Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

saska.t
20. feb 2009

no ked to tu tak citam tak nasi muzi su uplne zlaticka 😀 len nech to necitaju babulky lebo sa to rychlo zmeni ...
moj muz ma uhnal k sobasu a aj k dietatu, tak som mu povedala, ze ak sa raz bude chciet rozviest tak ho radsej zabijem 😀

3558
20. feb 2009

saska to aj my mame tu v Uk takych kamosov co sa chodievaju ku nam najest. obcas ich zavolame, lebo predsa len chalanom sa nechce varit a neviedia to. tak im aj kolace peciem aj slepaci vyvar robim,no proste na co maju chut. 😀

kisska
20. feb 2009

sasi 😀 😀 😀 ako ta uhnal? u nas to bolo naopak, keby som ho nebola kofla ja, tak urcite dostane nejaku furiu... vacsiu.. 😉

beruska2x
20. feb 2009

ja mam poradek rada ale malej 😀 a hlavne ulizeno mam , tohle je PRACOVNI neporadek 😀 😀 😀 😀

sas.. urcite..manza je nekdy vetsi romantik nez ja 😉 a tvuj jiste taky ale i u nas plati na 100% ze lasky prochazi zaludkem 😀 😀 😀

kisska
20. feb 2009

zuzi jaaaj, to sa im potom zije... Keby vysiel ten Pariz, tak do Uk to mam len hodinu vlakom, prideme aj my na obed 😉

beruska2x
20. feb 2009

me se bal manza taky zeptat, ja se moc vdavat nechtela ale pak uz jo 😀

ahoj zuzi 😉 cim vic lidi na jidlo a vic jim chutna tim lip...

saska.t
20. feb 2009

baby tak to ja som chora ked nie je poriadok, vzdy som nervacila ked moja mama stale jacala ze mame upratovat teraz jej rozumiem som taka ista aj ked to nerada priznavam .... 😉

zuzi - no k nam nie len chlapi ale aj ich manzelky nemky, si pripadam niekedy ako zavodna kuchyna, kedysi ich manzelky so zavistou na mna zazerali dnes sa chodia najest s nimi a prva otazka v telefone je "co si varila"? 😀

kisska
20. feb 2009

berus - tak toto je uuuplna pravda, a ked ma moj drahy chvilku,t ak aj prizna, ze ma nenecha kvoli mojej babovke (a kolozvarskej kapuste, a reznom, a zemiakovemu salatu, a spenatu...) 😀

beruska2x
20. feb 2009

to se rika ze nikdo neumi varit jako cesky a slovenky... s laskou 😉

saska.t
20. feb 2009

jaaaj kocky nas vztah bol strasne zlozity to by bolo na dlho ale nechcela som sa ani vydavat a ani mat v najblizsej dobe babo a on to dokazal aj ked si chudak dost pri mne vytrpel a to ma presvedcilo ze smelo do toho 😀 (inak bol to naj kamarat mojho byvaleho) 😀

kisska
20. feb 2009

jeej to by sa mi pacilo - ja totiz neviem varit v malom a ked byvame tak odruky, tak ked uz konecne iekoho nalakame, tak je to minimalne na kacicu (domacu) alebo ine dobroty... potom su ochotny aj cestovat viac ako hodinu k nam "na dedinu". Milujem varit pre vela ludi...ale zase jednoducho...

beruska2x
20. feb 2009

sas.. to si o tom nekdy popovidame 😉

3558
20. feb 2009

saska tak to su pekne drzane 😠 sprav bryndzove halusky a hned ich to prejde. 😀
tu anglicania halusky nemaju radi. a ani domace vyudene klobasky. 😀

kisska v poho pridete, aj prespat mozete. mame jednu malu izbu naviac.volam to zehliaren 😀

saska.t
20. feb 2009

kacicu milujem, kedy mozem dojst??? 😀 Ked pridem do BA v lete Salu nemam tak daleko 😀 POZOR NESRANDUJEM!!! za kacicu aj zivot polozim!!! 😀

beruska2x
20. feb 2009

zuzi... protoze nevedi co je dobry 😝 😝 😝 😝 😝

beruska2x
20. feb 2009

sas.. to muj manza taky 😀 😀 😀

kisska
20. feb 2009

sasi to su najlepsi - poznas ho aj ked nerobi formu 😉 . Ja ked som svojho draheho prvy krat videla (predstavovala mi ho kamoska na jednej diske), tak som hned vravela, ze "toho chrumkavca dajte odo mna prec, lebo to zle dopadne..." a aj dopadlo 😉

berus - mala som obdobie, ked som bola sama (drahy sluzoben prec par mesiacov) - som si nevedela nakrajat ani paradajky ku chlebu, taka som bola nemozna ☹

beruska2x
20. feb 2009

o.k. holky jsme domluveny v lete u zuzi na kachne jasny kis??? datum jeste upresni vid zuzi?? ale to abys podrizla hejno 😀 😀 😀 😀

3558
20. feb 2009

berus - sausage. 😝 😝 😝 😝 😝 😝

saska.t
20. feb 2009

zuzi citas mi myslienky uz som ich urobila a svine nemecke sa az za usami olizovali, odvtedy halusky nevarim, len ked ideme na lyze tak sa zastavime na salasi na dobre domace a klobasky im musim nosit prave cabajky 😠

beruska2x
20. feb 2009

jo jak jednou nekoho naucis tak je konec.. pak se tezko odmita 😎

saska.t
20. feb 2009

berus - jasne ten pribeh ti raz poviem chichi.
Nemam problem soferujem rada a za kacicou aj na koniec sveta a deti tiez pribalime aby sa zoznamili 😀

beruska2x
20. feb 2009

zuzko proc ne?? nejsi kolektivni 😀 😀 😀

dididi30
20. feb 2009

no ja si nikoho do domu nepozyvam, sak by ma vyzrali 😀
inak mam nervy, lebo tamakru stale pozyvaju deti zo skoly a na oplaku musim ja, tak sa tomu vyhybam, ale uz to nejde, lebo ma otravuju 😠

beruska2x
20. feb 2009

no a je to, chlapi se budou starat o prcky a mi muzeme povidat 😀 a za odmenu dostanou gagu...

dididi30
20. feb 2009

to co je gagu 😅

beruska2x
20. feb 2009

ja mam NEKTERE navstevy docela rada...

beruska2x
20. feb 2009

gaga - kachna protoze dela gac gac (kac kac) 😀

beruska2x
20. feb 2009

ja chtela jit dnes brzo spat 😲

dididi30
20. feb 2009

berus ved aj ja mam niektore rada, napr ked mi na ucte pridu peniazky 😀 😀 😀 mohli by aj castejsie 😝 😀 😀