S čím nahradiť kravské mlieko, keď má dieťa hnačku?

2231987
27. máj 2016

Prosim vas poradte mi moj malý na hnacku...takze doktorka nam dala dietu...moj drobec pred spanim vecer a v noci sa budi na kakao...Mame zakazane kravske mlieko. Scim mu mozem nahradit kakavko s kravskeho prevareneho mlieka? Bez kakava ani spat nechce ist a v noci strasne placka za ním...

tyelde
27. máj 2016

kozím, sójovým, ryžovým, mandľovým...poskúšaj a uvidíš čo mu bude chutiť 🙂

henikav
27. máj 2016

Nepises kolko ma maly mesiacov alebo rokov, nasa ma 3 roky a stale pije nutrilon

rebeka7501
27. máj 2016

sójové by som nedávala (sója je alergén), v mandľovom nie je pridaný cukor ? ja odporúčam kozie

winnerka
27. máj 2016

Aj ja som za kozie.

bubelko
27. máj 2016

ked ma hnacku, tak ziadnym... skratka bude musiet vydrzat bez kakaa.

matkamirko
27. máj 2016

Pokiaľ má hnačku,tak žiadne,cierny cajik počas dňa, a aj to granko,by som nateraz úplne zrusila,ked tak čisté ryžové,kozie urcite nie.

cmulinko
27. máj 2016

zo dna na den dieta neodnaucis od granka a neznesitelny zachvat revu nie kazda matka zvladne s chaldnou hlavou. Ak bude velmi zle tak tom pripade pouzi bezlaktozove mlieko podla veku resp podla toho co pije normalne bud UM bezlaktozove ako su napr tie francuzke mlieka alebo v lekarni ti poradia,alebo klasicke kravske bezlaktozove mlieko.Snazila by som sa bez toho mliecka vydrzat aspon kym sa stav troska nezlepsi....ale vzdy sa najde nejake to ale.

bibistec
27. máj 2016

ved su rastlinne mlieka, urcite je to lepsie ako kravske mlieko

janka54321
27. máj 2016

Skus bezlaktozove mlieko...napr. Bebu...400 g stoji cca 9 eur...nasa ho tiez ma pri hnackach

lennkka17
27. máj 2016

kokosove mlieko, sojove mlieko, ryzove mlieko.