Ráno vypije pól litra kakaa. Nevadí to?

sikula23
17. nov 2009

pred rokom nepila rano ziadne mlieko,ked tak caj.Asi pred pol rokom som mala problem prejst z umeleho na kravske mlieko.Kravske jej nechutilo,hned citila rozdiel.Radili ste skusit granko alebo ine prichute,ale ja som velmi nechcela,predsa je to sladke.Ale skusala som,bola som trpezliva nakoniec si zvykla na kravske a vecer normalne vypije flasu mliecka.Rano som raz vyskusala pridat trosku granka,a samozrejme jej to zachutilo.a tak kazde rano musi byt granko.teraz vsak uz strubi dve flase.Ja som bola rada,ved mlieko je zdrave,ale nevadi ked je v tom granko?ze su to dve flase sladkeho mlieka?Do jednej flase davam zarovnanu cajovu lyzicku granka.

janinah
17. nov 2009

Nevadí,kľudne dávaj 😉 a potom to už nepreháňať so sladkosťami počas dňa 🙂

sikula23
autor
18. nov 2009

myslim ze ked zje napriklad jedno kinder vajicko tak je to oukej.Aj ked radsej som jej davala kinder mliecny rez.Lenze my sme v Anglicku a tu ho nemaju.

paola.o1
18. nov 2009

cajova lyzicka vo flasi mlieka absolutne nic nieje🙂 vobec to podla mna nevadi, prave naopak. akurat pozeram na granko a na krabici je napisane ze do flase mlieka sa dava 4-6 lyziciek!! to mi pride uz strasne vela....

kikina84
18. apr 2017

Baby moja mala každé ráno vypije pohár kakaa vlažného..Cca o 6:30.. skrátka vstaneme a kým odídeme do škôlky tak kakao musí byť..PIjeme 1,5% mlieko a lyžička a pol granka,cca 3dcl kakaa. Je to ok? Z dlhodobého hľadiska? Dik 😎