Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

saska.t
20. feb 2009

dididi - to uz som dnes vravela muzovi ze musime kupit nejaku bednu na hracky lebo ich mam vsade a lezie mi to na nervy vsade sami bordel a zajtra musim upratat cely barak ked si na to spomeniem je mi zle 😝

dididi30
20. feb 2009

saska v nedelu spenatovu polievku? 😕 muz by ma niekde poslal 😅 my maskovu...kolacik asi nebude , lebo v nedelu varieva muz...
my sme mali naposledy morcacie stehno, kapusticku a muz k tomu urobil aj zemiakovu knedlu, baby, ja sa nechytam, taka dobra bola 🙂

beruska2x
20. feb 2009

didi to ja vim ale je maly jeste ne??

hracky mi nevadi, ma na ne plastovy box, tam je navecer nahazim a je to...

ja bych si dala bramboraky 😎

dididi30
20. feb 2009

saska....my mame 2 bedny, a jednu maxi bednu a koniec, vsetko mimo, ja to tam len hadzem, ked deti spia 😝 , no na nervy.....

barus, kis,ja sa o psoch nebavim, lebo ak ich mate doma, mali by ste odomna osveku 😒 😀 tak som ticho 🤐 😀

saska.t
20. feb 2009

no moje psy tiez trpia nedostatkom pohybu odkedy je mala na svete ale este su z lyzovacky zlikvidovane ako sme ich s muzom nahanaly hore dole ....

bramboraky sme mali u nasich, musi to byt mäsove inak sa so mnou nebude bavit....
moj muz nemoze varit lebo potom mam bordel vsade a upratujem po nom este tyzden tak to si to radsej urobim sama 😠

saska.t
20. feb 2009

dididi - zijem so psami od 14 rokov a neviem si predstavit bez nich zit takze aj keby si nam dala osvetu neviem aku budem ich mat do konca zivota a mala ich miluje nadovsetko!!! 😀 😀 😀

dididi30
20. feb 2009

saska, chvala bohu si po sebe uprace, ten moj drahy ,este aj deti povaruje, no je mi fajne, len keby som aj ja taka dobra bola 😖 😀 😀

saska.t
20. feb 2009

dididi on je zlaty ked sa stara o malu fakt super tato ale do kuchyne radsej nie 😀

dididi30
20. feb 2009

saska, ale aj toto je super 😉 kolko je muzov, co nic v domacnosti nepomozu ani s detmi 😠

beruska2x
20. feb 2009

ted mi vola manza ze mu upadnul knoflik u dzinu no mam dost a pak ze je financni krize a on je tlustej ze mu ulit knoflik 😀 😀 😀 😀 😀 😀

didi ja taky mela psa ale ne v panelaku a ne abych ho nechala samotnaho na celej den... co to ma za zivot??

kisska
20. feb 2009

ja som na hracky kupila valec z Ikey, je uz sice plny, ale maleho aj tak bavia zrovna tie hracky, ktore tam ulozim, ze sa uz s nimi nehra 😒 ROZHADZANE HRACKY NIE SU BORDEL som sa prave rozhodla 😉

saska.t
20. feb 2009

ja som s nim spokojna nic lepsie sa mi stat v ramci muzov nemohlo (no keby ste poznali moje zazitky tak pochopite)

berus, predsa si isla do tej vane??? 😀

beruska2x
20. feb 2009

nesla volal manza a rika mi ze me ma rad a pak - a netukej do te klavesnice kdyz ti vyznavam lasku 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
20. feb 2009

kisss ze jo??? taky si to rikam a navic poradek je pro blbce, inteligent zvlada zmatek 😀 😀 😀

saska.t
20. feb 2009

berus - kraaasne ma ta pekne v grifu ten tvoj muz 😀

3558
20. feb 2009

caute, no konecne som tu:
ani ja by som muza nemenila. keby som si v druhom zivote mala zase vybrat, tak budem hladat toho mojeho. sme jedna krv.kukneme na seba a vie co chcem povedat. vari,uprace a aj o maleho sa postara ked idem na nakupy 😀 😀

kiss ja mam tiez ten valec. kupila som ho pred mesiacom a mala som ho v obyvacke kde je vlastne maly cez den. no a teraz bol velky box zdarma ku plienkam, tak som ho vymenila a vo valci je teraz v kupelke pradlo 😝

zajtra idem na navstevu do Milton Keyns, tak sa tesim.bude to nas maly vylet. hodka cesty je tam, tak dufam ze to maly v aute zvladne. 😒

dididi30
20. feb 2009

berus 😀 😀 😀 😀 😀 tak vas sa financna kriza fakt netyka 😀

kiss, no ked budes mat dve deti, tak osivejes 😀

saska, chceme poznat tvoje zazitky 😀

beruska2x
20. feb 2009

holky holky...

saska.t
20. feb 2009

dididi- zvedavka jedna a nepoviem 😀 😀 😀

berus co sa ti nepaci? 😀

dufam ze nam temu nezavru koli nedodrzaniu temy chichi ale snad su chapavy 😀

kisska
20. feb 2009

sasi - tak to mame rovnakeho chlapa doma. Ked vari chrustik, vytiahne aj riady, ktore som ja nepouzila minimalne rok, ale oblizujes sa az za usami, s malym ked sa hraju, tak sa kolko krat musim ist pozriet, co vystrajaju, take dava maly rehoty, v posteli som lepsieho nemala 😉 ... a este aj vacsinou rozumie o com hovorim 😀 😉 dufam, ze sa k tomuto nedostane 😉 a veci ako rozhadzane ponozky, vysadenost na technicke hracky a TV neriesim - to sa podla mna spaja s Y chromozomom 😀 😉

saska.t
20. feb 2009

kiss - vystihla si nasich muzov 100% som na tom rovnako a tiez dufam ze to neprecita aby si moc nenamyslal 😀

beruska2x
20. feb 2009

kiss to mluvis o mym mynzovi ne??

beruska2x
20. feb 2009

manzovi...

musim si vymazat automaticke prihlaseni na konika at nezpychne 🙂 😀 😀

kisska
20. feb 2009

didi ja uz mam teraz byt ako detske ihrisko 😉 ja tomu hovorim, ze mozem mat certifikat baby friendly

sasi prezraaaad

dididi30
20. feb 2009

kiska no ja neviem , ale ja mam dceru a ta je taky bordelar, nerada sa cese, umyva, oblecenie hadze kade tade a furt prisaham furt ju napominame a neviem po kom je aka, lebo my s muzom sme total pedanti, dufam,ze muz bude po nas, lebo ma poraziiiiiii 😀

dididi30
20. feb 2009

kiska, no ja taky certifikat nechcem 😀

kisska
20. feb 2009

berus to bolo vaazne mile s tym vyznanim... my sa hadame tesne po zhasnuti lampy v posteli, ze kto koho viac lubi 😉 teda ked nezaspi alebo nema inu robotu 😀

saska.t
20. feb 2009

berus- jj tak nejak 😀 fuha len ci tak aj oni zmyslaju ako my 😀 ale moj ma vzdy chvali pred ostatnymi a ked pridu znamy co su slovaci a cesi tu v DE tak nam vzdy vsetko varene vyzeru takze aj s kucharskym umenim to bude ok 😀

beruska2x
20. feb 2009

didi neblazni, az si najde zenicha tak se jeste nauklizi 😉

kiss a ti ja koupila malymu i stan - medou Pu, dam mu ho do obyvaku a do nej mam 100 micku kdyz borel tak uz to je jedno hlavne kdyz se zabavi a ma radost

kisska
20. feb 2009

tak to ja som zas vsetko mozne, len nie pedant... teda zalezi asi ako na co...na maleho ano, to som ochotna aj zehlit (inak ani omylom)...v kuchyni som general...ale inak, pokial to nie je nebezpecne...