙂 😀 😀 ... prave zmensujem neake aktualnejsie foto aby ste nas videli aky sme uz velkaci 🙂

beruska2x
3. feb 2009

to dobre delas koukni ke me jak jsem sikovna 😉

erika107
3. feb 2009

no idem kuknut... a citala som ze si bola sa skraslovat?

erika107
3. feb 2009

kam chodis na take krasne pozadia?

beruska2x
3. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mela jsem kadernici doma.... pekne vid...jsou to netove stranky, schanim dalsi..

erika107
3. feb 2009

jaj taaaaaaaaaaaaaaak 🙂 ... a neprezradis neaku 😉 😉 😉 😉 😉

daskak
3. feb 2009

ahooooj sasiii 😀 😀 😀
kukuricnu kasu som bezne jedla vosvajciarsku, namiesto zemiakovej.. u nas som ju robila len par krat...
ako mala zvladla cestu?
berus si sikovna 😉
erika: ved vas je pekne vidiet
aj ja uz mesiac davam dokopy fotky 😝 😝 😝

beruska2x
3. feb 2009

ani memluv vzdycky si je vytisknu a pride babicka a sebere mi je 😝 😝 😝 😝

daskak
3. feb 2009

jaaaj tie nase babicky... to je samostatna kapitola 😝 😝 😝 ...
maly ma dnes normalne vydiera.. sedi v postielke a vykrikuje 😠 😠 😠

beruska2x
3. feb 2009

a co chce???

erika107
3. feb 2009

daskak.: tak uz ich idem nahadzat uz mam zopar zmensenych potom nabuduce dam aj ked bol mensi 🙂 ...

berus: skoda tak ked na neaku natrafis tak daj vediet 🙂

beruska2x
3. feb 2009

dam ti tu co mam zatim ted 😉