Riedke kašičky

alex02
12. júl 2013

Ahojte maminky, prosim o radu, zacali sme našho drobca prikrmovat, už aj na večer mu robime kašičku, problem je vtom ze i ked sa riadime presným navodom zda sa mi byt moc riedka... skusala som dat viac toho prasku a menej vody no i tak.. tak vzdy to nakoniec dam malinkemu do flasky a tak to vypije.. ma to byt tak, alebo mam vyskusat stale robit hustejsie ? dakujem vopred za vase odpovede

ludmila14
12. júl 2013

@alex02 ja som robila kasu len raz, aj mne sa zdala riedka, davala som mu to lyzickou.

alex02
autor
12. júl 2013

@ludmila14 zo začiatku som sa snažila aj ja lyzickou,ale viac toho bolo po mimo ako v jeho pusine... tak este sme to par krat vyskusali no marne tak zarabam do flasky,pritom na obale su tie kasicky huste.... len neviem ako taku zarobit..

marylis
12. júl 2013

@alex02 no ja som urobila najskor podla navodu, dala do flasky, no maly sa tvaril, ako keby som sa ho snazila otravit. Potom som skusila urobit hustejsiu pridanim viacej prasku a davala som mu to lyzickou. To malo este mensi uspech ako cez flasu. Takze sme dokasovali :D

mary271
12. júl 2013

ja davm kopcovite lyzice a niekedy aj o jednu dve viac, ale vsimla som si, ze ked dam vodu a tak kasu tak je hustejsia ako ked dam najprv kasu (prasok) a tak zalejem vodou a miesam to asi minutu- minutu a pol.. ja mam zasa problem spravit kasu do flase, lebo mam pocit, ze je tam vela hrudiek, a aj ked davam podla navodu, tak mi to pride husta a malemu sa tazko pije aj ked mame cumel na kase 🙂

andrejka1974
12. júl 2013

ja som vzdy davala viacej prasku ako bolo v navode, proste taka hustejsia 🙂 🙂 🙂 🙂 a davala vzdy lyzickou umelohmotnou, oni tie kovove detom vadia 🙂 🙂 🙂 🙂 a teraz mame 15 mesiacov a lubime krupicovu s normalneho mliecka a to dam salku mlieka co je 250 ml a dam tam 5 velkych lyzic krupice, jednu lyzicku cukru a lyzicku masla a mala sa mi olizuje az za usami 🙂 🙂 🙂 🙂

alex02
autor
12. júl 2013

@mary271 asi si musime najst skusani tu spravnu metodu,este by ma zaujimalo ci ta kasa zasiti rovnako ked je redsia vo
flaske alebo hustejsia papana lyzickou,ale asi skor ked je hustejsia.nas maly to utiahne aj cez flasku a to mame klasicku
len tiez ako si spominala tie hrudky,tak aj nam robia sem tam problemy.

mary271
12. júl 2013

@alex02 myslim si ze ano, moja znama davala len zahustovadlo do mliecka a zdalo sa jej, ze je jej mala pokojnejsia v noci.. moj zasa ked ma prilis hustu co niekedy prezeniem tak chce vela vodicky potom a v noci nespi pokojne.. ale zalezi aj aky papac je to babo

googlinqa
12. júl 2013

@andrejka1974 presne tak aj ja malej davam, ked robim kasu, ale rano do mliecka jej este pridam 2 kopceky z kase, inak kase neje kazdy den, je to len taka druha vecera ked treba