Prvý príkrm a mlieko

4. apr 2021

Ahojte zienky, informacne sa pytam, zacali sme s prikrmami, malemu chuti, ale zaujimalo by ma, kolko mliecka cez den by mal potom vypit? Mliecko pije v noci a rano, na obed prikrm, poobede a vecer zasa mliecko, ale niekedy je to boj, ako odtlaca flasu, niekedy vypije az po pol hodinke "prehovarania". Mastime aj dasienka kvoli zubom, ktore uz mozno trapia a nevsimla som si, ze by mal biely povlak v puse. Preto ma zaujima, je normalne ak prikrmovane 4,5 mesacne babo vypije za den uz len medzi 450-500ml mliecka? Pred prikrmom spapal za den aj 800ml. Este podotykam, sme na umelom mliecku, preto prikrm uz teraz. Dakujem

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. apr 2021

@veronika4495 ano cajik chcem pomaly uz davat medzi to... vcera este prikrm zapil mliekom, dnes nechcel, tak nedavam mu samozrejme nasilu, len mi to pride ci to nie je zrazu malo mliecka za den?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuvelyn
7. apr 2021

My sme mali prvý mesiac len o ochutnávani, vypil rovnako mlieka ako bez prikrmov. Az keď išiel drsiata obed, vetedy som zredukovala mlieko. Liter to ale bol v 4-5mesiacoch. Teraz bude mat rok a pije 3x po 210ml (pted spaním a raz v noci nad ránom)

autor
7. apr 2021

@veronika4495
@zuvelyn dakujem, no liter mi nevypije ale niekedy vypije 500, inokedy 700 + prikrm, a to ma za chvilku 5 mesiacov...dnes mu ale velmi ten prikrm nechutil, nezjedol skoro nic pritom vcera zjedol celkom dost, tak uvidime ako to pojde dalej....ale inak je spokojny tak to nebudem velmi riesit asi 🙂